STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

Geçen hafta Ödeme sıkıntısı var diye bir konu açmıştım.. okuyanlar hatırlar.. sanırım gerçekten var ödeme sıkıntısı... oyuncular hiç takmıyor baksanıza

sahadaki takım burdan maçı çeviremez..hala şampiyonluk hayali kuran varsa vazgeçsin bu takımın bu sene şampiyon olması mucize...

Forumdan 5 kişi toplayıp sahaya çıksak 5 tane üçlük sokarız heralde şu takıma karşı.Bu kadar kötü savunma bu kadar hücum organizasyonu olmayan bi takım yok ya.Vallahi oynanan oyun hiç iç açıcı değil.Mutlaka takviye lazım şu takıma.saf bi oyun kurucu ve sağlam savunmacı bi forvet lazım.Çok çok kötü savunmada takım.

Beyler basketten çok anlamam da şu savunma işini niye hiç beceremiyoruz? Takımda geçen seneden farklı. Geçen sene de efsane 3'lük yiyorduk her maç.

Bir de benim anlamadığım Micov oyundayken bişeyler yapmaya çalışan Schilb Micov yokken hiç sorumluluk almıyo onu da anlamıyorum.Şu kadronun başarılı olabilmesi için Micov-Schilb ikilisi muhakkak bişeyler yapması lazım.ikiside bugün hiç katkı vermedi ve rezalet oynuyoruz.Tek ayakta kalan adam C.Green.

Üst Alt