STBL 15/16 H:8 | Galatasaray Odeabank 78-65 T. Konyaspor | M.S | 28 Kasım | NTV Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:8 | Galatasaray Odeabank 78-65 T. Konyaspor | M.S | 28 Kasım | NTV Spor

68kap0.png

88f85gs.png
v.png
170px-Torku_Konyaspor_Basket.jpg

Spor Toto Basketbol Ligi 15/16 Sezonu 8. Hafta
Galatasaray Odeabank - Torku Konyaspor B.K.
Abdi İpekçi Arena
28 Kasım Cumartesi
19:00

ABkJJwEI_bigger.png

Fenerbahçe'yi deplasmanda yendiler ama son 2 maçtır formsuzlar. Normalde 20 sayı fark olmalı ama takım yorgun..

Arkadaşlar Konya'nın son 2 maçını izledim bir takım ancak bu kadar berbat hücum edebilir... çok kötüler şu anda.. deplasmanda feneri yendıler falan ama şu anda form durumları berbat.. bence cok rahat maç olacak.. farklı kazanırız

Fülkeri deplasmanda yenmisler formlari ne olursa olsun mücadele edecekler, bizim mac tempomuzu da düşününce zor gecer bu mac

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 maç itibariyle; maç başına Tucker 7.3(%35), Brezelton 6.5(%30), Bremer 5.5(%30) üç sayılık atış kullanıyor.

Özellikle Tucker ritim bulursa 7 değil 17 tane atsa doymaz, böyle motivasyonu yüksek maçlarda da sıkı savunma görmezse yüzdeli atar.

Bu maç Şafak ve Göksenin'in fazla süre almasını bekliyorum çünkü onlar savundukları adamları kilitlerse rakibe çok fazla skor opsiyonu kalmıyor.
Sözün özü; düşük skorlu bi galibiyet bekliyorum.

Eric McCollum
Blake Schilb/Sinan Güler
Vladimir Micov
Caleb Green
Stephane Lasme/Joey Dorsey
yedilisi sağlam olduğu müddetçe sıkıntı çekmeyiz bu tarz maçlarda hatta Göksenin,Şafak,İzzet gibi isimleri bolca kullanmalıyız maçı rahatlattıktan sonra.

Üst Alt