Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"

Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"

srna eboue nin önünde de rahat rahat oynar.

dünya çapında bir oyuncu realde bile oynar şuan.

bize geleceğini düşünmüyorum

Srna ne gerek var?

gerekdi zaman Sabri sag acik da reisler gibi oynar

Gelsin bakalım.Gerçi adam servet için geliyorsa işe yarar mı bilmem:D

Öncelik bu adam olmamali. Son alternatif bu olmali bence. Daha birsürü bedava adam var bundan iyi olan. Onlara yönelelim ilk önce.

ulan şu 2 macta azmı küfür ettim sana. durmadan kendini yere sallıyorsun. ama iyi oyuncusun vesselam. gelmeni isterim o başka.

Ne bicim bir transfer politikası bu. Bu scout ekibinin bir hayal ürününden ibaret oldugunu düsünüyorum.

Milli Takımımız'a karşı gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Shakhtar Donestk'in yıldızı Dario Srna, iddialara göre Galatasaray'dan teklif aldığını açıkladı.

Hırvatistan Milli Takımı ve Shakhtar Donetsk'in yıldızlarından Dario Srna, Galatasaray'ın kendisine teklifte bulunduğunu iddia etti.

A Milli Takımız'ın Hırvatistan ile Türk Telekom Arena'da oynadığı maçta Fatih Terim'in büyük beğenisi kazanan yıldız futbolcu Dario Srna, "Bir süredir Galatasaray'ın menajerler aracılığı ile teklifini duyuyorum. Beşiktaş ve bir takım daha teklif yollamış. Türkiye'de oynayacağım takım Avrupa'da yer almalı. Avrupa'yı hedeflemeli. Türkiye'nin futbolunu çok yakından tanıyorum. Defanstaki oyuncular kötü değil sadece saha içi sistem oyunu kötüleştiriyor. Türkiye'de en çok Servet Çetin'i beğeniyorum" diyerek sarı kırmızlıların kendisiyle ilgilendiği haberlerini doğrulamış oldu.

Bir başka Hırvat yıldız Niko Kranjcar'ın Türkiye ile Hırvatistan arasında oynanan maçı 2025 nolu locadan sportif direktör Bülent Tulun ve başkan Ünal Aysal'ın damatı ile takip ettiği uzunca bir süre konuşulmuştu.

webaslan

Yalan haber.Herifler amma salıyor,
iddialara göre Galatasaray'dan teklif aldığını açıkladı.
.Allah sizi bildiği gibi yapsın.

servet in takımda kalması için yalan haber yapmışlar ulan medya

Üst Alt