STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Bir orta hakemin ofsayt vermesi çok komikti. İnsanın o zaman ne gerek var yan hakeme diyesi geliyor.

Aykut Erçetin Gökhan Zan Mustafa Sarp Serdar Özkan Servet Çetin Ayhan Akman Kafadan bunların bu takımda işi yok !!

Sayın Adnan Polat herşeyi stadı futbolcuları floryayı adayı aslantepeyi hepsi sizde kalsın bana armamı ve ismimi verin amötör lig de şerefimle oynayayım

Arkadaşlar sakin olun ya daha lig yeni başladı ! Liigdeki en iyi kadro bizde, en iyi yerli kadro da bizde. Mustafa, Servet gibi TÜRKİYE'nin en iyi oyucuları bizde ! Bizle yarışacak takım yok ligde. Kesin şampiyonuz. Tünelin sonuna az kaldı ışık görünüyor.

BU İSYAN NE DİYE ANLAMIYORUM...!

Yer ve pozisyon itibariyle uygun durumda olursunda, yan hakemin kaçırır %100 emin olursunda verirsin.Ayrıca pozisyon ofsayt değil :)

Biliyorumda. Bu çok büyük risktir ki 3 e 2 kaldığımız pozisyonu yedi. Pino 2 metre geriden çıkıyor. En yukardaki adam bozuyordu. Maçın hakeminin yanlarda da gözü olmalı ofsayt çalması için.

Hiç üzülmedim desem acaba ayıp mı olur?

Felaketler yeni yapılanmalara yol açar. Umarım birkaç maç daha kötü sonuçlar alınır ve bu basiretsiz yönetim defolup gider. Maçlardan sonra "GS camiası bir spor kulübüdür, futbol o kollardan sadece biridir" diyen Helvacı gibi olayın özünü kavrayamamış yöneticilerin GS camiasında işi olmaz. Futbol GS camiasının lokomotifidir, yönetimleri belirler; daha hala bunun farkında değil Helvacı.

Aslında taraftar bir iyi sonuçta pembe gözlük takmamış olsa bu yönetim hayatta ayakta duramazdı. 2-3 yıllık dönemde 10 tane teknik adam değiştirmiş yönetim yerine, teknik adamları eleştirmekten vazgeçmemiz lazım.

GS'ı her alanda dibe vurduran bu yönetimin iyi niyetinden bile şüphe ediyorum artık. Tek kurtuluş bu yönetimin istifa etmesi, zira GS bundan daha kötü olamaz!

Şenol Hoca'nın trt deki konuşmasını dinlediniz mi ?

Çıkarılacak çok dersler var cümlelerinde galatasarayı da övdü ardaya da sahip çıktı .

Bu duruşun için teşekkürler hocam .

Senol hocayi severim, delikanli adamdir. Saygin kisiliktir.

Üst Alt