STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 11 Mayıs | İlk Yarı

o zaman Hagi de bizi UEFA finalinde satti , adam harcamak o kadar basit degil herkes Burak'a saldirmak icin pusuya yatmis ise bak

Elbette o kadar basit değil ancak verdiğin örnekte yanlış Azad. Şartlar o gün ki ortam takımın durumunu ve katkılar çok farklı. Biri oyunu yöneten bir oyuncu biri sadece gol atan bir oyuncu desek yanlış olmaz.

ilk yari vasat gecti diyebiliriz.

----------Cenk Gönen----------

Hilbert--Ibrahim--Egemen--Ismail

--Mehmet Aurelio---F.Ernst-----

Quaresma---------------Holosko

--M.Pektemek---H.Almeida------

Besiktas'in kadrosunda degisiklige simdilik gerek yok. yedekte orta saha yok ve henüz %100 risk almak icin biraz erken. Forvetlerin alternatifi zaten yok, onlar cikamaz. Quaresma desen zaten banko. Bir tek Holosko var cikabilecek, Simao ancak sonradan girebilir, 45 dakika kaldirabilecegini düsünmüyorum. Yani ilerleyen dakikalarda Holosko-Simao degisikligi bekliyorum. Skoru bulamazlarsa Aurelio cikar Burak/Edu ikilisinden biri girer en fazla.

----------Tolga Zengin-----------

Serkan--Giray--Glowacki--Celustka

----D.Zokora---Gustavo Colman--

Halil Altintop----------------Olcan

----------Paulo Henrique---------

Trabzon'da kirmizi kart planlari bozdu diyebiliriz, Volkan-Olcan-Burak yapma sansi vardi , orta sahayada Aykut'u alip oyunu kitleyeceklerdi. Simdi ise durumlar degisti. Adrian'i cikarip Henrique'yi alirdim oyuna..Simdilik bukadar yapilir anca. ilerleyen dakikalarda Volkan-Alanzinho-Aykut üclüsünden degisiklikler yapabilirler..

Besiktas'in sansi 65-35 bana göre.

ilk yari vasat gecti diyebiliriz.

----------Cenk Gönen----------

Hilbert--Ibrahim--Egemen--Ismail

--Mehmet Aurelio---F.Ernst-----

Quaresma---------------Holosko

--M.Pektemek---H.Almeida------

Besiktas'in kadrosunda degisiklige simdilik gerek yok. yedekte orta saha yok ve henüz %100 risk almak icin biraz erken. Forvetlerin alternatifi zaten yok, onlar cikamaz. Quaresma desen zaten banko. Bir tek Holosko var cikabilecek, Simao ancak sonradan girebilir, 45 dakika kaldirabilecegini düsünmüyorum. Yani ilerleyen dakikalarda Holosko-Simao degisikligi bekliyorum. Skoru bulamazlarsa Aurelio cikar Burak/Edu ikilisinden biri girer en fazla.

----------Tolga Zengin-----------

Serkan--Giray--Glowacki--Celustka

----D.Zokora---Gustavo Colman--

Halil Altintop----------------Olcan

----------Paulo Henrique---------

Trabzon'da kirmizi kart planlari bozdu diyebiliriz, Volkan-Olcan-Burak yapma sansi vardi , orta sahayada Aykut'u alip oyunu kitleyeceklerdi. Simdi ise durumlar degisti. Adrian'i cikarip Henrique'yi alirdim oyuna..Simdilik bukadar yapilir anca. ilerleyen dakikalarda Volkan-Alanzinho-Aykut üclüsünden degisiklikler yapabilirler..

Besiktas'in sansi 65-35 bana göre.

helal olsun bukadar yazıyı üşenmeden yazmışsın renktaş. bu cocuga scoutluk yakışır:asd:

Cevap: STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | İkinci Yarı

Su bjk di ismail bizim baltadan bile daha dandik bir oyuncu,bir adam hicmi orta yapamaz arkadas...

Cok b.ktan bir mac oluyor. BJK demin komedi gibi bir gol kacirdi, bunlar bize nasil iki tane attilar anlamis degilim. :f

Ismail'i sakin gözle izlediginiz zaman nekadar bir odun oldugu ortaya cikiyor, az önce bunu net bir sekilde gördük. Yerden yere vurulan Serkan ile Ekrem'den biraz daha iyi okadar..

bu colman nedense bıze ve bjk karsı cok ıyı oynuyor

BJK kenarlardan geliyor, Trabzon pis terliyor bu aralar. Ön tarafta is yapacak oyuncu yok..

Adrian-Henrique degisikligi.

Burak varken Adrian Trabzon oyununun lideri olamaz, direkt olarak oyundan düsüyor böylece.

Dogru degisiklik.

Trabzon tek forvetle, daha dogrusu ileride sadece Burak ile oynadigi sürece, adam olmaz. Burak kücük takimlara karsi gol atar ama büyük takimlara karsi fos.

Mustafa-Simao degisikligi.

Tayfur yine odunlugunu gösterdi, forveti tekledi 10 kisi oynayan rakibini rahatlatti..

Bunların maçlarını izlemek işkence. Halı saha maçları daha heyecanlı.

Üst Alt