Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2k18 önerir misin hocam almayı düşünüyorum ama 2-3 ay sonra 2k19 çıkıyor para biriktirip direk 2k19 almak daha mantıklı geliyor görüşün nedir bu konuda

Online için alıyorsan bekle derim

Çünkü belli bir süre sonra bildiğim kadarıyla online kapanıyor ping sorunları vs hat safada olmaya başlıyor

2k da Fifa gibi seni zorunlu kılmaya çalışıyor

Online için alıyorsan bekle derim

Çünkü belli bir süre sonra bildiğim kadarıyla online kapanıyor ping sorunları vs hat safada olmaya başlıyor

2k da Fifa gibi seni zorunlu kılmaya çalışıyor

aslında 31 lira verilir oyunun sadece single kısmına bile lakin online kısmı için alsam bile 2 ay da zar zor bir karakter yaparım 1 ay sonra zaten yenisi çıkıyor 2k19 olarak o yüzden alma ile almama arasındayım alırsam zaten sadece single takılırım

Pcde kardeslik oluyorsa bekle ne olacak ki. Kadrolar baya degisecek + LeBron modu olacak bence farka deger. 18de oyun olarak iyi ama pay to win yapmislar tamamen belki onu da duzeltmis olurlar sanmasam da

ub.msji

Pcde kardeslik oluyorsa bekle ne olacak ki. Kadrolar baya degisecek + LeBron modu olacak bence farka deger. 18de oyun olarak iyi ama pay to win yapmislar tamamen belki onu da duzeltmis olurlar sanmasam da

ub.msji

EA games e özendiler bunlarda bu yüzden oyun steam da full - alıyor pay to win olduğu için biraz tıraşlarlar ama yine pay to win olacaktır sonuçta fifa serisi dehşet şeyler kazanırken basketbolun fifası olan 2k da bu pazarı bırakmaz

aslında 31 lira verilir oyunun sadece single kısmına bile lakin online kısmı için alsam bile 2 ay da zar zor bir karakter yaparım 1 ay sonra zaten yenisi çıkıyor 2k19 olarak o yüzden alma ile almama arasındayım alırsam zaten sadece single takılırım

2k14 var bende geçenlerde yüklemiştim bir anda 61 saat oynamışım

Single oynayınca hem packleri felan istediğin gibi şekillendirebiliyorsun

NBA Playgrounds on Steam

Şu da fena değil 10 saat oynamıştım bütün turnuvaları bitirdikten sonra sıkıcı oluyor gerçi

2k14 var bende geçenlerde yüklemiştim bir anda 61 saat oynamışım

Single oynayınca hem packleri felan istediğin gibi şekillendirebiliyorsun

NBA Playgrounds on Steam

Şu da fena değil 10 saat oynamıştım bütün turnuvaları bitirdikten sonra sıkıcı oluyor gerçi

benimde 271 saat nba2k14'üm var zaten ondan sonra okuldur yeni pc dir alamadım bir daha ama ben başka bir forumda nba asso lige giriyordum 30 kişi toplanıp lig yapıyorduk :D ona rağmen bir 100-120 saat single takılmışımdır

steam dışında küçük bir indirimden bahsedeyim Forza Horizon 3 microsoft store'da %50 indirime girdi ilgililere duyurulur;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt