Stoch: "Fenerbahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoch: "Fenerbahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım"

Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"

Şampiyonlar ligi yarınlara kaldı la lay la lay lay laaaaa :D

Nontvspor'da Fener ön eleme oynayacak diye altyazı geçiyor Stoç, belki oynarsın umudunu yitirme :(

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Bence bu adamın söylediği bu söz fener in laneti olacak... Türkiye kupası gibi olacak yıllarca gidemeyecek fener şampiyonlar ligine... Değil stoch ; stoch'un çocukları bile göremeyecek fener'i şampiyonlar liginde...

Olum ben bu adamın haline üzülüyorum lan :( hahahahahaha

Bu yıl Fenerin bir kez daha CL'ye gönderilmeyeceği konuşulmaya başlanmış. Kesin bir bilgi değil ancak böyle bir durum var..

yazık lan g.tten bacaklıya yine patladı bir tarafından acıdım :asd:

Bu yıl Fenerin bir kez daha CL'ye gönderilmeyeceği konuşulmaya başlanmış. Kesin bir bilgi değil ancak böyle bir durum var..

Sadece bir kez daha gönderilmeyecekse yatsınlar kalksınlar dua etsinler. Bir daha şampiyonlar ligine çıktıklarında ben yaşlı bir adam olacağım :p

Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım"

Aslında oynuyor doğru,kaç senedir ön elemesinde oynuyor adam.Doğruya doğru. :D

jubile yapacan lan biraz daha beklersen:D

yapmayın söyle yine kim hortlattı bunu gülmekten ölecem :D biz götürek mi lan gelsin adam bizim bir maçımıza tribünde otursun garibimm

Üst Alt