Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 5 sene önce ruslar yapıyordu o işi sonra region lock koydular çok katı bir şekilde, bizde de ya aydının dediği gibi kur yansıtırlar ya da bizede katı biçimde region lock uygularlar.

Mağazadan almadıkça sorun olmuyor

Vpn kullarak eklediğim 20 civarı oyun var sorun olmadı.Sadece Skyrim sorun çıkartmıştı yükle dediğimde vpn açmamı istiyordu sonra aradan 3 ay felan geçti o sınırda kalkmıştı bir tek onda öyle oldu nedense

Mağazadan almadıkça sorun olmuyor

Vpn kullarak eklediğim 20 civarı oyun var sorun olmadı.Sadece Skyrim sorun çıkartmıştı yükle dediğimde vpn açmamı istiyordu sonra aradan 3 ay felan geçti o sınırda kalkmıştı bir tek onda öyle oldu nedense
3 veya 4 sene önce cod almıştım rusya üzerinden, öncele vpn ile açıyordum bir süre sonra vpnsiz girmeye başladım derken oyun kütüphaned3n kalkmıştı verdiğim para da yanmıştı. Biraz şans işi ozaman.

3 veya 4 sene önce cod almıştım rusya üzerinden, öncele vpn ile açıyordum bir süre sonra vpnsiz girmeye başladım derken oyun kütüphaned3n kalkmıştı verdiğim para da yanmıştı. Biraz şans işi ozaman.

Ne kadar zamanda kalktı bu oyun ?

Bir de activision cins bir firma tek tek kontrol ediyor olabilir

15 senelik oyunları hala tavan fiyattan satıyorlar tam delirmelik

Şuan her çıkan oyun 200 tl bandında çıkıyor

Ön sipariş için güzel fiyat ama şahsen 89 tl vermem bir oyuna

Bir de oyun hemen eline geçmeyecek 22 şubat 2019 yılında indirilmeye açılacak.Ama çıktıktan sonra hemen oynamak istersen 89 tl değilde muhtemelen 200 tl bandında olur

Tercih sana kalmış ben bundle bekliyorum genelde oyunlar için veya g2a de uygun fiyat kollarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt