STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

Bu takımın en zayıf halkası Ergin ataman,kenarda elleri belinde somak yapıcak,oyuncusuna trip atıcak adamın işi yok,milletin hocaları götünden ter damlıyo oyuncusuyla beraber mücadele ederek

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan Güler yüzünden sayi yiyoruz durmadan. Sinan savunma filan yapmiyor. adam gibi guard alin şu takima. Maçin sonunu getiremiyoruz. Hocamizda izliyor saolsun.

Son düzenleme:
Sene başında burdan bir gerizekalı arkadaşla tartışmıştık bu takımın müthiş bir savunma takımı olduğunu hatta dış savunmamızın mükemmel olduğunu söylüyordu adı neydi acaba

Maçtan sonra bole olcagi belliydi bu takim sol e gevşek gevşek yorumlar yapmayinda herkes gergin tamam herşeyi söz biliyorsunuz.

Şu takım yaptığı savunmaya birşey diyemiyorum.ben 28 yaşındayım amatör olarak basketbol oynuyoruz kulüpte bu kadar kolay şut attırmıyoruz rakibe.bu kadar şut yesek isyan ederiz kavga ederiz takım arkadaşımızla.adamların umrunda değil.inanılır gibi değil takımın oyunu,savunması.dövmek lazım bu adamları valla.bu kadar vurdumduymazlık bu kadar isteksizlik olmaz.

Resmen sahipsiz takım,kenarda reaksiyon yokki oyıncular reaksiuon göstersin

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eiroligde 10 maçta 11 kere 3 luk atan Carter bizim maçta 8 lük bravo tebrikler savunmaya da çıldırıyorum da ama o top girmek istiyor.

Tüm maç boyunca sadece 5 dakika savunma yaptık o bölümde de 10-1 lik bir seri yakaladık.

Takımda, hocada çok büyük isteksizlik var.

Üstüne birde satılmış hakemler eklenince sonuç bu şekilde oluyor.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Üst Alt