STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 208 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Aslanlarımızı hepsini kutluyorum,muhteşem bir akşam yaşattılar.

Bu kaya genel olarak mantıklı konuşuyor. Mantıklı konuşmadığı zamanlar ise hakem kararlarını değerlendirdiği zamanlar. Hakem değerendirme konusunda koca bir 0, taraflılığından kaynaklandığını söylemiyorum bunun, yetenek olarak hakem kararı değerlendirmekten aciz, yapamıyor. Sen saha dışı olaylarda yorum yap kaya, ozaman doğru konuşuyorsun.

hakem bizi ezdi,kimse hakem diye isyan etmesin,mac icerisinde cok faulu es gecti kontra yakalanabilirdik,queresma atilmaliydi,selcugun sarisi haksizdi golümüzde bana göre goldü,kimse macin kirilma ani o gol v.sde siginmasin mac boyunca cokmu iyi oynadi besiktas hakemle ugrasicaklarina top oynasalardi bu sezon 3 mac yaptik ve bir mac daha yapacagiz,madem iyi takimlar hünerlerini arenada görelim,gecsinler bu eziklik masallarini,acikcasi ben hakemi besiktas lehine gördüm ve begenmedim temiz bir hakem olsaydi besiktas maci 8 kisi tamamlardi,ernst velinin kartlarini saymiyorum bile...

Besiktasin ayrica kac mac sahasi kapanacak bilmiyorum,90 dakika suamadan küfürde cabasi,bize karsi bunlarin hepsinin kinlenmesi yeni degil,her zaman öyleydiler....

Bizim taraftar akilli olmali,burdan simdiden tüm taraftarimizi uyariyorum,besiktas maci dahil en ufak külübe ceza gelecek hareket kacmaliyiz,biz rovansist duygulardan uzak durup sadece takimimizi desteklemeliyiz gerek fener gerek besiktas maclarinda sahaya bu ezikler gibi yabanci madde v.s ve küfür etmemeliyiz,cünkü öylesi inanin bu adamlari daha cok ezer,kaale almiyacaksin sikeciler toplulugunu,esas rakiplerimiz bizim esas ligimize gitmemize az kaldi az sabir...

Bu sene bu sampiyonlugu o kadar cok hakettikki külüp tarihinin en anlamli sampiyonluklarindan biri olacak,haksiz bir sekilde play-off oynuyoruz puanlarimiz yariya indi 7.derbidende yenilgisiz ayrildik,daha ne kadar bunlara topluca koymaliyiz bilmiyorum ama haftaya arena koyup sampiyonlugumuzu doyasiya kutlayacagiz ona eminim,8 puan ve sonra volkanin suratini görmek cok keyifli olacak gel bakalim sikebahce geeeelll...

hakeme bu adamlar macin baslama düdügü ile hakaret etmeye basladilar,daha mac basladi her tepkisine alkis v.s protesto ne yapti yahu hüseyin göcekki,bildigin galatasaray tetikcisi bizi ne maclar yaktiki bu mactada hic begenmedim,ofsayti zaten yan hakem veriyor kendisi süzemez baska ne karari varki bu adama 90 dakika küfür ettiniz,fauller hepsi zaten sizin lehinize en az 4 pozisyonda faulumuzu vermeyip sizi kontraya cikartti,erns ve velinin en az bir sarisini es gectiki kirmizidan atilmaliydi,queresmayi oyundan keza ihrac etmedi,selcugun gördügü sari karti süzemedi,topluyorum bakiyorum bizim lehimize tek bir karari yok,biri sikayet edecekse kazanmamiza ragmen biz olmaliyiz...

küfür ettiler cünkü inönünde kanirttik aydinin catala giden topu 121289738921739 sene o kaleden cikmayacak,sizin derdiniz bu cekemediniz ayni sezonda 3.kez yenemiyorsunuz,4.kezde yenemiyeceksiniz kus beyinliler futbol oynamiyorsunuz!

Bunlara arenada toplu +18 sart,belki o zaman akillari baslarina gelir acikmiyacaksin Allah ne verdiyse yakalarsakta eminim acimayiz,burdan Besiktasin topcularinada sunu söylim cok karaktersiz adamlar var,ezikliklerini onlarda haksiz yere hakemle ugrasarak kapatmaya calisti,özelikle bazi futbolcular,gel arenada yap bakalim o hareketleri sonucu görelim..cok degil bu ay bir mac daha oyniyacagiz bu ezik takimla merak ediyorum o zaman neye siginacaklar...

Golün ofsayt olup olmadığı bence tartışılır.Millet Melo'nun koluna bakıp ofsayt diyor.O zaman soruyorum neden Sivok'un kolundan değil de ayağından çizgi çekiyorlar.Cevabı basit=ofsayta kola bakılmaz.Ofsaytta baş, ayak ve gövde göz önüne alınır.Ofsaytsa bile orta hakemin zaten görme şansı yok.Hüseyin Göçek'in hatası Quaresma ve Simao'yı atmamak.Bjk'lı futbolcular her poisyon da hakeme oynadı.Bu maçı bu hale getiren bjk topçusudur.

bu maçta yaşananların sorumlusu hafta boyunca bu tinercilere gaz veren fenerli medya, bu süper final saçmalığını çıkaran ligtv-fenerasyon ve bu maganda sürüsü tinercilerin pislik zihniyetidir... hakem maç boyunca bu tinercilerin tarafını tuttu ama ne hikmetse bunlar 1. dk dan küfüre başladılar.. ayrıca gol ofsayt değil ki olsa bile bu yardımcı hakemin hatası olur hüseyin göçekle ne alakası var mallar sürüsü..hüseyin göçek denen hakemi hiç bi galatasaray maçında görmek istemiyorum bugünkü maçta da takdir haklarını hep beşiktaştan yana kullandı.

