STBL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 77-68 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Şubat | Lig TV 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 77-68 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Şubat | Lig TV 2

Hiç takip etmediğim için bilmiyorum ama şikeciler bizden çok mu iyi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadece bizden değil. Avrupa'nın en iyi 2-3 takımından biri. 25-30 Milyon euroluk kadro değeri var. Avrupa Basketbolu için inanılmaz bir rakam. Bizde bu rakam 6 milyon euro.

Ama ligin ilk yarısında 80-63 yendik. Yani hiç bir şey belli olmaz.

Nasıl bu kadar umutsuzsunuz ya.. Benim için umutsuzluk denen şey bu maçta bitti. İnanınca her şeyi başarırsın.

Galatasaray Liv Hospital 92-88 Fenerbahce Ulker Mac Ozeti 9 Mart 215 - YouTube
İçerde 5 kişi de olsak yeniyoruz da bu sene deplasmanlarda çok kötü ve isteksiz oynuyoruz. Bir de Fb deplasmanları eklenince umutsuzluk olması normal. En son 2011'de yendik. O zamandan beri 9 maçta da yenildik. Kadıköy gibi oldu artık.

Ergin hocanın bu maçı hedef maçı olarak göreceğini düşünmüyorum, 2-3 gün sonra daha kritik Karşıyaka maçı var. O maç daha önemli.

Bu maçtan beklentim ise ikili averajı vermemek. Yenersek şukela olur ama takım Karşıyaka maçında sağ olur mu soru işareti.

Sadece bizden değil. Avrupa'nın en iyi 2-3 takımından biri. 25-30 Milyon euroluk kadro değeri var. Avrupa Basketbolu için inanılmaz bir rakam. Bizde bu rakam 6 milyon euro.

Ama ligin ilk yarısında 80-63 yendik. Yani hiç bir şey belli olmaz.

Vay be o kadar iyiler demek. Kendi evimizde olsaydı neysede onların evinde :red:

Koskoca Galatasaray'ın Ülker gibi sponsorlukları yok ya yazıklar olsun...

Son düzenleme:
İçerde 5 kişi de olsak yeniyoruz da bu sene deplasmanlarda çok kötü ve isteksiz oynuyoruz. Bir de Fb deplasmanları eklenince umutsuzluk olması normal. En son 2011'de yendik. O zamandan beri 9 maçta da yenildik. Kadıköy gibi oldu artık.

Ergin hocanın bu maçı hedef maçı olarak göreceğini düşünmüyorum, 2-3 gün sonra daha kritik Karşıyaka maçı var. O maç daha önemli.

Bu maçtan beklentim ise ikili averajı vermemek. Yenersek şukela olur ama takım Karşıyaka maçında sağ olur mu soru işareti.

yenerlerse 2 galibiyet fark oluyor. Bu farkın kapanması zor ama bakalım.

Vay be o kadar iyiler demek. Kendi evimizde olsaydı neysede onların evinde :red:

Koskoca Galatasaray'ın Ülker gibi sponsorlukları yok ya yazıklar olsun...

Onların şubeyi Aziz değil sponsorlar yönetiyor resmen. Dursun 2-3 hafta önce bu rakamı 3 milyona indireceğini söyledi. Yani dahada küçüleceğiz.

Karşıyaka geçen sene nasıl başardıysa bizde yapabiliriz. Fener büyük ihtimal PlayOfflarda EL'ye odaklanacak. Oradan 1 galibiyet çıkarırsak işi çözeriz. Bizde Eurocup var ama Fener için EL çok kritik. Bunca yatırım lig için değil.

Ya mutlakada çok zor işte. Biz en kötü halimizle içeride kazanıyoruz, onlarda bizi yeniyor.

Üst Alt