STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Galatasaray - Manisaspor | 14 Kasım | 19.00

Fenerin şu halimizle 1 puan arkasında olma şansımız var.Vay anasını ya galiba Şampiyonluk yarışı büyük takım olmadan geçecek bu sene.

gollü bir maç olacak kesin ben gol atacağına inanıyorum manisanın ama bizim daha çok atıp 3 puanı mutlak almamız lazım.

Hiçbir şey için geç değil. Fenerbahçe'nin, Bursa'nın, Beşiktaş'ın da durumu bizden çok iyi değil. Sadece Trabzon baya iyi gidiyor onlarda ne kadar devam ettirir bilinmez. En azından 2.liği kovalamalıyız.

Kazanamazsak taraftar cehenneme cevirsin stadi, Sezgini, Polati, kazma topculari protesto etsin.

Gerci Sarpi isliklamayan UltrAslan'dan bunlari beklemek hayal gibi ama neyse.

Doğru değil. Kırılma maçı Beşiktaş maçı. İki takımdan birisi kesinlikle havlu atacak maç sonucunda.

Bana göre şu yönden kırılma noktası..Yeni Teknik Direktör ilk mağlubiyetini almış geçen hafta..Takımın bu mağlubiyete tepki verip veremeyeceğini görmek sezonun geri kalanında bize iipucu verecektir..

Ve de rakiplerin mağlubiyetle kapatmasıyla olası bizim galibiyetimizin rüzgarın yönün değiştirebilme ihtimali..

yk ya o maçın öenmini artırmak için bahane . kimsenin son 10 haftaya kadar havlu atacağını sanmıyorum .

Beşiktaş'ı bilmem de, biz Beşiktaş'a yenilir, Trabzon'da kayıpsız devam ederse, Galatasaray sanırım 14. hafta itibariyle liderden 13 puan fark yemiş bir tarihe sahip değil. 13 puanlık fark da Trabzon gibi iyi bir takıma, biz yani Galatasaray gibi vasat Türk oyuncularından kurulu bir takım kapatamaz.

Manisaspor

Kayserispor (D)

Beşiktaş

Kasımpaşa (D)

Gençlerbirliği

Konyaspor (D)

Geri kalan maçlarımız böyle. Bu maçlardan en azından 13 puan almalıyız.

Manisaspor

Kayserispor (D)

Beşiktaş

Kasımpaşa (D)

Gençlerbirliği

Konyaspor (D)

Ne kadar kötü de olsak, ne kadar kötü de düşünsem; bu maçlardan 13 puandan fazla puan çıkaracağımızı düşünüyorum.

manisayi kasimpasayi gencleri ve konyayi kesin yeneriz bjkdede ali sami yen gelenegi bozulmaz

tek zor mac kayseri maci

Hagi son maçta Cana'yı defansta denedi. Bana kalırsa muhtemelen bu maç için bir düşüncesi vardı onunla ilgili. Cana'yı, Servet'in yanında görme olasılığımız yüksek bu maçta. Yine Sabri'yi ileride, sağ açıkta denedi. Aynı şekilde onu da bu maç için denediğini düşünüyorum. Onun dışında Aydın'ı 11'de görmeyiz büyük olasılıkla.

Yani baktığımız zaman, Aydın dışında yine Denizlispor maçı 11'inin aynı ile çıkacakmışız gibi gözüküyor. Onun yerine de en büyük ihtimal Lucas Neill sahada olur.

2-0 alırız çıkışa geçeriz , ilk yarıyı 2. veya 3. bitiririz

2. devre Aslantepe ve gelecek oyuncularla şampiyon oluruz.

Manisaspor

Kayserispor (D)

Beşiktaş

Kasımpaşa (D)

Gençlerbirliği

Konyaspor (D)

Normal koşullarda Kayseri maçı hariç hepsini kazanmamız lazım.

Kayseri maçını da kazanabiliriz.

Full çekersek bu süre zarfında hem sıralama açısından yükseliriz hem camianın güveni kendine gelir hem de ikinci yarı Aslantepe'ye geçeceğimizden şampiyonluk şansımız ve motivasyonumuz artar.

Üst Alt