STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

Yaklaşık olarak 8 ay önce burda birşeyler anlatmaya çalıştığımda o çok bilmiş kitle havlıyor hatta ufacık zekalarıyla futbol anlatıyordu.Sevindim ki o kitle artık burdan yol almış yerine aklı başında bireyler gelmiş.Çoğunuzu tanımıyorum fakat eleştirilerinizi takdir ediyorum.Kewell'la,Elano'yla devam edilmemesi gerektiğini , Misimoviç'in bu takımda oynamasını gerektiren herhangi bir unsur olmadığını defalarca anlatmama rağmen tukaka ilan edildik ama şimdi mutluyum ki eleştirilmeyen futbolcular artık eleştiriliyor.Futbol öyle bir hal aldı ki yavaş , teknik kapasiteden yoksun ve herhangi bir taktik anlayıştan anlamayan,kavrayamayan adamları bünyesinde barındırmıyor.

Kızmayın Servet'e,Ali Turan'a,Ayhan'a,Barış'a ve daha nicelerine.Bugün ki durum Türk futbolunun düştüğü durumun bir göstergesidir.A takıma çıkmış bir futbolcu destek ayağını şut atacağı ayağına karıştırıp topa vuramıyorsa, daha top stop etmeyi bilmiyorsa bunu futbolcuya mal edemeyiz.

Amca dayı ,hala teyze akraba ilişkileriyle alt yapı eğitmenleri yapılan kişileri sorgulayacak herhangi bir mercinin olmaması düştüğümüz acınası durumun bir göstergesidir.Ekmek parası kazansın diye tanıdık eş dost kimseleri , futbolcu yetiştirsin diye kulübe sokarsan sonucu da bu olur.

Sıkıntıya girmenin anlamıda yok arkadaşlar , pesimist bir tavır da sergilemenin bir çaresi olmaz.Acil olarak bu işi bilenlerin bu göreve getirilmesi gerekiyor.

Necip gibi bir yeteneğin 2 ay baskı ile lige havlu atan Bjk'de son maçlarda -belki olur- mantığıyla oynatılması malesef acı ama gerçektir.

Bakıyoruz TSL'ye Cumhur,Sedat,Ceyhun vs. demirbaşlar sezonda 2 takım değiştiriyor.Adamlar sanki TFF'den oynatılması zorunludur belgesi almış.Erdinç,Hüseyin Cimsir vs. bunlar Türk futboluna ne verebilir ne kazandırabilir.

Ayman Abdelaziz den daha iyi bir yerli libero yoksa bu ülkede daha ne kadar ahlar vahlar çekilebilir.

Anlık reaksiyonlarla ne kadar ileri gidilebilir.

Emektar , has cimbomlu tabirleriyle ne kadar yol kat edilebilir .

O kadar çok biliyoruz ki Real Madrid'i bile yerin dibine sokuyoruz.Raul'da Carlos'dan Guti'den iyi Real Madrid'li var mıdır acaba su anda ; fakat bakıyoruz demeçlere Raul ; - Burası benim evim. diyor ayrılırken.Gel gör ki biz Türk insanı jeep yüzünden kavgalar , alt yapıda bile görev vermediler , yok gönderiliş şeklim yanlıştı vs. açıklamalar.

Sorarlar adama sen kimsin diye . Hiç bir kişi ,kuruluş,olgu,kavram GALATASARAY kulubünden ve tarihinden büyük değildir.

Bugün bu ülkeye tarihinin en büyük başarılarıyla birlikte bir gelecek açan takımdır bu.Yerim amcasını dayısını teyzesini.

Aç evi mi , Deniz Fener'i mi Florya .

Misyon dolduysa , geldiğindeki gibi asaletinle gitmesini de bileceksin ki ADAM gibi ADAM desinler arkandan.

Efsaneymiş , kralmış yok bilmem neymiş .Getirin Prekazi'yi , çıkarın mezardan Derwall'i o zaman.

