STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Beyler ben gecenin olayini kacirmisim ya zuhahauahahahahahahahaha yerlerdeyim :D

[video=youtube;kPRwaL7INEw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kPRwaL7INEw[/video]

"taraftar grupları iyi oldukları konularda iddialı işler yapsınlar abi. gsliler koreografi, bjkliler beste, fenerliler de yürüyüş yapsın."

Volkan: 2-0 yenildiler, cok kotu oynadilar. Herkes ana avrat kufrediyor. Bunlar mac esnasinda olabilecek seyler. Zokora'nin bunu buyutmemesi lazım.

o da nerden cıktı

Bizim maçtan sonra bedavaya gol atmasına rağmen ,üstelik O maçta hakemden şikayetçi olması gereken bir taraf varsa o da Galatasaraydı.O maçtan sonra utanmadan hakemler hakkında konuşmuştu.

Ama konuşması gereken şu maçta hakemden bahsetmiyen Güneş benim gözümde adam değildir.

bu kadar aciz bir trabzonspor görmemistim adamlar tempo yapmadan mac kazandi

Ridvan Dilmen: Emre eger irkcilik yaptiysa pilini pirtini alip futbolu hemen birakmali.

Fenerbahçe maçı istedi ve aldı.

Gördüğüm kadarıyla Trabzonspor'u 2 maçta da yeneriz, gerçekten şüphem yok.

Arenada da Fenerbahçe'ye lig maçlarında olduğu gibi üstünlük kurarız.

EMRE :Zokora bana ana avrat küfür etti bende ona o aptalca kelimeleri kullandım.Kabul ediyorum.Daha sonra özür diledik

EMRE (2):İkimizde o yanlış şeyleri yaptıktan sonra birbirimizden özür diledik.Ama röportajda söylemesi yanlış.Aramızda çözmüştük.

itiraf ettiğine göre ceza verilir heralde.

Üst Alt