STBL 15/16 H:8 | Galatasaray Odeabank 78-65 T. Konyaspor | M.S | 28 Kasım | NTV Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:8 | Galatasaray Odeabank 78-65 T. Konyaspor | M.S | 28 Kasım | NTV Spor

6 maç itibariyle; maç başına Tucker 7.3(%35), Brezelton 6.5(%30), Bremer 5.5(%30) üç sayılık atış kullanıyor.

Özellikle Tucker ritim bulursa 7 değil 17 tane atsa doymaz, böyle motivasyonu yüksek maçlarda da sıkı savunma görmezse yüzdeli atar.

Bu maç Şafak ve Göksenin'in fazla süre almasını bekliyorum çünkü onlar savundukları adamları kilitlerse rakibe çok fazla skor opsiyonu kalmıyor.
Sözün özü; düşük skorlu bi galibiyet bekliyorum.

Maç öncesi şu analizim üzerine;

Tucker aynı, ama savunma işini biraz daha ciddiye almak lazım. Skor arttıkça onlara yarar, skorerlerini kesmek pahasına bazı hücum aksiyonlarından feragat edebiliirz belki.

Koyduk eğleniyoruz liderliğe devam kolay değil 2 gunde bir mac yapıyoruz tebrikler Aslanlar helal olsun siz herseyin fazlasını hakediyorsunuz.

Micov ve Lasme'nin güzel oyunuyla kazandık.Bunlara Dorsey'i de katabiliriz.Son maçlardaki istekli oyunu bugünde devam etti.Mccollum içinde çoğunluğun düşündüğü gibi Arroyo veya Huertas müthiş olurdu.

Üst Alt