STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

Bu takımda rotasyon niye yok.Herkes en az 30 dk oynuyo.Biraz rotasyon yapılsın da dinlenme fırsatı olsun adamlara.Zaten geniş bi kadromuz yok olabildiğince dinlendirmemiz lazım oynayan adamları.

Ulan şu Galatasaray kulübünün içinde öyle adamlar var ki laf atilmaya utanılır ben bagzilarinin Galatasarayliligindan utanıyorum.

Sezon başında bilmişlik yapanlar vardı takımı öve öve bitiremiyorlardı ben bu takımın zorlu maçlarda yetersiz kalacağını söylediğimde hemen üşüşmüşlerdi,Deplasmanda çok sıkıntı yaşayacak bir yapısı var takımın daha Uşak maçında belliydi takımın sıkışık ve dağınık bir yapısı olduğu.

Sezon başında bilmişlik yapanlar vardı takımı öve öve bitiremiyorlardı ben bu takımın zorlu maçlarda yetersiz kalacağını söylediğimde hemen üşüşmüşlerdi,Deplasmanda çok sıkıntı yaşayacak bir yapısı var takımın daha Uşak maçında belliydi takımın sıkışık bir yapısı olduğu.
Ya takım iyi kurulmadı zaten bu çok açık net geçen senede ayniydik berbat bir savunmamiz var.

Ulan maçin başindan beri Sinan savunma yapmiyor iyi izleyin. Herif ya bunu basit geçiyor. Ya da bomboş 3 lügü atiyor. Hepsini o attirmiyor belki ama Sinan ön tarafta böyle geçilirse defansin bozulur tabi. Şafagin suçu nedir. Niye oynamiyor. Deli oldum ya. İsteyince savunma yapiyorlar anca. Oyunda kuramiyor. topu hemen veriyor. Guard alin guard. şutu olsun.

İşin komik yanı oyun kurucu olmadan sezona başlamamız.mccollum-sinan gibi adamlar 1 numara pozisyonunda oynayamıyorlar.hele savunmada bütün 1 numaralar yanlarından geçip gidiyor.mccollum zaten takıma zarar vermekten başka bişey yapmıyor.2 numarada oynayıp anca benchden gelirse katkı verebilir onun dışında 1 numara pozisyonunda oynadığından sürekli zarar veriyo.ayrıca bir türlü savunma anlayışı oturtamadı takım.gereksiz yere 2'li sıkıştırma yaparak köşelerde rakip oyunculara boş şut imkanı tanıyoruz.ayrıca schilb ve micov aynı anda sahada olmamalı hele ki oyun kurucusu olmayan bi takımda.madem micov ve schilb'den oyunu açmalarını bekliyoruz aynı anda sahada olmamalılar ki hem süreleri azalsın hem de 2 tane oyunu açabilen oyuncuyu yedekleyebilelim.C.Green ve Lasme dışındaki transferlerden memnun değilim.Bu takımdan daha iyi bi performans bekliyordum sezon öncesi.Ancak bu kadar şuursuzca savunma yapmalarını ve bu kadar uzun süre oyun kurucusuz oynayacağımızı tahmin etmemiştim.2 takviye lazım bu takıma.1'i kesinlikle savunması iyi olan saf bir oyun kurucu.diğeri de sg ve sf pozisyonlarını iyi oynayabilen sertlik getirebilecek şutör bi oyuncu.olursa 1 tane de pota altına lasme-dorsey ikilisine yedek olabilecek bi uzun.bunları yapamazsak eğer hiç bi şekilde başarılı olamayız.
Ergin Ataman da kendine çeki düzen versin bi zahmet.Saçma sapan işler peşinde koşuyo kaç maçtır.Takıma gerekli müdahaleyi gerekli yerde yapabilmeli.En açık örneği daha 2 hafta önce oynanan banvit maçında görüldü.Zoraki gidiyo gibi duruyo maçlara.Kendi sahamızda oynadığımız maçlardaki Ergin Ataman ile deplasmanda oynadığımız maçlardaki Ergin Ataman arasında dağlar kadar fark var.Kendine gelmeli bi an önce.Ergin Ataman bu değil.

Son düzenleme:
Ben Sinan'a kizmiyorum yanliş anlaşilmasin ayagi tam iyi degil. Ben hocayi suçluyorum. Niye zorluyor. adam savunamiyor işte neyin inadi. Onun için bir sürü faul yapiyoruz. Hakemlerde bunu kovaliyor zaten.

şafağı oynatmayacaksan niye aldın be adam ?? otursun diyemi aldın ? Sinan olmuyor işte.. olmuyorsa çıkar al şafağı..

Ergin Ataman yüzünden kaybedilen maçlardan biri olarak tarihe geçti

7 oyuncuyla buraya kadar yani büyük maclarda 2 kisilik rotasyonla galibiyet mucize olur. sinan + 6 yabancimiz var gecen yil oldugu gibi. kadronun üzerine 1 gram birsey katamadik.

Draper gibi pg+samet geyik hele samet geyik olmassa olmas bi transfer,

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabriyi veya umutu gökseninin yerine koy en az onun kadar katkı verir sene başı hazırlık maçlarında bir iki üçlük soktu düzeltmiştir dedim adam hala aynı şu göksenin izzet duşan Üçlüsü toplam 500 bin alıyordur heralde bunların getirine 600 lük iyi bir adam Alıp alt yapıdan 2 oyuncu koysaydık Ege gibi daha iyi olurdu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt