Steven Nzonzi’den Özür Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steven Nzonzi’den Özür Yok

Idmandan cekip gitmis daha ne yapsin

Hocam , Fatih Terime “ bu nasil taktik “ dedi diye Kadro Disi birakiliyorsa , biraz kendini sorugalsin, hangi macda güzel bi Taktik gördün.

Saygisizlik yapmamsi gerek , ama Söyle bi gercek var, Futbolcuda bildigi birseyleri söyleyebilmeli.
Hocam böyle Taktik daha iyi olmazmi , ve böyle oynasak daha Faydali olururm felan Diyebilmeli.

Ama biz daha Taktik görmedik, bence biraz dogal degilmi Futbolcularda isyan etmesi ?

Yanlis anlama, Antrenöre saygili olmalisin, ama yinede dert yanabilirsin, bence .

Hocam , Fatih Terime “ bu nasil taktik “ dedi diye Kadro Disi birakiliyorsa , biraz kendini sorugalsin, hangi macda güzel bi Taktik gördün.

Saygisizlik yapmamsi gerek , ama Söyle bi gercek var, Futbolcuda bildigi birseyleri söyleyebilmeli.
Hocam böyle Taktik daha iyi olmazmi , ve böyle oynasak daha Faydali olururm felan Diyebilmeli.

Ama biz daha Taktik görmedik, bence biraz dogal degilmi Futbolcularda isyan etmesi ?

Yanlis anlama, Antrenöre saygili olmalisin, ama yinede dert yanabilirsin, bence .

Peki sence onu antreman ortasindami yapmali veya hocanin odasina gidip hocam sizinle birsey konusabilirmiyim diyerek mi yapmali. Herkesin ortasinda yaparak hocanin irtibatini dusurur ve ortalik karisir.

Yanlis anlasilmasin Fatihi Terimi sevdigimden veya savundugumdan degil , gitmesini isteyenlerden biriyim.
ama Nzonzinin tavri cok saygisizca ve yanlis , hele son maclarda iyice salmisti kendini hic profesyonelce degildi.

özür dilemesi için bir sebep görmüyorum.selçuk yıllardır vasat oynuyor ne zaman özeleştiri yaptığını gördük?
özür konusu performanslık bir şey değil yalnız. selçuk yıllardır ot gibi yaşıyor ne yazık ki kulüpte. zamanı gelince pasta falan yediriyor maç başlarıyla da servetine servet katıyor. saçmaydı sözleşme uzatmak. arada kaynadı gitti.

Bunun kanıtı var mı ya hocaya gidip bu nasıl taktik dediğinin ben hiç duymadım burda kendi aramızda yaptığımiz konuşmalar dışında varsa da kusura bakma ama benim bildiğim duyduğum ilk 11 de olmadığını görünce antremandan çekip gitti ve gitmek istiyorum dedi bunun üzerine de kadro dışı kaldı.bence doğru karardı ne oynuyordu ki bi de tribini cekelim

Yedek kaldığını öğrenince antrenmanı terk eden adamı kadro dışı bıraktığı için teknik direktörü(ismi Terim, Tudor, Riekerink farketmez) eleştirenler hangi takımı tuttuklarının farkında değiller bence. Zaten hoca da benden değil arkadaşlarından özür dilesin dedi. Böyle bir olay akabinde kadro dışı bırakmayıp ne yapacaktık peşinden koşup "tamam aslanım bu hafta da 11 çık" diye gönlünü mü alacaktık? Zaten ilk geldiğindeki oyunu ve son maçlardaki hali ortada, bu mantalitedeki adamdan bir halt olmaz bizim için. Bizim için dememin sebebi onur-gurur yapmam falan da değil gayet rasyonel bir sebebi var. Nzonzi Real Madrid'de olsa bu hareketi kesinlikle yapamazdı ama GS olunca yapabiliyor, koşmuyor, oynamıyor, umurunda değil. Sebep? İyi oynarken yedek kalmış, taktiği beğenmemiş. Tabii adamları yalvar yakar ülkeye getirip havaalanında binlerce kişiyle karşılamamızın da bu durumda ufak bir etkisi vardır muhakkak.

Zaten bizim taraftarın bir kısmı da bu durumu normal karşılıyor adamı iyi oynarken kesti hoca şimdi koşmama, verilen görevi yapmama hakkı var diye. Böyle düşünenlerden değilim tabii, bir Lemina'ya bakıyorum bir de buna... Bize Lemina gibileri lazım.
Nzonzi uzayabilir.

