Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Iconoclasts
OneShot
Hunt Showdown
Darkest Dungeon
Fallout New Vegas
Nioh
ShellShock Live

Tavsiye

Attığın listenin yine çoğu var :D

Şöyle bir şey var mesela Iconoclasts demişsin wishlistimde var ama doğru düzgün indirim almamış o yüzden almak pek mantıklı gelmiyor bana

Almak istediğim ama beklediğim çok oyun var öyle Raft,Frostpunk,Moonlighter gibi

-Rimworld çok güzel oyunda pahalıymış 50 lira verilmez.
-Tabletop Simulator eğer oynayacak arkadaşın varsa harika bir oyun aklına gelebilecek her türlü masa oyunu var hatta atöyle'den oyunda indirebilirsin.
-Divinity'de güzel oyun arkadaşın varsa daha da güzel. mesela bazı büyüler birbiriyle karışıyor bu şekilde arkadaşlarınla kombolar yapabilirsin ama single playerda oynanır. Ayrıca bu oyununda bissürü modu var kolay kolay sıkılmazsın.
-Mount & Blade'i kesin al zaten harika oyun. dlc'leri bile apayrı bir oyun gibi ea'nın yaptığı o uyduruk dlc'ler gibi değil yani.

Divinity kesin alacam rdaş tr yamasıda varmış umarım güzeldir

Birde iade politakası hakkında bir hatırlatma ; Borderlands 2 GOTY almış Can mesela onu iade etmeye kalksa kabul etmezler.Genelde paket olarak alınan oyunları reddediyorlar

bu tarz büyük indirimlerde aslında bütün dlcler alınmalı ama aralarında oyuna en iyi etki yapmış dlc yi söylemiştim üstte 4 lü paket 10 tl olan baya cazipmiş iade edip 4 lü paketi alabilirsin yada 4 lü paket içinden o dlc'nin fiyatı düşüp veriyorsa direk öyle de alabilirsin.

Az743q.png

Baya bir düşürülecek kart birikmişti Idle masterin yeni versiyonu çıkmış onu deneyim dedim 5-6 saatte 86 kart düştü müthiş bişi(fast mode çıkmış)

idle_master_extended_v1.1.1 fixlenmeden yapabilirsiniz denemek isteyen varsa

Az743q.png

Baya bir düşürülecek kart birikmişti Idle masterin yeni versiyonu çıkmış onu deneyim dedim 5-6 saatte 86 kart düştü müthiş bişi(fast mode çıkmış)

idle_master_extended_v1.1.1 fixlenmeden yapabilirsiniz denemek isteyen varsa

Karttan kastın ne? Idle master falan neye yarıyor hiçbir fikrim yok kısa bi özet geçebilir misin yararlı bir şeyse yapayım..

Karttan kastın ne? Idle master falan neye yarıyor hiçbir fikrim yok kısa bi özet geçebilir misin yararlı bir şeyse yapayım..

Oyunların büyük bir çoğunluğunda kart oluyor bu kartları ya rozet yapmak için ya da pazardan satabiliyorsun.Bu kartları düşürmekte iki şekilde oluyor ya kendin oynayacaksın bunun için her oyunu oynaman lazım en az 3-4 saatin gider sadece bir oyun için veya çok fazla oyun iade ettiysen bu süre daha da uzayabilir

Bu idle master,asf gibi programlar seni sanki oyunu oynuyormuş gibi gösteriyor ve otomatik olarak kart düşürüyor.Ban tehlikesi var mı diyorsan pek olacağını sanmıyorum 1 senedir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım sadece Cs go gibi vac türünü kullanan oyunları engelle bir skntı yaşamazsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt