STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

artik su cirkef lig bitsin.insallah yeni sezonda tüpcü ve yandaslari orda olmazlar

bu saatten sonra bjk fenerin altından kalkmaya çalışmaz bile fener 6 puan net garantiledi.trabzon deplasmanı da taraftar takmına oyun oynatmaz yine...fenere tek çakacak olan biziz.zaten bu hafta çaktık mı olay biter.

yok fe beş bu form düzeyinde olduğu sürece deplasmanda rakip yatsa bile fener maç alamaz. anca tsnin ve 8lerin kendi kalesine gol atması lazım.

en kötü beraberlik alırlar yenilmeseler bile. ama kazanamazlar deplasmanda. kazansalar bile taş çatlasın 1 deplasman kazanırlar

tahminimcede 1g 1m 1b alırlar. içerde de full galibiyet. bizide yenerler bu sefer bence. baya bi iştahlı çıkarlar bizde garantilediğimiz için boşlarız biraz. taraftarlarına GS galibiyeti hediye etmek isticeklerdir. o yüzden 1-0 kaybederiz bence.

en cok istedigim arenada angutlari yenip mac sonunda baroni serefsizine aglama der gibi hareket yapmak.

anonscuda oyuna gelmeyelım dıyor hangı oyundan bahsedıyor beyin özürlü

Fener'in Beşiktaş'a puan kaybedeceğini sanmıyorum. Beşiktaş'ta iş yok. Bu gün istekliydiler ama gitmiyor ayaklar. Holosko'nun dar açıdan şutu dışında topa sahip olmasına rağmen pozisyon üretemeyen bir Beşiktaş vardı. Quaresma bitik, Holosko yeteneksiz vs. İstedikleri kadar motive olsalar bile üretemiyorlar.

eger haftaya feneri yenersek, ancka o zaman fb den puan alabilir bjk, yoksa asla

haftaya feneri yenersek, fenerin de motivasyonu, kosantasyonu kalmaz artik, dolayisiyla kalan maclar b.k gibi gecer onlar icinde

anonscuda oyuna gelmeyelım dıyor hangı oyundan bahsedıyor beyin özürlü

anonsçu gerçekten onu dediyse açıkça seyirciyi tahrik etmiştir. oyuna gelmeyelim nedir abi ya? çıldırmış gözü dönmüş taraftara resmen ortada bi oyun olduğunu söylüyosun. gerizekalı bunlar f5ten daha angut be

hhaha ebueye saldirmak icin giren herifi görünce ebue, pozisyon almis, bekliyor, bir, iki kere sol, sonra sag mi, yoksa direkt tek vurusla k.o mu yapayim derken, sabri durduru verdi herifi haha.

Merk yorumluyor! - Ligtv.com.tr

markus acayip koymus laflari

o kadar koymus ki, sansal ve hakan sukur bile pek memnun degillerdi

"katilmiyorum" "yok ama hakem vs" diyip durdu ikiside.

markus kisaca bjk top oynamaktan hakemlerle oynamayi tercih etti, ben buna anlam veremedim diyor.

gösterdikleri hemen hemen her pozisyon, hakem dogru karar vermis markus merte göre

anonsçu gerçekten onu dediyse açıkça seyirciyi tahrik etmiştir. oyuna gelmeyelim nedir abi ya? çıldırmış gözü dönmüş taraftara resmen ortada bi oyun olduğunu söylüyosun. gerizekalı bunlar f5ten daha angut be

Hangisi deilki biraz önce lazolarin forumundaki yorumlari okudum,aklim almiyor ya resmen 99% bu hapcilarin lehin yorum yapmis.Hatta Galatasaraymi yoksa shikebahcemi sampiyon olsunda nerdeyse yari yariya bölünüyorlar.

Ulan hamsi beyinliler Bizim Taraftarimizin binlerce maili sayesinde bu cl oynadiniz.

Valla bu ligte tek guvendigim Bursaspor kaldi gercekten bizim disimizda delikanli olabilen tek takim.

4jvdg.jpg

:D

Angry bird.

Hangisi deilki biraz önce lazolarin forumundaki yorumlari okudum,aklim almiyor ya resmen 99% bu hapcilarin lehin yorum yapmis.Hatta Galatasaraymi yoksa shikebahcemi sampiyon olsunda nerdeyse yari yariya bölünüyorlar.

Ulan hamsi beyinliler Bizim Taraftarimizin binlerce maili sayesinde bu cl oynadiniz.

Valla bu ligte tek guvendigim Bursaspor kaldi gercekten bizim disimizda delikanli olabilen tek takim.

hamsilere hak vermek gerek, selçuk inandan dolayı acıları var :D

bunların neden Galatasaray*fb derbisinin yanına ve buyuklüğüne yaklaşamadığının ispatıdır bu maç.ezikseniz hepiniz.herzaman 3.buyuk kalacaksınız.

Üst Alt