STBL 15/16 H:2 | Galatasaray Odeabank 60-71 Anadolu Efes | M.S | 19 Ekim | NTVSpor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:2 | Galatasaray Odeabank 60-71 Anadolu Efes | M.S | 19 Ekim | NTVSpor

Yaw bi durun be 3. mactan baslamissiniz yine

Sinan ve mitsov haric takim degismis
Rakip efes
Ayrica mccolo bu kadar les oynamasa boyle olmazdi

Roll on siradaki mac
#imperginataman
#bosyapmayin

Bir de Ergin Hoca için bir şey söyleyeyim. Micov hariç ana parçaları tamamen açık saha basketboluna uyan takıma bu kadar düşük tempoda oynattırmak doğru değil. İpleri salacaksın hoca bu takım başka türlü oynamaz.

:asd22::asd22: anlıyorum senı dostum.. sen Ayştayn'sın.. cok zekisin.. efes müthiş takım.. biz potamıza gelmelerıne hiç izin vermedık ama adamlar yürüyerek turnıke attılar.. cunku adamlar uçuyor havada :asd22::asd22: sen haklısın

ÜMİT BEY BASKETBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ AMA BU TAKIM SİZİ UTANDIRACAK ŞİMDİ FAZLA ZIRLAYIP BaŞIMI AĞRITMAYIN

Hala ataman diyen var yahu. Açın biraz gözlerinizi.
Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Ulan birde sponsor almışsın koca Markanın önüne anlaştıkları paraya bak. skun bir tarafınıza o sponsoru. Ha sponsorlu ha sponsorsuz ne farkedecek ki..

Birde Utanmadan hedefimiz şampiyonluk derler.
Bu liseci zihniyeti olduğu sürece sağlam bir sponsor falan bulamayız.

Galatasaray yönetimlerinden nefret ediyorum.

Galatasaray basketbolda alt yapiya yönelmedigi sürece, bu takimlar ile rekabet edebilme sansi yok. Paramiz zaten sinirli, yetmezmis gibi ligin belkide en kötü alt yapisina sahibiz... Ataman ile ilgili elestirebilecegim tek nokta, eli yüzü düzgün bir iki oyuncu cikiyor zaten, onlara süre vermemesi de ilginc... Yani senin oynatmaya ihtiyacin daha cok var...

Schlip nedir arkadaş ya her sene böyle bir leşş oluyor takımda mccolum ise hemen gönderilmeli bu adam çıkar bir maçta 40 sayı atar ama diğer maçıda batirir

Moderatör tarafında düzenlendi:
aslinda Mccoulm ortalama oynasa yenecegimiz bir maçti ama bu maçta sivadi. Her yaptigi aleyhimize oldu. Faul atişlarini bile atamadi bugün.

Edge girdiginde maçi döndürdü ama olmadi. 65-62 oldugunda mİcov boş 3 lügü atsa maç berabere oluyordu. Ondan sonra Granger 2 el üstü 3 lügü atti. Schilb'i 1-2 hafta daha izleyelim. Dorsey biraz daha fazla süre alabilirdi. Ribaund açisindan. O da net hazir degil.

Üst Alt