STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

Bu sene 3.periyotlarda rakipten daha fazla attığımız maçlar daha çok Yasin.Bu sene maçlarımızı takip ediyorum kandıramazsın beni.:)

rZd6oV.png
Sadece 6 maçta mı yoksa daha fazlası da var mı ? Krasny'i geçelim zaten o maç antrenman maçıydı.

Diğer maçlardaki 3. periyot skorları yakın. Zaten benim bahsettiğim 3. periyot sendromu'nda anlatmak istediğim skordan çok oyun. Oyundan çok düşüyoruz, ama son çeyrekleri 3. periyota göre daha iyi oynuyoruz, bu biraz da maçın skorunu tayin edecek olmasıyla da alakalı olabilir.

500 kere söyledik savunma yapmazsan maçı kazanamazsın ne kadar iyi hücum yapsan da.2 gram savunma yapınca hücum performansın da değişiyo ister istemez.her maç aynı bok.biraz savunma yapsalar hiç bu kadar sıkıntı olmayacak.her maç aynı bok.adam gibi savunma yapın artık lan.

Sadece 6 maçta mı yoksa daha fazlası da var mı ? Krasny'i geçelim zaten o maç antrenman maçıydı.

Diğer maçlardaki 3. periyot skorları yakın. Zaten benim bahsettiğim 3. periyot sendromu'nda anlatmak istediğim skordan çok oyun. Oyundan çok düşüyoruz, ama son çeyrekleri 3. periyota göre daha iyi oynuyoruz, bu biraz da maçın skorunu tayin edecek olmasıyla da alakalı olabilir.

Sadece bu 6'sında değil.Efes,Fb,Uşak,Neptunas(deplasman),AEK,Hapoel,Krasny(deplasman) maçlarında da 3.periyotta üstünüz.

Üst Alt