STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor - Galatasaray | 28 Nisan | 19.00

fener maçınının 1/8'i kadar oynayalım 3-0 kazanırız. Net. Zaten ligdeki maçta öyle oynamıştık 3 tane atmıştık.

trabzon'da burak yılmaz'ın durumu nedir?

2 maç diyorlardı...

Fener maçının patlamasını TS'ye yaşarız. Farklı galibiyet bekliyorum.

İçimde çok kötü bir his var aynı his fb maçından öncede vardı bu maçtada var korkuyorum açıkçası bu moral bozukluğu ile yenilebiliriz zaten şampiyon oldu Fenerbahçe biz kadıköyde onları yenemeyiz maalesef 90 dakika tek kale oynarız tek pozisyonda atar yenerler o yüzden 2.olsakta sorun değil..

Süper Final maçları neden aynı saatte oynanmıyor, bu TFF nasıl bu kadar rahat kararlar alabılıyor anlamıs değılım.

Cevap: SF 11/12 H:3 | Trabzonspor - Galatasaray | 19.00 | Ligtv | 28 Nisan

alamazsak biter bu iş

Ooo bide fenerden önce oynuyoruz.Ayvayı yedik

Bu yıl şampiyon olamazsak futbol benim için biter,

adaletinede,hakkınada hukukunada çakarım

sampiyonluk bu maca bagli, puan kaybi demek, kalan maclara cikma bosuna demek

Trabzon ölümüne oynayacaktır, benim 3 puan için umudum yok.

Zaten önemi de yok.

Şikeye batmış, sırf birileri para kazansın diye oynanan bu tiyatroyu izlemeyeceğim.

Alcaz...3 puan bizim olmassa bitmistir sampiyonluk felan.

TS köpek gibi oynayacaktır bana göre iş bitti bjk 2 maçtada eğilir şike kardeşine ts eğilir zaten bayılıyorlar fenere eğilmeye tüm maçları alsak bile son hafta karıköye kalır iş malum karıköydede sonuç moralim çok bozuk gitti tüm senenin emeği

Formalite Maci.

Is bitti zaaten bu saat'ten sonra benim gözümde.

Sike'ye ragmen, Adam oldugumuz icin tebrik edelim ve gidelim, sonucta GALATASARAY taraftariyiz

İçimde çok kötü bir his var aynı his fb maçından öncede vardı bu maçtada var korkuyorum açıkçası bu moral bozukluğu ile yenilebiliriz zaten şampiyon oldu Fenerbahçe biz kadıköyde onları yenemeyiz maalesef 90 dakika tek kale oynarız tek pozisyonda atar yenerler o yüzden 2.olsakta sorun değil..

Noluyor lan size ? Antu'dan falan geldiniz herhalde buraya. Galatasaray tek bir derbide bile rakibinden kötü oynamamistir. Galatasaray bu maclari rahat bir sekilde kazanacaktir, inanci olmayan üyeligini sildirsin. Defolun gidin lan buradan. Her maglubiyette ortaya cikanlardan nefret ediyorum. Takimin oynadigi futbolu görmezden gelip dandik rakibi övenlerin burada isi yok. Burada ciddi ciddi mac yorumu yazan kisi sayisi okadar az ki , parmaklarinla sayarsin. Biz Galatasaray'iz, Lideriz , Türkiye'yiz. Galatasaray'in oldugu yerde umut eksik olmaz. Halen Lideriz. Son Mac Kadiköy bir b.k olmaz diyenlerden bahsetmiyorum bile. O bal 1 olur 2 olur ama 3.kez öttürürler abi. Son hafta dahil puan kaybetmeyerek sampiyon olacagiz. Suan Kadiköyde bir puan yetiyor sampiyonluga ,bukadar kaliteli bir ekip bir puan alamayacaksa zaten sampiyon olmasin. 3 Macta da ezdigimiz ama sonuclari alamadigimiz ekip birden bizi yenecek ? Hadi ordan. Suan beraberlik yetiyor, fenerin bir kez takilmasi halinde son mac formaliteye dönüsüyor hatirlatirim. Bir b.k oynamayan Fener baya havalandi, 2-3 sut atip maclari kazaniyorlar ama illaki takilacaklar. Allah büyüktür, hakedenin yanindadir daima. Yine diyorum Fener maclarinin acisini bir takimdan cikaracagiz, kacari yok. Bir mac patlayacak bizimkiler , O mac bu macmi onu bilmem. Net bir galibiyet sürpriz olmaz.

