STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Fener maçında 10 kişi defans oyniyalim...(bknz : barcelona 2-2 chelsea)

Offf offf oynadığımız 3 maçtada FB farktan kurtuldu resmen umarım son maçda önceki 3 maçtaki gibi oynayabiliriz ne diyim ...

FB şike yaptı diye biz şampiyonluktan olabiliriz ...

Lig TV para kaybetmesin diye biz çok büyük paralar kaybedebilirz ...

Pardon da " Galatasaray'ın suçu ne? " ... Asıl suçlu bizmiyiz lan naptık bizde herşeyin ceremesini çekiyoruz ?

Her şey son maça göre ayarlanmış. Biz de burada saf saf yorum yapıyoruz.Trabzon Fener'i yense ne olacaktı ki.O zaman da bizim maçta uzatma dakikalarında Beşiktaş'a bir gol daha arttırıp yine son maça bıraktıracaklardı.Bu hafta şampiyon belli olsaydı digitürk son hafta fenerli gerizekalılara nasıl dekoder satacaktı?

Kariköyde oynadigimiz futbol olarak yenebilecek güctegiz... Ama psikolojik olarak bizim ocuncularin bunu kaldirabilecegini pek sanmiyorum. Bu durumda son maclara bakarak artik diyebilirimki kendi kendimizi bu duruma soktuk...

Final maci Final Maci alin size Final Maci....

Bazen beynim bizimkilerdimi bu Lig tv oyununu beraber oynuyor aklimdan gecmiyor degil... ne yapip edildi sampiyonluk son maca kaldi bizde elimizden gelini yaptik bunun böyle olmasi icin.

70 gibi gol sevinci gibi bişey oldu statta ts attı sandım baktım 2-1 devam ediyordu neydi onun sebebi arkadaşlar bilen varmı

Kariköyde oynadigimiz futbol olarak yenebilecek güctegiz... Ama psikolojik olarak bizim ocuncularin bunu kaldirabilecegini pek sanmiyorum. Bu durumda son maclara bakarak artik diyebilirimki kendi kendimizi bu duruma soktuk...

Bazen beynim bizimkilerdimi bu Lig tv oyununu beraber oynuyor aklimdan gecmiyor degil... ne yapip edildi sampiyonluk son maca kaldi bizde elimizden gelini yaptik bunun böyle olmasi icin.

Emre ile başlarsak misal, olmaz kaybederiz. Bu tip gençler(Semih dışında) 11'e alınmamalı.

Deplasmanlarda daha iyi oynuyoruz Fener saldırcak bizde açık bulacağız, malesef kapalı savunmalara karşı bir halt yiyemiyoruz.

bizim futbolcuların ruh hali iyi değil şu an sakinlik yok bence işimiz zor mucizelere kaldı şampiyonluk kendi sahanda maç kazanamazsan böyle olur

Baros en azından faul yaptırıyor. Ölüsü yetiyor anlayacağın.

yetmiyor

baros kendini yere atmaktan baska hicbirsey yapamiyor

barosa atilan toplar, rakibin defansina verilen paslar olu veriyor

ama necatiyede sicak bakmiyorum kadikoydeki macta, cunku biliyorumki necatinin eli ayagi titricek

hele hele gol kacirirsa, biter

Arkadaşlar açın fenerin 2-2 mi 2-2 mi maçını izleyin vallahi iyi geliyo aldı bütün sinirimi.

Size ne adamın inaçlarından ? Yobazlar toplanmış, adamın dinini mi sorguluyorsunuz ?

Yenilmiş, Allaha isyan ediyor, ne var bunda ? Dinle GS nin ne alakası var ? İllaki birleştirmek istiyorsunuz.

Lan cok bilmiş aydın kılıklı herif seni.

Nasıl ki o adam benim dinsizliğime laf etmeyin diyorsa.

O da benim Allah'ıma söz etmeyecek.

Sacma sapan özgürlükcü velet ayaklarını bırak.

Üst Alt