STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 313 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ!

Maçı nedense tinerciler derneğinde izlemiştim en ön sıradan. Tanımadığım insanlara sarılıp bitirsin diye yalvardığım anlar unutulmazdı gerçekten daha veletken bu heyecan beni bitirmişti şimdi olsa kaldıramam heralde şimdi göztepe maçı nası geçecek diye düşünüyorum :D Ha ayrıca ulan mayısın her saati her saniyesinde koymuşuz bunlara 1 mayıstan beri hatıralar günün golleri bitmiyor oısdfjhaldsıhjadsh

Maçı nedense tinerciler derneğinde izlemiştim en ön sıradan. Tanımadığım insanlara sarılıp bitirsin diye yalvardığım anlar unutulmazdı gerçekten daha veletken bu heyecan beni bitirmişti şimdi olsa kaldıramam heralde şimdi göztepe maçı nası geçecek diye düşünüyorum :D Ha ayrıca ulan mayısın her saati her saniyesinde koymuşuz bunlara 1 mayıstan beri hatıralar günün golleri bitmiyor oısdfjhaldsıhjadsh

Fener hala 70-80'li yılların ekmeğini yiyor zaten.Son 32 senede 15. şampiyonluğumuz olacak yoksa bu yılki şampiyonluk.Fener'in 8 şampiyonluğu var bu zaman diliminde.

Ne zaman bu maçı matı hatırlasam o sezon federasyonun yaptığı saçmasapan sistem değişiklikleri ile Fener'i elimizden alma çabaları gelir. Çok büyük mağlubiyetler aldığımızda dahi o kadar sinirlenmemişimdir. Ağzımı o kadar bozduğum da nadirdir. Ligi 9 puan önde bitir sonra hakkın olan şampiyonluk için puanlar yarıya düşürülüp 6 maç daha oynansın. Peh.

Super finalin olacagi sene basindan belliydi, TFF bize karsi yapti demek yanlis olur

Ama TFF Super Final denen olayi Fener kume dusmesin, sike sureci unutulsun diye yapti

Ilahi adalet tecelli etti ve o cok ovundukleri kaleleri Sukru Saracoglu'nda sampiyon olduk

Ulan biz 52 bin Fenerlinin önünde şampiyonluğu almış takımız 8 bin Göztepeli mi bizi yıldıracak
işte aramadığımız rehavet. allah muhafaza. ben dk +90 2 farklı skorla girmediğimiz sürece kesin konusmama taraftarıyım. benim oturduğum yerde ki stresliyim. bide sahada oynayacak olanlar var. allah yardımcıları olsun. vurdugumuz gol yediğimiz ofsayt olsun ins.,

Üst Alt