Stadımızda İbadethane Var mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımızda İbadethane Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cami dışında her yer Mescit Kılınmış İbadet İçin..

Yani Yeryüzünde Camiler Hariç Her Yer Bir Mescitttir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ona bakarsan da tüm AVM ler de ticaret yeri ama yeni yapılan çoğu AVM de mescit var, neden namaz kılacak insana kolaylık olsun ve içeride daha çok kalsın. Stada belki bu yüzden gelmeyecek insanlar olabilir. Koskoca stadda 100-150 kişilik bir oda her türlü ayarlanır bana göre.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: TT Arena'da mescit var mı ?

o yazı stigmata adlı filmden aklıma geldi hz isa'nın sözleri olarak aklımda kalmış korkma kiliseye gidip gelen biri değilim.

Kiliseye gitsen bile neden korkayım ?

Ben sadece bir fikir sundum...

Hz.İsa da Bir Peygamberdir ama Keşke Hak Dininin Peygamberinin bir hadisini yazsaydın dedim..

Amacım seni iğnelemek değil..

din ve spor işlerinin birbirinden ayrılmasına ne denir ??

evet günün sorusu bu beyler?

Kiliseye gitsen bile neden korkayım ?

Ben sadece bir fikir sundum...

Hz.İsa da Bir Peygamberdir ama Keşke Hak Dininin Peygamberinin bir hadisini yazsaydın dedim..

Amacım seni iğnelemek değil..

ya mesela demek istedim. hani çoğu vatandaşımız bu tip konularda ''gavurmusun olm sen'' tepkisi verir o bakımdan:D

olsa kime zarar ? sadece maç için şehir dışından gelenler var ve kolaylık sağlanması lazım . sadece müslimler için degil diger dinler içinde kolaylık saglanması lazım . günah çıkarası falan gelir birinin vs ..

olsa kime zarar ? sadece maç için şehir dışından gelenler var ve kolaylık sağlanması lazım . sadece müslimler için degil diger dinler içinde kolaylık saglanması lazım . günah çıkarası falan gelir birinin vs ..

Arena yı boşverinde fenerin stadında millet günah çıkarmaya gitse ne mekan ne zaman yeter... iblis bunlar :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt