Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstediğim indirim olmayınca şu oyunu orj fiyattan aldım;
My Time At Portia on Steam

Stardew'in 3 boyutlu hali gibi.Biraz oynadım bugün eğlenceli

Save 88% on Borderlands "Take Over Your Life Bundle" on Steam
Şu paketteki ilk 2 oyun vardı bende dlcleriyle o yüzden pre-squel ve telltale oyunu 14 tl gibi birşey denk geldi o fiyata muazzam bir bundle.İlk oyunu goty aldıysanızda 16-17 arası oluyor sanırım

30-40 tl arası bi miktar kaldı bakalım ona uygun birşey alıp köpek indirimlerini tamamlayacağım

Hangi siteleri takip ediorsunuz , HumbleBundle benzeri siteler var mı?

Barter.vg Trade Game Bundle Leftovers for Wishlist Games
şu siteyi kullan elinde takaslık birşey varsa.Free oyunları bile takaslarsın buradan.Ara ara takas kovalaman lazım

Uğraşırsan para vermeden herşeyi alırsın oradan örnek olsun diye veriyorum ;

OneShotKO : Offers : #1976096 from Veg

yapacağım son takas bu mesela bu takastan 2-3 tanesine kendime alıp diğerlerini de takaslamayı düşünüyorum.Boşver o tarz siteleri alayı para tuzağı 1-2 tane elinde güzel oyun olsun onları katla benim gibi sonra öle öle takasla

şu siteyi kullan elinde takaslık birşey varsa.Free oyunları bile takaslarsın buradan.Ara ara takas kovalaman lazım

OneShotKO : Offers : [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1976096]#1976096 from Veg[/url]

yapacağım son takas bu mesela bu takastan 2-3 tanesine kendime alıp diğerlerini de takaslamayı düşünüyorum.Boşver o tarz siteleri alayı para tuzağı 1-2 tane elinde güzel oyun olsun onları katla benim gibi sonra öle öle takasla

tremor gelmiş sanırım ama 1 puan veriyor reys

OneShotKO : Offers : [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1976096]#1976096 from Veg[/URL]

Siteyi çözmem lazım biraz
Karışık , takaslıyacağım çok oyun var
Teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt