Stancu satılacak iddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stancu satılacak iddiası

Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün Açıklanacak

İstemem satılmasını biraz daha şans verilmesi gerekir bence Stancu'ya.

bu adam geçen sene 2. yarı geldi

ortasaha rezaletken oynamaya çalıştı

5 milyon euro gibi büyük bir para verildi

şimdi 5 veren bi takım varsa satılsın

ama 3e falan gidecek adam değil

bu sene oynasa çok daha iyi oynar

kiraya verilmesi lazım bana göre

abi adam altı ay kadar kaldı takımda,o kadar para verip bu kadar kolay gözden çıkarılması doğru olmadı bence.+2 için kullanılabilirdi kime zararı var adamım :s

3.5 milyon iyidir daha iyi teklif bulamayiz elde kalir hemen satsinlar

Ben Stancunun Hagi ve Begali tarafindan bize kaziklanmis bir oyuncu olduguna inaniyorum, ama en iyi kirlik gitmesi, belki kendini kanitlar ve verdigimiz parayi geri aliriz.

Gerçekse süper haber. Ben ancak üstüne para vererek yollayabileceğimizi düşünmüştüm, ancak 3,5 milyon € kazanıyoruz. Güzel hareket.

Sanki satınca doğru dürüst adam alabileceğiz.Fabiano,Forlan,Drogba dendi hiç biri gelmedi

Fatih Terim 4-4-2 oynucaksa mutlaka kalması gerektiğini düşünüyorum.. Çift forvette gayette akar..

Geçen seneki kaos ortamında her hangi bir futbolcunun başarılı olması mümkün değildi. Ama bu iyi futbolcu olduğu anlamına da gelmez. Şu an tüm futbolcular kampta. Hakkında ki en iyi kararı Fatih Terim verecektir zaten.

Hemen satsınlar, türkiyemspor maçında bile dökülen adam işe yaramaz.

Cevap: Stancu satılacak iddiası

Öncelikle gitmesi gerekenin Pino olduğunu düşünüyorum.Zira kanat olarak alındı,hiç ışık vermedi orada,yoklukta forvetteki 1-2 maçlık performansıyla alternatif olarak düşünülmemeli,ben forvet olarak Stancu yu daha potansiyelli görüyorum...Baros gözden çıkarılmıyorsa forvet transferini de doğru bulmuyorum ayrıca...Solbekte Balta nın öncelikli olabildiği bir kadroda Elmander-Baros-(Drogba-Forlan-Fabiano-Milito vs) net olarak lüks tür.Tabi Baros kalacak,kaliteli bir forvet daha alınacaksa tez elden çıkarılmalı Stancu,sıra gelmeyeceği açık...

stancu kalmalı. gidecek adamı terim oynatmazdı bence demekki kalma durumu var

Tam tersi düşünüyorum renkdaş, bu maç dikkat edersen banko GALATASARAY'ımızda yazılacak isimler oynatılmadı. Satılması,kiraya verilmesi gündemde olan oyuncularımız özellikle bu maçta oynatıldı. Gençlerden Semih ve Okan bu maç oynatıldı, özellikle Okan oyunda kaldığı ilk yarı boyunca iyi işler yaptı.

Stancu gittiğine/gideceğine göre forvet transferi kaçınılmaz oldu. Fabiano, Forlan olmadıysa Drogba da omayacaksa kimi alacağız ya da ilgileniyoruz merak ediyorum.

Üst Alt