STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor

solukas dixon ne atsa giriyor. yunan iti biraz boş atti ama şrfsiz ölçüpmü atiyor ne yapiyor. Bu Schilb bildiğin Erceg . Defans filan yapamiyor. Hücumuda eh işte

Göksenin sen adamsin.

Ulan adamlarda ki hazimsizlik halen devam ediyor ilginç yav skorboardda gene kendilerini fb olarak yazmışlar bizi GSO olarak yazmışlar olum siz ulkersiniz lan gizli kasarlar sizi ne oldugunuzu biliyoruz.

Normalde pek basket maçlarını izlemem ama bu maçı izliyorum. Özellikle Ataman olayı ve dün oynanan maçtan sonra şikebaşının açıklamaları beni bu maça itti. Genelde Galatasaray'ın bir basketbol maçını açıp izliyorsam kazanıyoruz. Belki bu sefer de işe yarar :D Lakin çok net görünüyor ki kalite olarak çok daha düşük seviyede oyuncularla mücadele vermeye çalışıyoruz. Atmosferden anladığım kadarı ile koyarsak efsane olur onu biliyorum :D

Schilb , hayalet casper'in uzun ince bir akrabası vardı tam olarak o işte . Seneye bu Adamı tutmak gibi bir felaket yapmayız umarım . Mc bundan hatta erceg bile ! Bunun gibi defans yapmıyor . Perdelere takılmalar , düşüp kalkmamalar vs. Hele bir de şut ritmini bulamayınca resmen sabote ediyor .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hücum tempomuz böyle devam ederse ve maç sonu yorgunluk olmazsa bir sürpriz yapabiliriz. Ancak savunmamızı sertleştirmeliyiz ve hiçbir halta yaramayan Schilb oyuna girmemeli!

Üst Alt