STBL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 77-68 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Şubat | Lig TV 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 77-68 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Şubat | Lig TV 2

McCollum-Şafak
Sinan-Göksenin
Micov-Schilb
Green-Davis
Lasme-Duşan
Aslında Davis toparlasa kötü bir uzun rotasyonumuzda yok ama işte bu sezona yazık etmeyiz umarım uzun pozisyonuyla,Kısalarımız çok iyi.

Benim için yenilgi önemli değil. Saha içersinde gerekli mücadeleyi göstersinler yeterli. Savunmada eskisi gibi ruh gibi seyredip saç baş yoldurmasınlar

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Çin ordusu gibi doluşmuş şerefsizler.

CcPWrH1WwAAsOz-.jpg

Yabancı sınırına Caleb Green takılmış. Zaten uzun rotasyonu sınırlı bir de Green'in olmaması uzunlarda üstünlüğün tamamen Fb'de olması demek.

Basketbolu hiç takip etmem ama maalesef şikeciler bizden daha üstün bu branşta. Acı olan Türkiye'ye basketbol kültürünü biz getirdik diye biliyorum...

Bunların hep sorumlusu camiayı liselilerin köpeği yapmak. Zengin iş adamları ekonomik destek için yanaşmıyor. Bugün bakıyorsun şikeciler ülkeri , acun'u ortak yapıyor bizde ise hala tık yok...

Şerefsizlerin sahası güzelmiş yalnız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizim şuana kadar bir yılda sponsorluktan aldığımız max. para 7 m (medical park) fblilerin bir yılda en kötü sponsorluk bütçesi 18 m.

Bu bile her şeyi açıklıyor. Bizimkiler hala kulübü nasıl kazıklarım, Kalamış'ta çayı nasıl beleşe içerim zihniyetindeler.

Basketbolu hiç takip etmem ama maalesef şikeciler bizden daha üstün bu branşta. Acı olan Türkiye'ye basketbol kültürünü biz getirdik diye biliyorum...

Bunların hep sorumlusu camiayı liselilerin köpeği yapmak. Zengin iş adamları ekonomik destek için yanaşmıyor. Bugün bakıyorsun şikeciler ülkeri , acun'u ortak yapıyor bizde ise hala tık yok...

Şerefsizlerin sahası güzelmiş yalnız

Sent from my iPhone using Tapatalk

saha güzelde çok kazık yer bi su 5tl

Üst Alt