Stoch: "Fenerbahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım"


Stoch, Fener’i daha büyük ve başarılı olduğu için seçtiğini söylediKanarya’nın Slovak yıldızı, “G.Saray da beni istedi. Ama ben Fener’i seçtim. Çünkü her sene zirveye oynuyor ve Şampiyonlar Ligi’nde yer alıyor” dediFenerbahçe’nin Belçika kampında basına konuşan Miroslav Stoch ilginç açıklamalar yaptı. Slovak yıldız, “Transferimde F.Bahçe ile G.Saray arasında bir çekişme yaşandığı doğru. Holosko’ya da sordum ve Fener’i tercih ettim. Çünkü F.Bahçe her sene şampiyonluğa oynayan ve Şampiyonlar Ligi’de mücadele eden Türkiye’nin en büyük kulübü” dedi.SOL AÇIĞI TERCİH EDERİMFener’de bulduğu ortamdan çok memnun olduğunu belirten genç oyuncu, “Herkes bana yardım ediyor ve dostça davranıyor. Bu çok güzel. Yedek kalırsam bu hocamızın kararı olur ve ben buna saygılı olurum. Pozisyon olarak sol açık ve sağ açıkta oynayabiliyorum ama sol açığı tercih ederim” dedi.KALİTEME GÜVENİYORUMStoch, “Kaliteme güveniyorum fakat tecrübe eksikliğim var. F.Bahçe’de oynayacağım maçlarda bunu gidereceğim. Twente ile Kadıköy’e geldiğimizde taraftar beni çok etkilemişti. 11 numaralı formayı giyeceğim.Aykut Hoca’nın da o numarayı giydiğini biliyorum” dedi.
 
Cevap: Miroslav Stoch:Feneri seçtim çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağımaçıkçası berkin arslanın tek kramponu etmezsin.ezik.
 
Cevap: Stoch: F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde OynayacağımRüyasında artık Şampiyonlar Ligi'nde oynar :asd: :asd:
 
Cevap: Stoch: F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağımhahahaha eline saglik kardesim, gece gece güldürdün beni :D
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"Ve sabah ezani okunmaya baslar.. Günaydin. Uyandin mi simdi Stoch'cum?
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"Stoch sen onu fenerbahçede kalırsan rüyanda görürsün ancak kaç git koçum sende iyi kumaş var bulursun CL'de oynayan bir takım :D
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"Stoch'un şu an ki ruh halini merak ediyorum.:ays:
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"UEFA ve TFF sizi Miroslav Stoç'un hayallerini yıktığınız için kınıyorum!!! Bu gencecik delikanlıya yapılırmı bu ya? Adamın ne hayalleri vardı, uzay mühendisi falan olmak istiyordu, tıp profesörü olmak istiyordu. Nice mühendisler, doktorlar istedi. :DBu yaşında adamın hayallerini paramparça ettiniz.Hayallerde yaşar bazı Stoç'lar! :D
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"yazık la bu adama...geçen sene de twente young boys faciası yaşamıştı.bu yıl direk katılamadı.adam yaşlandı ş.l diyerek:D
 
Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"Stoch:"Fenerbahçeyi seçtim çünkü bildiğin malım."
 
Üst Alt