Bu nedir ya,dandirik ürünleri alıyoruz store'dan değişimi bile yapılmıyor,gönül verdiğimiz renklerdir diyip ürünü de geri verip parayı hibe ediyoruz taraftar görevimiz olarak, Gs tv'sinden tutun Bonus Card'ına kadar alıyoruz , birileri çıkıp bunun üstüne destek diyor. Yok yaaa , var mı öyle üç kuruşa 5 kg köfte. Müşteri değilim ben taraftarım taraftar . Kalkıp Başkent'ten Sami Yen'e maça gidiyorsam hakkını verecekseniz o formanın veremiyorsanda alıp ceketini gideceksin yönetici abilerinle.

Kusura bakmayın arkadaşlar baya doldum , herkese sevgilir.

Yönetim o Askerleri bosuna almadi heralde?

Gitmek gibi bir ihtimali bilmiyor onlar. O ihtimali var bilseler o askerler gerekmezdi.Futbolun icinde var bunlar derlerdi.

Ama Gurur felanda yok.Milleti parayla susturmaya calisiyor iste serefsizler.

Askerlerede suc bulmuyorum.Kim bilir onlarda paraya ne kadar muhtac kisilerki,böyle seye kabulleniyorlar.
ya bunların önüne kimse geçemezmi?savaşalım bu at hırsızlarıyla

Yemin ediyorum bu futbolcuların yanında yönetim bile melek gibi kalıyor,Haginin ilk maçında gözüne girmek için nasıl oynamışlardı.1-2 hafta geçti yine eski hallerine döndüler.Allah bildiği gibi yapsın bunları,ne diyeyim.

Hakan Şükür : "Ben iki gün Sportif Direktörlük yaptım ancak konuşulan şeylerden sürekli dönülüyordu. Samimiyetin olmadığı ortamda yapamazsınız. Ben de olsam ben de Hagi'yi getirirdim ama. "

Amacları turkleri takımda tutup ruh yakalamaya calısacaklar ama ali turan'la falan olcak iş degil keske olsa ..

Baslatmasinlar ruhlarina cok affedersiniz, yabancilar olunca takim ruhu olusmuyor mu? Bu kadar sacma, amatörce bir düsünce olabilirmi? Über profesyonel Türk oyuncularimiz daha 6 yabanciyla iletisim kuramiyorlar, bir de Avrupa'ya gidicem diye tutturuyorlar, sonra da Türk oyuncusunu Avrupa'da sevmiyorlar, pasaportum yüzünden gidemedim ühü ühü diye agliyorlar.. Yöneticiler de prim taniyor buna, destek cikiyor. Bu kadar amatörce yönetilmekten biktim artik, yabancilari cekemeyenler ya defolup gidecekler, yada adam olup gecinmesini ögrenecekler. Profesyonel bir futbol takiminda oynuyorsun, insanlar sana güvenip sana milyon eurolar ödüyorlar, sen cocuk gibi naz yapiyorsun. En komigi de kimse buna ses cikarmiyor. Türk futbolu iste..

Ne diyor genel olarak

doldur bosalti oynamak kolay degil diyor.

türkiye ligine göre kadro kuracaksin diyor.

basan, kosan, mucadele eden topcular lazim diyor.

elano, misi, kewell gibi Türkiyeyi dubai gibi gören oyunculara bu paralari harcamayacaksin diyor.

taraftar bu yönetime cook sabretti diyor, cok sabirli davrandi diyor.

Hakan Şükür:Yönetimde herkesin bir hesabı var kimse Galatasaray'ı düşünmüyor herkes kendini düşünüyor.

doldur bosalti oynamak kolay degil diyor.

türkiye ligine göre kadro kuracaksin diyor.

basan, kosan, mucadele eden topcular lazim diyor.

elano, misi, kewell gibi tüekiyeyi dubai gibi gören oyunculara bu paralari harcamayacaksin diyor.

taraftar bu yönetime cook sabretti diyor, cok sabirli davrandi diyor.

Kewell mi? Birak ya..

Üst Alt