STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Millet, Baros oynarken cok daha akici futbol oynuyoruz. Necati daha iyi top yapiyor, orasi kesin ama birseyler yolunda gitmiyor buyuk maclarda Necatiyle.

5fldj.jpg

gene bakkal

Ya bırak şu istatistik olayını.

Necati bir tane atıyorsa 10 tane pozisyonu ya kaptırıyor ya kacırıyor.

Baros en azından,isabetli pas veriyor.

İstatistik nedir ya.

Bırakmam. Çünkü sen "daha iyi pas yapıyor" diyerek istatistik konuştun. Anti - tez sunuyorum sana gocunma lütfen. Otur bak. Neco kaç maçta skore etki eden (gol-asist) yapmış, Baroş kaç kez yapmış(penaltıları çıkar lütfen hatta)

puan farki filan diyoruz ama unutmayinki 5 puan fazla birsey degil.

sonucta sansiz bir yenilgi aldik onu alsak zaten sampiyonluk bitmisti.

ama herkes okadar yükleniyorki takima sanki 9 puan eridi bir anda.

bunlar derbi maci her zaman puan kayip edebilirsin, buda zaten bu play off cikaran

kisilerin hesabindaydi. birde trabzon asildi bir macta bir anda puanlar eridi.

dedigim gibi 5 puan fazla birsey degil hele derbi maclar olduktan sonra daha kolay erir bu fark.

asil haksizlik burda 9 puan farkla normal ligi bitiriyorsun sonra herseyi yendien baslatiyorsun.

kimse puan farkimiz vardi filan demesin. bir saniz yenilgi bunu alt üst ediyor iste ne puan farkindan bahsediyorsunuz.

son mac orda oynanmasida tesadüf degil. eger ilk maci biz orda oynasak biz kazanirdik veya berabere biterdi.

yemin ederim ilk mac bizim stadimizda olmasi onlar icin cok büyük avantajdi. o macta zaten ya sampiyon belirlenecekti

yada is devam edecekti bu bunlara piskolojikmen avantaj getirdi.

bukadar masabasi oyunlarin döndügü yerde takima kizmak dogru olmaz bence !

tamamen katılıyorum ... Bu süreçte zaten bence biz fenerbahçe maçı dışında normal klasik derbi maçlarında alınabilesi skor ve sonuçlar aldık ... Beni en çok şaşırtan salak Trabzon'un 2 maçtada Fener'e kaybetmesi oldu ( buda 5 puanlık farkın 1'e inmesindeki temel sebep bence ) ki bunda taraftarlarının asıl sorumlular olduğunu düşünüyorum takımı futbola bağlıycaklarına ateşliyceklerine uzaklaştırmak için ellerinden geleni yaptılar resmen !!!

Ya allah aşkına top barosa geldiği zaman bu pozisyon gol olurmu diyosunuz yoksa Baros şimdi yere düşer faul beklermi diyosunuz bu soruyu bi kendinize sorun cevabı kendiniz bulcaksınız zaten . Necati yine arada bi şansa falan gol atıyo Baros direk pozisyon öldürüyo.

Hasan Şaş: Bu futbol ayıbıdır

Galatasaray Antrenörü Hasan Şaş, Beşiktaş yenilgisi sonrası açıklamalarda bulundu.

reklam

Galatasaray antrenörü Hasan Şaş, teknik direktör Fatih Terim'e verilen cezaya tepki gösterdi.

Terim cezalı olduğu için, Beşiktaş maçı sonrası basın toplantısına katılan Hasan Şaş, basın mensuplarından soru almazken, ''Normalde benim burada olmamam lazımdı. Fatih hoca cezalı. Türkiye'de kimler ne ceza almazken, hocamız bugün basın toplantısına bile katılamıyor. Bu da futbol ayıbıdır. Futbolun ayıbı olduğu yerde benim futboldan konuşmam da doğru olmaz, bu nedenle konuşmuyorum'' diyerek basın toplantısından ayrıldı.

Bu arada Galatasaraylı futbolcular, basın toplantısına ve maçtan sonra yayıncı kuruluş Lig Tv'nin canlı yayın röportajlarına da katılmadılar.

Ben bir faydasını görmedim. Neco olsa o da o kadar iş yapardı. Faul almaksa Elmander bolbol yapıyor.

Konunun akışını şu yöne çekeyi o halde.. Necati'yi denemeden bu maçta n'apardı bilemiycem. Bu takım atak yaparken geriye çekmek her ne kadar yanlışsa, Necati'yi bu maçta oynatamamakta o derece yanlıştır kanımca.

Abi etme Necati'den iyi pas verdiğini tek ben mi görüyorum.

Necati aldıgını kaptırıyor yahu.

Necati'ye kızma sebebimiz gol kaçırması. Evet haklısın diyoruz. Ancak o pozisyonların kaçması için pozisyona girmekte gerek. Bunu da yapıyor. Elmander de kaçırıyor. Bizde bitirici forvet eksik.

Benim korkum şu, takımın özgüveni sıkıntılı şuan.

Budur. Son maçını sakatlandığı yılda oynadı. Yeter artık. Sanki altyapı oyuncumuz ya da yıllardır takımda. 1 maç var 3 maç ceza 2 maç sakat. Seviyorum ancak Galatasaray söz konusu olunca işler değişir. Kendisine teşekkür edilip gönderilmesi gerek. Ki zaten öyle olacak. Bu maç Neco oynar o oynar fark yapmaz. Ancak Baroş daha iyi diyene gülerim.

katılıyorum al birini vur ötekine

Bırakmam. Çünkü sen "daha iyi pas yapıyor" diyerek istatistik konuştun. Anti - tez sunuyorum sana gocunma lütfen. Otur bak. Neco kaç maçta skore etki eden (gol-asist) yapmış, Baroş kaç kez yapmış(penaltıları çıkar lütfen hatta)

Aga diyorum ki,Necati atıyorsa da onun 3 katı pozisyonu ya harcıyor,ya da kaptırıyor.

Ha Baros'ta yetersiz ama Baros en azından top kaptırmıyor yahu.

Konunun akışını şu yöne çekeyi o halde.. Necati'yi denemeden bu maçta n'apardı bilemiycem. Bu takım atak yaparken geriye çekmek her ne kadar yanlışsa, Necati'yi bu maçta oynatamamakta o derece yanlıştır kanımca.

Bir dilemma kurmaya gerek yok. Bu maç Baroş oynar. İç saha maçıydı. Rakip kontrollü oynayacaktı. Bizim lakayıt oluşumuz ve aklımızın TS'de oluşu buna sebeb oldu. Ancak bana Baroş "daha iyi oldu" demeyin. Bejeke yaslanmış bekliyor. Eziklerin maçı ile benzer senaryo oldu. Tipik bol pozisyonlu ve gol kaçırdığımız maç oldu. Biz şuan bitirici forveti olmayan bir takımız.

Aga diyorum ki,Necati atıyorsa da onun 3 katı pozisyonu ya harcıyor,ya da kaptırıyor.

Ha Baros'ta yetersiz ama Baros en azından top kaptırmıyor yahu.

Dalga mı geçiyorsun?Baros sprinter forvet alır gider.Top saklama, pas yapma, oyunu açma gibi özellikleri kısıtlı.

düsünün puanlar silinmezse bugün galip gelsek 6 puan fark olacakti.

hale puan farki olusacakti.

yani kimse puan farki eridi stadimizda mac filan alamiyoruz diye kizmasin.

bugün galip gelsek play offa göre 3 puan normal sartlara göre 6 puan ona

ragmen sampiyon olamiyoruz, öyle bir ceviriyorlar isi kendi lehine ne yapsan yap.

düsünün bugün yensek normal sartlara göre fark 6 puan yine sampiyon olamiyoruz.

Ya allah aşkına top barosa geldiği zaman bu pozisyon gol olurmu diyosunuz yoksa Baros şimdi yere düşer faul beklermi diyosunuz bu soruyu bi kendinize sorun cevabı kendiniz bulcaksınız zaten . Necati yine arada bi şansa falan gol atıyo Baros direk pozisyon öldürüyo.

Heh aynen öyle valla Baros'a top gelince içimden lütfen ayakta kal kendini bırakma ve adam gibi pasını at diyorum gol falan hikaye ... Baros şampiyonlar ligi finali oynamış diye şuandaki formu Neco'dan iyimi yani ? abi yapmayın ya adam en azından ayakta durmayıda kalan herşeyi de Baros'dan iyi yapıyo ... Evet Neco biraz fazla gol kaçırdı atması gereken play off da ama yinede bu onun şuanda Baros'dan iyi olduğ gerçeğini değiştirmez ...

Üst Alt