STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor - Galatasaray | 28 Nisan | 19.00

acımak yok bundan sonra 4 te 4 galibiyet. bu mac cok önemli yenersek biraz olsun rahatlarız. sonra 2 mac kendi evimizde onlara konsantre oluruz. bir son vuruş ustamız olsaydı cok şeyler degişirdide neyse.

Trabzon yok bize oynar yok fenere yatar. Arkadaş öyle birşey olabilir mi ya. Biz trabzona vururuz. Onlar fenere zaten kinli onlarda fenerden puan yada puanlar alır.

1-0 olsun bizim olsun.

bumaci alacagiz Allahin izniyle ..Bekle bizi Fener cekirge 3 Kez sicramayi basardi ama 4.SICRAMANIN NE OLDUGUNU BÜTÜN DÜNYA BILIYOR,,BEKLE!!!

[video=youtube;I5VfD-NkKUI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I5VfD-NkKUI[/video]

Carsi Forumu :

"Ben çok koyu bir Beşiktaşlıyım ama futbolu da severim yani HAK EDENİN, sahada futbol oynamaya çalışanın kazanmasını isterim.Şu şeref yoksunu Fener'i şampiyon yapıp şikecileri aklamayın adamı Beşiktaş'tan futboldan soğutmayın.Bizim bu hallerde olmamızın bir sebebi de Azizedir 2003-04'de çevirdiği dolaplarla gelsin Paok şampiyon olsun ama Şikeciler olmasın inşallah 2 maçta da koyup zırlatırsınız.Bu dünyada en nefret ettiğim takım logosunda ot bulunan takımdır NOKTA."

"Ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum içimde öyle bir his var. Fernandes ve Quaresmanın maçı olacak gibi geliyor. Yeter ki paslarla hızlı çıkalım ve korkak oynayıp defansta basit hatalarla top kaptırmayalım. Haydi Kartallar bu çok önemli maçta hepinize başarılar diliyorum."

"kazanın ulan yüzümüzü yere eğmeyin"

Besiktaslilar Fener Macinda galibiyet istiyorlarmis..yüzde 90Öyle diyor,Carsi Forumda ,hadi hayirlisi

"Ben çok koyu bir Beşiktaşlıyım ama futbolu da severim yani HAK EDENİN, sahada futbol oynamaya çalışanın kazanmasını isterim.Şu şeref yoksunu Fener'i şampiyon yapıp şikecileri aklamayın adamı Beşiktaş'tan futboldan soğutmayın.Bizim bu hallerde olmamızın bir sebebi de Azizedir 2003-04'de çevirdiği dolaplarla gelsin Paok şampiyon olsun ama Şikeciler olmasın inşallah 2 maçta da koyup zırlatırsınız.Bu dünyada en nefret ettiğim takım logosunda ot bulunan takımdır NOKTA."

senin gibi beşiktaşlılara can feda.

Kötü futbol,yok baskı yapmak falan umrumda değil.

Yenelimde hiçbir şey umrumda değil.

hadi bjk la yılda 1 kez ise yarayın. kadrolarındaki yabancılar iyi ama td ve yerli oyuncuları lesh o yuzden beraberlik cıkabilir. bizim yerli kadrosu bjkde olsa kazanırlar derdim ama beraberlik anca

Kanırta kanırta yeneceğiz bundan sonra hepsini.İnanıyoruz biz size.Hedef 4'te 4 haydi Galatasaray.

Bu moralsizlikle, bir kaza kurşunu daha yaşanmaz umarım...

takim pozisyona giriyor fakat degerlendirmede zayif kaliyoruz.sampiyon olalim yeni sezona süper golcü ve kanat aliriz artik

Fenerbahçe maçına kadar puan kaybına tahammülümüz yok , kazanacağız!

Üst Alt