STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Siz Türkler futboldan anlamıyosunuz,Almanlarla kıyaslamayın bile kendinizi,o bi kere futbol değil FUSSBALL,barbarlar,hıh.

SERKAN CAN'ı saygıyla anıyoruz

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | İkinci Yarı

Mustafa sarp çok iyi bugun

İlk yorumda kinaye sanmıştım ama siz cidden Sarp'ı beğenmişsiniz. Ömer'den seken topu ceza sahası dışına çıkardığı için mi?

90 dakika etli sütlüye hiçbir şeye karışmadığı gibi, ilk yarı 2 pas hatası yüzünden net gol pozisyonu buldu Antalya.

Sarp değil GS de Spor Toto 2. Lig de forma giyemez.

Artık futbolun çeşidine, türüne bakmıyorum. Kaosmuş, totalmiş vs. Kazandık mı orasını konuşalım.

İşte bu yüzden başarıda istikrar sağlanmıyor. Bakınız Bursa. Sistem takımı olamadığın sürece tesadüf puanlar alıp, bir hafta kazanıp bir hafta kaybedersin.

Yani bu hafta kazandık haftaya Allah Kerim düsturuyla son 30 dakikaları diken üstünde seyretmeye devam ederiz.

İşte bu yüzden başarıda istikrar sağlanmıyor. Bakınız Bursa. Sistem takımı olamadığın sürece tesadüf puanlar alıp, bir hafta kazanıp bir hafta kaybedersin.

Yani bu hafta kazandık haftaya Allah Kerim düsturuyla son 30 dakikaları diken üstünde seyretmeye devam ederiz.

10 günde sistemin oturmasını mı bekliyordun? Kusura bakma ama Eisenheim gelse yine de bu olmaz.

Ondan sonra yazdığım yorumu da oku bakalım, biz kaos futbolu falan oynamıyoruz. Normal ayağa pas oynamaya çalışan, mücadeleyi ön plana çıkarmış bir takım izlenimi veriyoruz. Belli başlı eksiklerimiz var, yeteri kadar koordineli olamıyoruz; bak yeteri kadar dedim. Bunun içinde zaman ve sabır lazım. Ben sabretmeye hazırım ya siz? Bence değilsiniz. 2 hafta kötü sonuç alalım, yine başlarsınız kafa ütülemeye...

Dediği şey çok da doğru. Kaos futbolunun tanımını bile bilmeden kaos futbolu diyorsunuz ki öyle bi olay da yok. Biri söylüyor,diğer bütün koyunlar takip ediyor.

55-65 ve son 10 dakika dışında çok iyi oynadı takım.

GS iyi falan oynamadı. Boşuna Polyanacılık yapmayın. Antalya 450 isabetli pas yapmış, GS 320. Maçın ASY oynandığını hatırlatırım size. GS geriden oyun falan da kurmadı. Gol gelene kadar tek net pozisyonumuz yok, kişisel becerisi yüksek olan Pino ve Misimoviç'in yarattığı pozisyonlar var.

Duran toptan gelen golden sonra, Antalya defansını ileri çıkarmaya başladı 2 yi bulduk. Ama Serkan sakatlanınca 9 kişi kaldık sahada.

İkinci yarı Antalya'nın geleceği zaten belliydi, Hagi Cana'yi oyundan alarak orta sahayı tamamen Antalya bıraktı. Dönen topların hepsini Antalya'lı oyuncular topladı ve onlarda yorulduktan sonra oyun dengelendi.

Yani bırakın çok iyi oynamayı, iyi bile oynamadı takım. Mevcut durumda bu kadar eksikle galibiyet iyi olabilir. Ama GS iki senedir her maça eksik çıkıyor zaten.

Bunu da kadroyu genişleterek alternatif oluşturarak bertaraf etmek zorunda teknik heyet. Ama bu Sarp, Barış gibi adamlarla ısrar ederek olmaz. Şu kötü giden takımda daha hala bundan sorumlu oyuncularda ısrar etmek ileriye değil geriye götürür.

Iyi oyun pas sayisiyla mi olculuyor? Bu mactan cok daha kotu oynayip cok daha fazla pas yaptigimiz 15-20 mac var. Futbol pas demek degildir. Takim hucumda efektif oynadi, ileriye iyi cikti ve topun arkasina gecti. 8 gunde daha fazlasini istiyorsaniz FIFA 2011 alin.

Merhaba arkadaşlar

Dışarıdan yeni geldim

2-1 kazanmışız

Nasıl bir maç pldu bir öze geçebilecek var mı?

Merhaba arkadaşlar

Dışarıdan yeni geldim

2-1 kazanmışız

Nasıl bir maç pldu bir öze geçebilecek var mı?

İl 15 dk baskılı bir oyunumuz vardı.15.dakikadan golü bulana kadar sene başındaki gibi oynadık.Duran toptan çok kritik bir gol geldi Servet'ten ve 3 dakika sonra Pino 2-0 yaptı.2.yarı çok kötü oynadık.Erken gelen Antalya golü maçı çok stresli bir hale getirdi.Rakibin son anlarda atamadığı net goller oldu.Çok şükür kazandık.

İl 15 dk baskılı bir oyunumuz vardı.15.dakikadan golü bulana kadar sene başındaki gibi oynadık.Duran toptan çok kritik bir gol geldi Servet'ten ve 3 dakika sonra Pino 2-0 yaptı.2.yarı çok kötü oynadık.Erken gelen Antalya golü maçı çok stresli bir hale getirdi.Rakibin son anlarda atamadığı net goller oldu.Çok şükür kazandık.

Sağol hocam teşekkür ettim

iyi iyi bizimkiler de bıçkı gibi oynamaya başladılar. yeter demenin vakti gelmişti. hep biz mi biçilecez arkadaş.

10 günde sistemin oturmasını mı bekliyordun? Kusura bakma ama Eisenheim gelse yine de bu olmaz.

Ondan sonra yazdığım yorumu da oku bakalım, biz kaos futbolu falan oynamıyoruz. Normal ayağa pas oynamaya çalışan, mücadeleyi ön plana çıkarmış bir takım izlenimi veriyoruz. Belli başlı eksiklerimiz var, yeteri kadar koordineli olamıyoruz; bak yeteri kadar dedim. Bunun içinde zaman ve sabır lazım. Ben sabretmeye hazırım ya siz? Bence değilsiniz. 2 hafta kötü sonuç alalım, yine başlarsınız kafa ütülemeye...

Sen de benim yorumu tekrar oku o zaman. Takım kaos futbolu oynuyor demiyorum zaten. Takımın bir sisteme sahip olması gerektiğini ifade ediyorum.

Benim alıntı yaptığım kaos futboluna yaptığın vurgu değil, öyle ya da böyle bu maçı da kazandık anlayışına.

Bunun uzun vade de hiçbir başarı getirmeyeceğini, sıra takımı olmamıza sebep olacağını çok net ortada.

hagi nasıl olurda misimovici sol acık oynatır anlamak mümkün değil.insua yı sola koyup misimovici de pino nun arkasına alarak başlasaydı cok daha farklı oynayabilirdik.anlamadığım birşey var mustafa sarp hala nasıl oynar bu takımda.antalya nın 6 pozisyonun 4 ünde o var.yediğimiz golde de rastgele kafa vuruşu sonucu ortasahadan karşı karşıya bıraktı.ilk yarın son 2 dk resmen onun kaptırdığı top yüzünden ızdıraplı gecti.hangi hoca mustafa sarp ı oynatıyorsa hoca falan değildir

Üst Alt