STBL 15/16 H:2 | Galatasaray Odeabank 60-71 Anadolu Efes | M.S | 19 Ekim | NTVSpor - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:2 | Galatasaray Odeabank 60-71 Anadolu Efes | M.S | 19 Ekim | NTVSpor

Şimdi bana Kızanlar Olacak.. daha cok erken , basketbol cahılı dıyenler falan olacak ama Görünen köy klavuz ıstemez.. geçen sene Lig başlamadan öncede bunları düşünmüştüm ve haklı cıktım.. bu senede aynı şeylerı düşünüyorum..

Bu Savunmayla , Bu Mahkeme Duvarı Gibi suratlarla amatör takımları bıle yenemezsın.. takımın için huzur yok.. tıpkı geçen sene ki gibi... bu senede boş gececek basketbol adına

bize geen basketi unutuyor anasını sattyım..sayı makinesi dedik çamaşır makinası çıktı..şilipmidir nedir bildiğin bidon adam .etrafından dönene kadar mevsim değişiyor..dorsey hala abdde kalmış...

Efes bizden cok üstün bir kulüp, adamlarin bütcesi 5 kati birde yetmezmis gibi, adamlarin alt yapisi Altin imalathanesi gibi calisiyor...

Savruk bir oyun kurucumuz var.Böylesine sert maçlarda oyun kurucusu sıkıntısı çekeceğimizi düşünüyorum.Şayet oyun kurucumuz yine ben 40 sayı atayım da kazanalım derse bu sefer hapı yutarız gibi duruyor

Teşekkür ederim Mc collum beni yanıltmadığın için.Neptünas maçından sonra tam bir sokak basketbolcusu olduğunu düşünmüştüm.Beni yanıltmadın.2/13 şut yüzdesi,2 asist.Oyun kurucu musun Michael Jordan mısın sen?Oyun kurucu dediğin adam 13 tane şut denemesi mi yapar.Bir de üçüncü çeyreğin tamamında yedekteydin ona rağmen 13 deneme.Ted koleje 50 sayı atarsın ondan şüphe yok ama böyle maçlarda senin katkın bu kadar olur işte

Bu kadar bütçe farkı varken takıma eleştiri biraz insafsızlık. Milletin yerli oyunculara verdiği kontratlarla biz yabancı oynatıyoruz.

Dorsey-Schilb durumu biraz sıkıntı sadece, hani bildiğimiz oyuncular uyum sağladıklarında her türlü faydalanırız da pek kafayı buraya vermediler sanki? Geçicidir diye ümit ediyorum.

Üst Alt