Stoch: "İyi ki G.Saray'a gitmemişim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoch: "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"

Cevap: Stoch: "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"

En komik kısmı kaçırmışşsınız.'Türkiye'de en büyük fener diyor' Ben en çok buna güldüm.

Evet iyiki gelmemişsin çünkü bir b.ka yaramıyorsun. :eek: Alınmadan öncede demiştim bunu.

Stoch: “İlk yarıdaki başarısızlığımızı 2. devrede telafi edeceğiz. Türkiye’nin en büyüğü F.Bahçe. Burada olmaktan mutluyum.”

Güldürmeyin ulAn ... :D

Slovak oyuncu röportajda “İyi ki G.Saray’a gitmek yerine F.Bahçe’de oynamayı tercih etmişim.” ifadelerini kullandı.

Bence de iyi ki gelmemişsin... :)

Rakipleri, Samsunspor ve Y.Malatyaspor olan ve o katagorinin en büyüğü Fenerbahçe'de olmandan bizde mutluluk duyuyoruz Stoch. İyi ki bizde değilsin.

Evet iyiki gelmemişsin çünkü bir b.ka yaramıyorsun. :eek: Alınmadan öncede demiştim bunu.

He alt bacakları kısa demiştiniz hatırladım:asd:.Ben aslında Rijkaard ın sistemine çok uygun bi adam olduğunu düşünüyorum stoch un ama sistem falan yalan oldu tabi,adam da fenere uymadı kendi düşen ağlamaz.

Dia-Niang-Yobo.jpg

Anlıyorum.

Adam haklı.Uefa pamuk ipliğinde.

Ne yapsın Avrupada olmayan takımı.

Gelseydi şuan daha iyi durumda olurduk.

bunu sen deme bari stoç

feneri avrupa maçları için seçtin kaç dakika oynadın şampiyonluk yaşarsın ama oda 2 dakika

Stoch ve Dia sene sonunda yolcu olur diyim :) Fenere bu 2 sinden iyi giydirmişler :)

Üst Alt