STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Misimoviç ve Pino iki ofans oyuncu ile oynadık ve ikisininde iyi performansı bize maçı getirdi...

Pino çok etkiliydi derbide ki gibiydi,Misimoviç bence mükemmel oynadı,yalnız Misimoviç'in asist sevdasından vazgeçip biraz şut atmasını bekliyorum,vurulacak yerlerde bile arkadaşlarını düşünüyor güzel bir düşünce ama daha müsait oluyor kendisi..

3 puan almak önemliydi,Emre Çolak bence çok yetersiz zihin olarak yetenekli fakat doğruyu düşünemiyor malesef,Aydın'ın problemi ondada var,doğru oynayamıyor,Sarp gene izleyiciydi sağolsun,Cana'nın 90 dakika oynayacağını göremeyeceğiz malesef...

adam alışmış dzeko gibi bir santraforla oynamaya baros olmayınca sıkıntı yaşıyor tabii

Maçla ilgili yorumlarım:

1.Çok iyi yan hakemler vardı bana göre...

2.İyi bir Misimovic

3.Golde büyük hatası olan ufuk..

4.ALİ TURAN'DAN FUTBOLCU DEĞİL ANCAK KASAP OLUR. 2 MAÇ ÜST ÜSTE KIRMIZI KARTSIZ TAMAMLAMASI FUTBOL MUCİZESİ OLARAK ADLANDIRILABİLİR.

5.MUSTAFA SARP İSE KASAP BİLE OLAMAZ. aLKIŞ ALDIĞI POZİSYON HARİÇ 90 DAKİKA İZLEDİM VE YEMİN EDERİM TOPÇU DEĞİL BU ADAM. ONU BURAYA GETİRENE DE YAZIKLAR OLSUN.

6.Hagi ile yakaladığımız hava inşallah ilk yarı boyunca sürer.

Sanki her transfer doğru yapılıyor mustafaya istediğini de ama onu getiren BÜYÜK KAPTAN'a laf etmek yakışmıyor.

sifon mehmet maçtan sonra ağlayacaktı misyonunu tamamlayamadı fenere yatış yaptı bizde planı suya düştü :D

Hakem kötüydü, Antalya nın 10 kişi kalacağğı pozisyonlar vardı, faul bile vermedi.

Hele ilk yarı sonunda uzatma bölümü de bitmişken, Antalya 'nın tekrar tekrar geliştirdiği ataklarında oyunu sürdürmesi çok manidardı.

Sözkonusu Galatasaray olunca, takdir haklarını misafirden yana kullanmak gibi bir ruh halinde oluyor, bunu çözemiyorum.

Hakem kötüydü, Antalya nın 10 kişi kalacağğı pozisyonlar vardı, faul bile vermedi.

Hele ilk yarı sonunda uzatma bölümü de bitmişken, Antalya 'nın tekrar tekrar geliştirdiği ataklarında oyunu sürdürmesi çok manidardı.

Sözkonusu Galatasaray olunca, takdir haklarını misafirden yana kullanmak gibi bir ruh halinde oluyor, bunu çözemiyorum.

Abi orda top ceza sahamizdan cikmadi neredeyse, hatta dudugu agzina goturdu ama sonra top tekrar ceza sahasinda Antalyalilara getirdi. Bir daha ciktiginda top ceza sahasindan cikar cikmaz bitirdi yariyi.

Radeljic'in Emre'ye yaptigi hareketi atladi 10 kisi birakabilecek rakibi, o hataydi ama genelde iyiydi bana kalirsa. Kac pozisyonda hem bizden hem rakipten adamlar numara yaptilar yemedi mesela.

bence asıl özelliği herkesin bahsettiği gibi hırsı veya defansif özelliği değil, futbol zekası. top tekniği belki çok iyi değil ama futbol zekası, oyunu okuması dünyanın en iyi oyuncularıyla neredeyse aynı seviyede. hatta türkiye'de alex, linderoth gibi futbolcularla beraber en iyilerden bu konuda. ( ekşi sözlükten alıntıdır :D )

Abi orda top ceza sahamizdan cikmadi neredeyse, hatta dudugu agzina goturdu ama sonra top tekrar ceza sahasinda Antalyalilara getirdi. Bir daha ciktiginda top ceza sahasindan cikar cikmaz bitirdi yariyi.

Radeljic'in Emre'ye yaptigi hareketi atladi 10 kisi birakabilecek rakibi, o hataydi ama genelde iyiydi bana kalirsa. Kac pozisyonda hem bizden hem rakipten adamlar numara yaptilar yemedi mesela.

O pozisyonda ikinci kırmızıdan atılmalıydı.

İlk yarının sonunda kötü oynadık. İkinci yarınıın 20 dakikasını izledim. Orada da Antalya çok etkili eliyordu. Yediğimiz golde Ufuk çok büyük bir hata yaptı. Beklediğim futbolu göremedim sahada. Bu beni üzdü. Bunda Serkan'ın sakatlanıp çıkması ve Cana'nın oyundan alınmasının da payı var. Trabzon maçında orta sahada Cana ve Ayhan'ı görmek istiyorum Barışla birlikte. Elano da sahada olur umarım.

Mustafa Sarp'i Bulent Korkmaz'in getirmis olmasi kimseyi sasirtmamali. Onun doneminde en aciz Galatasaray'i izledim sagolsun ki

Ufuk orada topu yumrukladı.Yani o atak orada bitti.2.atak şansı verilemez orada zaman bittikten sonra.

sarp ne top kaptırdıysa tehlike oldu ne biçim adam arkadaş

Defalarca maçı verebilirdik, ceza sahası içinde bile o kadar çok pas yaptırdık ki adamlara... Ama Rijkaard dönemindeki gibi takım hiç atağı düşünmeden çekilmedi, en azından gol aradık bu güzel.Özellikle Misi ve Pino'nun performansları etkileyiciydi.

Üst Alt