Saygilar

Ya beyler bazıları antu'dan fırlamış gibi yorumlar yapıyor bırakın şu saçma yorumlarınızı niye 1 maçla inancınızı kaybediyorsunuz? Bu şampiyonluğu biz hakediyoruz Allah'ta daima hakedenin yanındadır! Takıma , imparatora güvenin ve dualarınızı eksik etmeyin.Unutmayın kazandıkça sevincimiz , kaybetdikçe desteğimiz artacaktır!

Ayrıca Trabzonspor'un ne oynayacağı önemli değil bizim ne oynayacağımız önemli.Rahat bir galibiyet bekliyorum takımımdan.Son maça kadar puan kaybı yaşamayacağız Allah'ın izniyle.

ya arkadaslar durun noldu ya...

size iki soru:

kim iki puan önde?

kimin fikstürü daha iyi?

kim daha iyi oynuyor?

kim BERBAT oynuyor?

siz fenerin geri kalan maclarini alacagini´mi saniyorsunuz ( ihtimal vermem bu futbollan imkansiz )

herkes bizim kadiköyde yenilecegimize kesin gözüyle bakiyor. neye dayanarak anlamis degilim!

bizim bir fazla kaybetsek fenerden, halen kadiköyde galip geldimmi SAMPIYONUZ... ( ve galip gelecegiz )

Bakin benim kuzenim asiri fanati fenerli hatta dün almanyadan maca geldi. benimle iddasina girdi bu fener GALATASARAYI yenemez kadiköyde! 2000€ yolda ;)

keske simdi yenilseydikte kadiköyde alsaydik maci! cok kötü rezil olcaz diyor... ( kendisi teknik direktörü Almanya Oberligada 4.lig yani )

Cevap: SF 11/12 H:3 | Trabzonspor - Galatasaray | 19.00 | Ligtv | 28 Nisan

Noluyor lan size ? Antu'dan falan geldiniz herhalde buraya. Galatasaray tek bir derbide bile rakibinden kötü oynamamistir. Galatasaray bu maclari rahat bir sekilde kazanacaktir, inanci olmayan üyeligini sildirsin. Defolun gidin lan buradan. Her maglubiyette ortaya cikanlardan nefret ediyorum. Takimin oynadigi futbolu görmezden gelip dandik rakibi övenlerin burada isi yok. Burada ciddi ciddi mac yorumu yazan kisi sayisi okadar az ki , parmaklarinla sayarsin. Biz Galatasaray'iz, Lideriz , Türkiye'yiz. Galatasaray'in oldugu yerde umut eksik olmaz. Halen Lideriz. Son Mac Kadiköy bir b.k olmaz diyenlerden bahsetmiyorum bile. O bal 1 olur 2 olur ama 3.kez öttürürler abi. Son hafta dahil puan kaybetmeyerek sampiyon olacagiz. Suan Kadiköyde bir puan yetiyor sampiyonluga ,bukadar kaliteli bir ekip bir puan alamayacaksa zaten sampiyon olmasin. 3 Macta da ezdigimiz ama sonuclari alamadigimiz ekip birden bizi yenecek ? Hadi ordan. Suan beraberlik yetiyor, fenerin bir kez takilmasi halinde son mac formaliteye dönüsüyor hatirlatirim. Bir b.k oynamayan Fener baya havalandi, 2-3 sut atip maclari kazaniyorlar ama illaki takilacaklar. Allah büyüktür, hakedenin yanindadir daima. Yine diyorum Fener maclarinin acisini bir takimdan cikaracagiz, kacari yok. Bir mac patlayacak bizimkiler , O mac bu macmi onu bilmem. Net bir galibiyet sürpriz olmaz.

Saygilar

ben sahsen SAMPIYONLUGA garanti gözüyle bakiyorum!

ya arkadaslar durun noldu ya...

size iki soru:

kim iki puan önde?

kimin fikstürü daha iyi?

kim daha iyi oynuyor?

kim BERBAT oynuyor?

siz fenerin geri kalan maclarini alacagini´mi saniyorsunuz ( ihtimal vermem bu futbollan imkansiz )

herkes bizim kadiköyde yenilecegimize kesin gözüyle bakiyor. neye dayanarak anlamis degilim!

bizim bir fazla kaybetsek fenerden, halen kadiköyde galip geldimmi SAMPIYONUZ... ( ve galip gelecegiz )

Bakin benim kuzenim asiri fanati fenerli hatta dün almanyadan maca geldi. benimle iddasina girdi bu fener GALATASARAYI yenemez kadiköyde! 2000€ yolda ;)

keske simdi yenilseydikte kadiköyde alsaydik maci! cok kötü rezil olcaz diyor... ( kendisi teknik direktörü Almanya Oberligada 4.lig yani )

pardon 4 soru olmus ;)

#GALATASARAYGalibiyetiDegilSampiyonluguKutlar

yüklenin arkadaslar takima destegimizi gösterelim !

Üst Alt