Stancu satılacak iddiası


Bogdan Stancu, vândut la GalatasayA fost realizat transferul anului în fotbal. Steaua l-a vândut pe Bogdan Stancu la Galatasaray cu 3,5 milioane de euro. Deşi îl declarase netransferabil pe jucător, patronul Gigi Becali a fost de acord să-l dea pe golgheter din Ghencea. În următoarele ore, Galata va organiza o conferinţă de presă în cadrul căreia Bogdan Stancu, care a plecat deja din cantonamentul Stelei spre Istanbul, va fi prezentat oficial.
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakO futbol yılın transfer edildi.Galatasaray Bogdan Stancu oturup 3.5 milyon sattı.Oyuncu devredilemez ilan olmasına rağmen, sahibi Gigi Becali onu Ghencea bir golcü vermeyi kabul etti.Şu saatlerde, Galata zaten İstanbul'a cantonments Yıldız bıraktı Bogdan Stancu, resmi olarak sunulacak olan bir basın toplantısı düzenleyecek.
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün Açıklanacak3.5 e sattıysak zararın neresinden dönersek kardır iyi iyi sevindim ben
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakDaha forvet almadan stancuyu satayım demeyin sakın.Polat yönetiminden ne farkınız kalır? :mad:
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakHic yoktan iyidir. Burdan gelecek olan parayi saglam bir transferde kullaniriz.
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakBaroş, Stancu, Elmander.. gibi isimler varken belki forvet transferinden vazgeçebiliriz diye düşünüyordum ama, kaliteli bir isim alınacak sanırım. :)
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakÜzülürüm.

Fatih Terim`in elinde, direk santrofor oynadigi taktirde iyi isler cikarabilecegini düsünüyorum.

Hem sattigimiz klüp 2 mio € dan fazla vermemistir. Genc bir oyuncu icin bukadar zarar etmeye degmez. 1 sene daha kalmaliydi.
 
Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün AçıklanacakSon zamanlarda aldığım en iyi haber olur doğruysa şayet..Bi de Mustafa Sarp,Aydın,Serkan,Aykut da gönderilirse sevincim katlanır..
 
Üst Alt