Merk yorumluyor! - Ligtv.com.tr

Sahada ve sanal ortamda yaygara koparan, bilgisiz ama fikir dolu insanlara en güzel cevap. Ki burda selçuğun haksız gördüğü sarı kart yok. Hatalı kararlar bir karışlık ofsayt dışında bjk lehine verilmiş. Bunları izleyip halen hakeme laf atan bjk liside fenerliside utanmazdan başka birşey değildir.

hakeme bu adamlar macin baslama düdügü ile hakaret etmeye basladilar,daha mac basladi her tepkisine alkis v.s protesto ne yapti yahu hüseyin göcekki,bildigin galatasaray tetikcisi bizi ne maclar yaktiki bu mactada hic begenmedim,ofsayti zaten yan hakem veriyor kendisi süzemez baska ne karari varki bu adama 90 dakika küfür ettiniz,fauller hepsi zaten sizin lehinize en az 4 pozisyonda faulumuzu vermeyip sizi kontraya cikartti,erns ve velinin en az bir sarisini es gectiki kirmizidan atilmaliydi,queresmayi oyundan keza ihrac etmedi,selcugun gördügü sari karti süzemedi,topluyorum bakiyorum bizim lehimize tek bir karari yok,biri sikayet edecekse kazanmamiza ragmen biz olmaliyiz...

küfür ettiler cünkü inönünde kanirttik aydinin catala giden topu 121289738921739 sene o kaleden cikmayacak,sizin derdiniz bu cekemediniz ayni sezonda 3.kez yenemiyorsunuz,4.kezde yenemiyeceksiniz kus beyinliler futbol oynamiyorsunuz!

Bunlara arenada toplu +18 sart,belki o zaman akillari baslarina gelir acikmiyacaksin Allah ne verdiyse yakalarsakta eminim acimayiz,burdan Besiktasin topcularinada sunu söylim cok karaktersiz adamlar var,ezikliklerini onlarda haksiz yere hakemle ugrasarak kapatmaya calisti,özelikle bazi futbolcular,gel arenada yap bakalim o hareketleri sonucu görelim..cok degil bu ay bir mac daha oyniyacagiz bu ezik takimla merak ediyorum o zaman neye siginacaklar...

Sonuna kadar katılıyorum. Aklım almadı, ne yaptı hakem de bu kadar olaylar yaşattılar diye düşünüp durdum sürekli. Bu federasyonun seneyi katlemesiyle ilgili dostum, şişti tüm taraftarlar, birde takımı rezil oynuyor, e antrenör, başkan değişmiş istifa diye bağıracakları kimse yok, hakeme bize saldırıp durdular.

6s üzerine düşeni iyi yaptı ve ligdeki en iyi ikinci takımın beynini transfer etti... Bununla da yetinmedi geçen seneki rezil kadrosuna 70 milyon € kadar transfer yaptı..

bir angut yorumu hesabı eboue 3 mıl riera 3 mil ufaluji 2 10 da muslera desek 18 yapıyor bizim takımın 10 senelik yıllık alacaklarınıda hesaplamıs galiba ntv spor hesabı

riera 3 ujfalusi 2 melo 1.5 muslera 6.75 eboue 3 sercan yigit 5 desek top of my head hesabi 21 milyon filan edyur

fbnin harcadigi cash mahney

benvinu 4

serdar k-mal 5

yobo zigler 1.5

orhan 3.5

sezer 3

musa show 10

yeani matematigi iyi olanlar gorecekler ki bizden fazla harcamis bu ihracat fazlalari

bizim yönetim transferde ders verdi ya bu sezon. elmander-selçuk free agent, melo gibi adamı 1.5 m €'a kiralamak, cana-muslera takası, ujfalusi zaten piyango gibi bir şey. eboue'yi aldılar arsenal'den orhan şam'la aynı paraya.

fener ise orhan-sezer-serdar'ı şike patlamadan önce aldı zaten. sow'u ferit şahenk aldı . yobo-ziegler kiralık. şike sonrası güncel bütçeleriyle bir tek bienvenu'yu aldılar diyebiliriz ki santos'u niang'ı emenike'yi lugano'yu falan da totalde iyi paraya satmişlardı.

yanlız serdar kesimal'e 5 m € vermek de müthiş gerizekalılık.

Besiktas 3 gün 3 gece yirtinsaydi bile bizi yenemezdi zaten. Galatasaray Avrupa capinda defans yapiyor gercekten kabul etmek lazim.

Ofsayt pozisyonunu anca tekrarinda farkediyorsan, ve bunu gündemde tutuyorsan, bahanelere siginiyorsun demektir ki bariz bir ofsayt da degildi.

Iyi oynadigimizi söyleyemem, ama deplasmanda oynanmasi gereken gibi oynadik. Akilli ve sakin. Bosa efor sarfetmeden.

Altin degerinde 3 puan aldik cünkü Fenerlilerin de hesabini alt üst ettik. Puan kaybedecegimizi düsündükleri yegane macti:)

Simdi geldik finale. Sampiyonluk macina.

Firat Aydinus'u istiyorum

Haftaya civcivleri yeneriz şampiyon oluruz bu saçma süper final de formaliteye döner.

hüseyin göçek'in profesyonel sporcu olarak yıllar önce çekilmiş gs formalı fotoğrafı üzerinden türkiyenin en az yarısı yavşaklık yapıyo...şikeci takımların ezik ve haysiyetsiz taraftarları inanmıcaksınız ama efsaneniz rıdvan dilmenin ve şu an namusunuzu temsil eden götten bacaklı ırkçı kahramanınız emre belözoğlunun da gs formalı fotoları var elimizde :D napak şimdi?

Üst Alt