STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

bugün trabzon gösterdiki ligi kafaca bitirmiş adamlar ne defans yapabildiler nede hızlı atağa çıkabildiler

Mustafa SARP Colman formasıyla oynamış bugün galiba arkadaşlar yanlış mıyım?

ligde 30 dakika zor dayanan fener ... bu macda 90 dakika tam saha pres yapti sizcede ilginc degilmi???

Galatasaray son haftalarda şampiyon olmaya yaklaşırsa mega final çıkacakmış.süper finali ilk 2 bitiren takım arasında oynanacakmış. puanlar 3'e bölünecekmiş

Trabzon beşiktaşa ve galatasaraya oynadığı oyunun yarısını bu fenere oynasaydı feneri 3 maçtada dağıtırdı

Aylardır hakkı olan şampiyonluğu verilmediği için ağlayan takımın en büyük rakibine böyle oynaması affedilecek şey değildir

Tolgayıda volkanın alternatifi diyordum kusura bakmasın volkanın bile 10 da 1 olamayacağını bugün anladım.

İyi kaleci 90 dan top çıkaran kaleci değil,yememesi gereken golü yemeyen kalecidir

Colmana ise tek laf edecem,

Sadece galatasaraya karşı top oynayan bir çapsız

fb lilerin bu maçta bukadar pres yapabilmesi normal değil.hiç yorulmadılar ve doping testine volkan girmiş.

acayip küfür ettim maçı seyrederken.maç satsalr bundan daha iyi oynarlardı.burak yılmaz 1 kere bile pres yapmadı,ayağına gelen her topu ezdi.fb iyi oynadı gibi gözüktü ama onlarında 1 tane net pozisyonu var.goller cok krtik dakikalarda geldi.bize karşı 11 kişi kapanan trabzon fb ye cirit attırdı sahada.

TFF Disiplin Talimatı'nın 44. maddesine göre Emre Belözoğlu nedeniyle, FB saha kapama, puan silme ve hatta ihraçla karşı karşıya kalabilir!

9 aydır herşey ortada üstünü kapatıp birşey yok diyen zihniyet ne emreye nede f7 ceza veremezler.

TFF Disiplin Talimatı'nın 44. maddesinde 'Ayrımcılık' başlığında; ırk, dil, din, etnik köken ayrımcılığı yaparak insanlık onurunu zedeleyen bir futbolcuya 4 ila 8 müsabakadan men cezası alacağı belirtiliyor.

ceza kaçınılmaz

acayip küfür ettim maçı seyrederken.maç satsalr bundan daha iyi oynarlardı.burak yılmaz 1 kere bile pres yapmadı,ayağına gelen her topu ezdi.fb iyi oynadı gibi gözüktü ama onlarında 1 tane net pozisyonu var.goller cok krtik dakikalarda geldi.bize karşı 11 kişi kapanan trabzon fb ye cirit attırdı sahada.

iyi oldu bu kendilerini barcelona zannetmeye başladılar haftaya havalarını alırız ALLAH IN izniyle

ben fb li futbolcuların doping yaptığına inanıyorum bu maçta takım olarak hemde.doping kontrolune de volkanın gitmesi cok ilginç

Üst Alt