Alanya macini izleyin de satis nasil olurmus görün. Hoca isterse muslerayi ortasaha oynatir sonra gelir hocaya sallariz ama 3 milyon maas alan adam sahada satis yapamaz.

Fatih hoca hakkında taktik bilmiyor demiş. Bunu zamanında pirlo reiste söyledi. Nzonzi özür dilemez. fatih hoca da özür dilese bile takıma geri almaz. Söylediklerine katılıyorum o ayrı ama fatih hoca hayatta affetmez. Arda gelir nzonzi gelmez.

Nzonzi'nin kalitesi ortada, çok da iyi oynuyordu. Sonradan performansının düşmesi demek ki Terim ile sorun yaşadığı için. Nzonzi gibi bir oyuncudan bu kadar kolay vazgeçilmemeli.

Kesinlikle gitsin, bu saatten sonra bize faydası olmaz, ama inşallah giderken yanında ulu taktisyen ve ulemalarini da götürsün inşallah...

Peki sence onu antreman ortasindami yapmali veya hocanin odasina gidip hocam sizinle birsey konusabilirmiyim diyerek mi yapmali. Herkesin ortasinda yaparak hocanin irtibatini dusurur ve ortalik karisir.

Yanlis anlasilmasin Fatihi Terimi sevdigimden veya savundugumdan degil , gitmesini isteyenlerden biriyim.
ama Nzonzinin tavri cok saygisizca ve yanlis , hele son maclarda iyice salmisti kendini hic profesyonelce degildi.

Hoca zamaninda Futbolculara Küfür ederken ayni cümleleri Kurdunmu canim Kardesim ?
Orda Hoca Futbolculara saygizliklik yapmadimi ?

Bu baska konu ama sence Fatih Hocaya bazi seyleri söylemek gerekir, zamanlamada senin dedigin gibi yanlis olabilir .

Ama bence Antremanda sorgulamasi dogru, Ozaman o Antremanda öna Göre calismalar yapabilirsin, Hoca sana orda neden niye ne yaptdigini daha iyi anlatabilir.

Bak Ben demiyorum dogru yapti diye, saygizislik yapmis olabilir, herkes belki sinirden veya baska birseyden yanlis birseyler söylemis olabilir, ama Sirf bu yüzden Kadro Disi kaliyorsa, yanlis.
Sen Adami kazanman gerekir, insan bi sorgular ne oluyo diye, ne sorun var diye, niye böyle yapiyor diye, sonucta Takim Kötü gidiyo ve Futbol diye birsey Yoktu ortada, sence birisi patlamsi normal birsey degilmi ?

Belhanda Taraftara Küfür etdi, birsey olmadi.
Taraftara iyide Hocaya Saygisizlik hemen Kadro Disi madem adaletlik var, ikizide Kadro Disi kalmasi gerekir diye düsünüyorum.

Bak Ben hep Hocanin arkadindaydim , ama bazi seyleri sorgularim!
Bence N‘Zonziyi kazanmak degilde sutlamak istiyorlar, ondan bunlar.
O gitse yerine baskasini alirlar yada Emre Akbabayi monte Eder.

Anlatabildim mi canim Kardesim :)

Burda baska seyler var.

Bunun kanıtı var mı ya hocaya gidip bu nasıl taktik dediğinin ben hiç duymadım burda kendi aramızda yaptığımiz konuşmalar dışında varsa da kusura bakma ama benim bildiğim duyduğum ilk 11 de olmadığını görünce antremandan çekip gitti ve gitmek istiyorum dedi bunun üzerine de kadro dışı kaldı.bence doğru karardı ne oynuyordu ki bi de tribini cekelim

Ben bunu Cetincali‘dan duydum Ben böyle bos yere demem.
Rodop ve Cetincali‘da gitsin diyorlar zaten.

Allah askina kardesim, Adam kac Mac Yedek birakildi ?

Rize, Gaziantep, Basak, burda niye sikinti yapmadida, Antremanda yapti ?
Bunu sorgularmisin ?
Cünkü Yalan Haber, sirf Taraftari böyle durumlara getirmek icin, Adam 3 Hafta oynamadi bi Ses yoktu ....

Tasdemir ve Mariano Sag/Sol Kanat oynadilar , Feghouli / Ömer / Seri göbekte.
3-1-4-2 oynadik .

Adam Antremanda Taktiki begenmedi ve Fatih Terime bundan dert yandi, bu kadar basit son 2 Mac 90 Dakika oynadi Trabzon ve Alanyaspor 4 Puan aldik, elbetde Ankaragücü Macinda oynicakti.

