Steven Nzonzi’den Özür Yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steven Nzonzi’den Özür Yok

Ulan bu sene toplam 2-3 kere heyecanlanmisizdir ilk yarıda ki 17 maçta hepsinde omer bayramın parmağı var. İnsan biraz utanır bu adami aşağılamaya çalışırken. Ömer bayramla feghouli kanat oynamışlar ilk yaridaki 17 mac boyunca aç bak bakalım kim ne kadar katkı göstermiş.

Ben sana böyle olduğuyla ilgili kanıtın var mı dedim cetincalidan duydum dedin doğrudur ben duymadım onun her söylediği doğru da diyemem ama olabilir.yazdığın diğer transfer hataları doğru ama konumuz o değil. Nzonzi nin daha önce böyle olayları olmadı demissin sevillada olduğunu ben biliyorum başka var mı bilmiyorum.hocaya saldırmak için şu adamı iyi göstermeye çalışmayın Galatasaray'da olmayı haketmeyen birisi.taktiği beğenirsin begenmezsin teknik direktörü seversin sevmezsin hiç farketmez sen antremandan gidemezsin.Ha gidersen kadro dışı kalman doğru karardır bana göre

Ben Herzmann Fatih Terimi savumdum.
Ama artik bende elestiriyorum, cünkü haklilar. O yazdigim Transferler Terime yazarim, o paralari kimse sorgulamiyor ...

Böyle seylerden dolayi FFPlik olduk, Bu yüzden Bankalardan yüksek faizli Kredit aliyoruz.

Sevilla olaydida Transfer yüzünden cikti , gitmek istiyordu izin vermediler , tabi bunlar baska konu.

Benim demek istedigim Kerim Kardesim , bence konusulmasi gerekirdi bizimkilerle, biliyorsun Takim Kötü oynuyor , Real 6 PSG 5 Atdi gitdi, yani belki sinirler artdi, Cezasini cekecek elbet, ama yinede bizimkiler yanliz yapti , bu durumu baska haledebilirdik, tek opsionlu o var seneyede kalabilir diye.

Neymar artik Yolcu , cok sevindim geldi diye, keske böyle olmasaydi ...

Ulan bu sene toplam 2-3 kere heyecanlanmisizdir ilk yarıda ki 17 maçta hepsinde omer bayramın parmağı var. İnsan biraz utanır bu adami aşağılamaya çalışırken. Ömer bayramla feghouli kanat oynamışlar ilk yaridaki 17 mac boyunca aç bak bakalım kim ne kadar katkı göstermiş.

Hayirdir, Kim Ömer Bayrami asagladi ?

Ama bu arada hatirlatim : 12 Macda 2 Gol 1 Assist .
3.850.000 EUR SENELIK vallah cok verimli helal olsun Feghouliye :)

Ömer Bayram tek savasdi bu sene , cok güzel isler cikardi , bu dogru!

Takımda tek pas ile topu çıkarabilen tek oyuncu.. İki hızlı kanat ve göbekten dikine gidebilen bir 10 numara (Teixeria , Talisca gibi) ile kalitesini çok daha iyi anlayabiliriz.. Bu adamın Katalan olanı Barcelona da oynuyor..
Ömer Bayram için de bir şey söyleyeyim.. Bu gün biz sözleşmesini fesih edelim , fb, bjk, ts, akbil... Hangisi Ömer'i ilk 11'i için transfer eder? Bence hiçbiri etmez ama bizde Messi mübarek...

Takımda tek pas ile topu çıkarabilen tek oyuncu.. İki hızlı kanat ve göbekten dikine gidebilen bir 10 numara (Teixeria , Talisca gibi) ile kalitesini çok daha iyi anlayabiliriz.. Bu adamın Katalan olanı Barcelona da oynuyor..
Ömer Bayram için de bir şey söyleyeyim.. Bu gün biz sözleşmesini fesih edelim , fb, bjk, ts, akbil... Hangisi Ömer'i ilk 11'i için transfer eder? Bence hiçbiri etmez ama bizde Messi mübarek...
Nzonziyi şişirmeyin boşuna. 2 metre boyuna rağmen yanında kısa boylu adam kafa golü atıyorsa bu futbolcu andavaldır. Artistik yaptı gitti kulüp bulamadı. Barçayı falan bırak şöyle orta sınıf bir avrupa takımı bile bu sığırı almaz. Hasbel kader fransa milli takımında olması ve fransanın kupayı almasının ekmeğini yemiş olmasından başka bir haltı yok.

Nzonziyi şişirmeyin boşuna. 2 metre boyuna rağmen yanında kısa boylu adam kafa golü atıyorsa bu futbolcu andavaldır. Artistik yaptı gitti kulüp bulamadı. Barçayı falan bırak şöyle orta sınıf bir avrupa takımı bile bu sığırı almaz. Hasbel kader fransa milli takımında olması ve fransanın kupayı almasının ekmeğini yemiş olmasından başka bir haltı yok.
Senin gibi düşünmüyorum..Takımda şişirilen, tapılan o kadar sığır varken bu adamı savunmak şişirmek olmaz.. Ayrıca ilk 2-3 hafta takımın en iyisiydi bu adam..

Üst Alt