STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Fenerbahçe - M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | 21.4

Beraberlik tahmin ediyorum, Antalya'nın transfer dönemini nasıl geçirdiğini bilmiyorum ama Necati'yi takımda tutup Yalçın'ı gönderebilmeleri bir başarı. Yine de Sedat Ağçay nedeniyle neredeyse Fenerbahçe'nin kazanmasını isteyecek seviyeye bile gelebilirim.

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Fenerbahçe - M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | 21.4

anlayaya başarılar dilerim :)

Cevap: STSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Fenerbahçe - M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | 21.

antalya geçen seneye oranla daha güçsüz fener zorlanarak alır malesef

Cevap: STSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Fenerbahçe - M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | 21.

fener öyle yada böyle alir.

ayrica antalya gecen sene akil almaz goller yedi fenerden, hala unutmus degilm.

Antalya-Paok-Trabzon-Paok

Son 3 maçı yenemeycekleri garanti eğer bunuda kazanamazlarsa aykut 2.haftanın sonunda gider :asd:

Seyircisiz bir maç o yüzden Antalya'ya şans veriyorum. Beraberlik kousu alıyorum maçtan.

Eğer bir şans golü atmazsa Fenerbahçe berabere biter..

Her türlü alırız Niang yazar bir iki tane :)

Olacağı söyleyeyim Antalya yine 63464 kişi atak yaparken kendi yarı sahalarını boş bırakırlar ve klasik Fener-Antalya maçlarındaki Fener golünü yerler.

fenerbahçe bizden sonra en kötü takım. Hazırlık dönemini iyi geçirmedi. Gol atacak adamlarıda yok şu anda. Bu maç normal sonuçta berabere yada Antalya galibiyetiyle biter. Antalyaya puan kaybı, PAOK ve Trabzon malubiyetlerinden sonra feneri takip etmek zevkli olacak. Bakalım Rıdvan o zamanda Aykutu savunacakmı.:)

fenerbahçe bizden sonra en kötü takım. Hazırlık dönemini iyi geçirmedi. Gol atacak adamlarıda yok şu anda. Bu maç normal sonuçta berabere yada Antalya galibiyetiyle biter. Antalyaya puan kaybı, PAOK ve Trabzon malubiyetlerinden sonra feneri takip etmek zevkli olacak. Bakalım Rıdvan o zamanda Aykutu savunacakmı.:)

O değil de bizim takımı itin götüne soktunuz iyice. Sinirlendim abartmayın artık ya.

Stsl'ye alışmak biraz zor olucak. Maça gelince, Fenerbahçe zorlanır ama kazanır.

maçın seyircisiz olması fener için kötü.teröristleri tribünde olmayınca yenilir bu ezikler

Berabere bitmesini bekliyorum,ama bu fener şanslı takımdır buradan alınacak bir kötü sonuç kaos yaratacağı için şans faktörüyle galip gelebilirler.

Üst Alt