Seri sanki cok Güzel Maclar cikardi buna dert yaniyoruz.

Benim anlamadigim sey bu , bu Adam seneyede bizle olabilirdi, Seri gitcek, Lemina gitcek, yani niye bu Adami Odasina cekip Konsumadi, niye Hasan Sas veya Ümit Davala araya girmedi.
Niye kimse sorgulamadi ne oluyor diye, bu Adam kac senedir Premier Liga veya Serie ADA 1 Böyle Vakasi yok , niye bizde oldu ?

Benim kizdigim sey bunlar .
Sanki Para bok gibi savuruyoruz.

Adamim Fesh i icin Para Ödicen!
Yillik Ücretini Ödüyorsun.
500.000 e 1 Sene daha alabilirsin.

Simdi ayni oyun Babelde Kiralamak istiyoruz , Tabiki Hoca istedi onuda.
2.5 Mio € Senelik ve 2 Mio € Imza Parasi.
Simdi Ajaxa gitmek istiyor diyorlar, Ajax bu Parayi ödemez, yine bizden alcaklar.
Y
Ayni Diagne ona daha 2.1 Mio € ödüyoruz.
Mitroglouna 1.9 Mio € daha ödüyruz.

Bunlar ne böyle FFP var Para Yok ama Plan ve Taktikde yok ...
Ben bunlari sorugalrim !

Özür falan dilemesin. Bulsun bir kulüp, biz de kiralayalım. Gerekirse maaşının yarısını biz ödeyelim ama yine de takıma tekrar girmesin. Gerek yok böyle gamsız futbolculara.

Ben bunu Cetincali‘dan duydum Ben böyle bos yere demem.
Rodop ve Cetincali‘da gitsin diyorlar zaten.

Allah askina kardesim, Adam kac Mac Yedek birakildi ?

Rize, Gaziantep, Basak, burda niye sikinti yapmadida, Antremanda yapti ?
Bunu sorgularmisin ?
Cünkü Yalan Haber, sirf Taraftari böyle durumlara getirmek icin, Adam 3 Hafta oynamadi bi Ses yoktu ....

Tasdemir ve Mariano Sag/Sol Kanat oynadilar , Feghouli / Ömer / Seri göbekte.
3-1-4-2 oynadik .

Adam Antremanda Taktiki begenmedi ve Fatih Terime bundan dert yandi, bu kadar basit son 2 Mac 90 Dakika oynadi Trabzon ve Alanyaspor 4 Puan aldik, elbetde Ankaragücü Macinda oynicakti.

Seri sanki cok Güzel Maclar cikardi buna dert yaniyoruz.

Benim anlamadigim sey bu , bu Adam seneyede bizle olabilirdi, Seri gitcek, Lemina gitcek, yani niye bu Adami Odasina cekip Konsumadi, niye Hasan Sas veya Ümit Davala araya girmedi.
Niye kimse sorgulamadi ne oluyor diye, bu Adam kac senedir Premier Liga veya Serie ADA 1 Böyle Vakasi yok , niye bizde oldu ?

Benim kizdigim sey bunlar .
Sanki Para bok gibi savuruyoruz.

Adamim Fesh i icin Para Ödicen!
Yillik Ücretini Ödüyorsun.
500.000 e 1 Sene daha alabilirsin.

Simdi ayni oyun Babelde Kiralamak istiyoruz , Tabiki Hoca istedi onuda.
2.5 Mio € Senelik ve 2 Mio € Imza Parasi.
Simdi Ajaxa gitmek istiyor diyorlar, Ajax bu Parayi ödemez, yine bizden alcaklar.
Y
Ayni Diagne ona daha 2.1 Mio € ödüyoruz.
Mitroglouna 1.9 Mio € daha ödüyruz.

Bunlar ne böyle FFP var Para Yok ama Plan ve Taktikde yok ...
Ben bunlari sorugalrim !
Ben sana böyle olduğuyla ilgili kanıtın var mı dedim cetincalidan duydum dedin doğrudur ben duymadım onun her söylediği doğru da diyemem ama olabilir.yazdığın diğer transfer hataları doğru ama konumuz o değil. Nzonzi nin daha önce böyle olayları olmadı demissin sevillada olduğunu ben biliyorum başka var mı bilmiyorum.hocaya saldırmak için şu adamı iyi göstermeye çalışmayın Galatasaray'da olmayı haketmeyen birisi.taktiği beğenirsin begenmezsin teknik direktörü seversin sevmezsin hiç farketmez sen antremandan gidemezsin.Ha gidersen kadro dışı kalman doğru karardır bana göre

Üst Alt