STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 3 Mayıs | 20.00

bu takım nasıl kazanır lan agabey,ha nasıl

Vallahi çıkarabilecekleri en iyi takım bu. Beşiktaş'ın başında "hoca" olsa en azından puan alırlar derdim ama... Üstelik daha süper finalde puan alamadılar.

Ben FB'nin takılacaklarını düşünüyorum. 6 Mayıs'ta, bu saatlerde tur atarız diyorum.

Egemen yine kendi kalesine atar ama beşiktaş alır bu sefer :)

Tayfur,Egemen,alexin balderesi ve volkanın muazzam g.tü gibi faktörleri çıkarabilsek (hoş volkan ayısı oynamıyacakmış heralde ama ...)sekiztaş kaybetmez,Ha kazanabilir mi? derseniz;onun içinde altyapı oyuncularını portekizli tinercilerin yerine oynatması lazım ki 1-2 gol bulabilsin.Yani yine çok güzel bir tiyatro bizleri bekliyor.

İdda ilk macta bjkye 5.0 oran verdi bu sefer feneri handikapli baslatsinlar. Rezillik diz boyu her yerde her olayda.

Colugu cocugu varini yogunuzu satin civcivlere basin nasil olsa kazanacaklar pislikler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beşiktaş kafasında bitirdi ligi.Zaten iyi bir teknik direktörde yok, Koch daha iyi teknik direktör olur.Galatasaray mağlubiyetinden sonra oyuncular çok isteksiz Trabzon ve Fener maçlarında bastırsalar atarlardı ama zorlamıyorlar.Ama bu maç berabere bitecek gibi geliyor.

babamla abim fenerli onlar izler macı ben öbür odaya gecip forumdan takip edecem ilk defa totem yapmak istiyorum:D

almeida nın cezası bitiryor mu bu maç belki bi işe yarar bu sefer

--------Rüstü Recber--------

Hilbert-Ibrahim-Egemen-Ismail

--Fernandes--Ernst---Veli----

Quaresma---------------Bebe

------Mustafa Pektemek-----

kadrosu ile baslardim, Edu ile Simao disinda öyle vasat bir oyuncu yoktu.

Bebe futbolcu felan degil renkdas ,adamin Youtube da yapilan vidyosunda ,bir kisi yazmisti , Youtube da bile iyi görükmüyor demisti ,137 kisi felan begenmisti,bence Bebe 4 büyüklere son 5 yilda gelen en kötü oyuncu..Manchesterda onun gibi 10larca var aliyorlar deniyorlar bir iki tane cikarsa kardir onlardaki mantik

BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyor musunuz?

beşiktaş fener maçını 90 dakika izledim.. rüştünün yediği ilk gole baktım hiç inanasım gelmedi.

şimdi bazıları diycekki kurtardıklarıda var..

ama kim ne derse desin, sonuçta yıllarca fenerde oynamış bi futbolcu..

Ben asla rüştüye güvenmiyorum..#

Cevap: BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyomusunuz

beşiktaş fener maçını 90 dakika izledim.. rüştünün yediği ilk gole baktım hiç inanasım gelmedi.

şimdi bazıları diycekki kurtardıklarıda var..

ama kim ne derse desin, sonuçta yıllarca fenerde oynamış bi futbolcu..

Ben asla rüştüye güvenmiyorum..#

rüştü fenerli değil galatasaray'lıymış ama hiç oynaması nasip olmadı bizde +aziz yıldırımın dövdürtdüğü birisi daha önceden azizin uşaklığını yapmaz..

Cevap: BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyomusunuz

Rüştü' nün performansına güvenmesem bile adamlığına sonuna kadar güvenirim!

Cevap: BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyor musunuz?

Rüştü Türk futbolunun en centilmen oyuncularından biri.Bilerek gol yemez.Suç onda değil suç fiziken bitmiş 40 yaşında adamı 1. kaleci yapıp büyük klübüm diyenlerde

Üst Alt