STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyor musunuz?

Sonuna kadar güveniyorum Rüstüye,ama kaleciligi soru isareti,Rüstünün kariyerinde yedigi bircok hatali gol var.

----

Bunlar böyle olduğu sürece bir devre BJK bir devre FB kalesini korur Rüştü...

Sonra bunun adınada Dostluk derler...

Cevap: BJK - FB Maçında Rüştü'ye Güveniyomusunuz

Rüstü o malum camianin havasini soluyup da karakteri degismeyen nadir delikanli adamlardan biridir. Futbolculugu eskisi kadar iyi olmasada, adamligi 10 numaradir. Sorgulamam.

beşiktaş fener maçını 90 dakika izledim.. rüştünün yediği ilk gole baktım hiç inanasım gelmedi.

şimdi bazıları diycekki kurtardıklarıda var..

ama kim ne derse desin, sonuçta yıllarca fenerde oynamış bi futbolcu..

Ben asla rüştüye güvenmiyorum..#

O mac ta temiz olan bisey varmidiki? egemen in kendi kalesine attigi gol rüstünün hakem aut dedigi halde hayir top benden cikti demesi,yedigi gol zaten basli basina komedi ama genel hareketleri sanki danisikli dövüstü tüm 90 dakika.

Birgün öncesi tvlerde ts nin ve tolganin yattigini acik acik iddia eden yorumculardan bu mac icin hicbir yorum yapilmamasida ilginc,buna Galatasarayliyim diyen gökmen de dahil.

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 3 Mayıs | 20.00

Alex,Sow,Volkan bugün antremanlara katılmamışlar.Emre'de PFDK'da.Maç seyircili olsa Beşiktaş kaybetmez derdim,ama şu şartlarda Fener'in kazanacağını düşünüyorum açıkcası.

Alex,Sow,Volkan bugün antremanlara katılmamışlar.Emre'de PFDK'da.Maç seyircili olsa Beşiktaş kaybetmez derdim,ama şu şartlarda Fener'in kazanacağını düşünüyorum açıkcası.

beşiktaşın seyircisi onlara zarar veriyor bence daha iyi oldu. ben beşiktaş kazanır diyorum ama bakıcaz. ama simao oynamasın.

Rüştü'de, Egemen'de böyle ucuz işlere bulaşmazlar.Egemen dokunsa kendi kalesine atacak dokunmasa Semih veya Bekir atacaktı.Bu şerbetsizlerin gol sevincini göreceğime Egemen'in dokunmasını tercih ederim.

Zaten şuan Beşiktaş'ı yenmek için şike yapmaya gerek yok.

Rüştü'de, Egemen'de böyle ucuz işlere bulaşmazlar.Egemen dokunsa kendi kalesine atacak dokunmasa Semih veya Bekir atacaktı.Bu şerbetsizlerin gol sevincini göreceğime Egemen'in dokunmasını tercih ederim.

iyide o topu üst diregin üstünden auta atmak istersen gol olması normal degilmi. ya dümdüz vuracaksın yada arka tarafa dogru atacaksın. o zaten fenerliler dokunmasın diye orda durmuyormu.

fener cok rahat kazanir son hafta bu is son hafta her türlü son hafta final yapacaklar,ordada katliyam olacak muhtelemen mac bitmeyecek.

Egemen kendi kalesine attığı gol dışında gayet iyi oynamıştı.Rüştü zaten karakterli adamdır.Böyle ucuz işlerin içine girmez.

Eğer fenerin şansı devam ederse maçı kesin alır, ama şans dağılımı %50 %50 olursa fener asla kazamanaz maçı.

şike mike olmaz şu ortamda beşiktaş çıkar hakkıyla yenilir bir yol olmaz beşiktaştan

Üst Alt