STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

isimleri vermedi tabi, onlari ben yazdim.

Ya bu yerli yabanci ayrimina illet oluyorum. Yabancilar Türkiye'yi Katar gibi görüyormus da para icin geliyorlarmis da bilmem ne.. Türkler cok mu farkli? Anadolu takimlarindan gelen oyuncular, ohh büyük takima kapagi attim artik düsüncesine kapilmiyor mu. Hani cogumuz Üniversiteye girmek icin deli gibi calisiriz da girince rahatlariz, 7-8 yilda ancak bitiririz, ayni durum iste. Türk oyuncular icin de büyük takimlar hem paranin hem söhretin doruk noktasidir, onlar icin son duraklaridir. Büyük takima geldiler mi calismayi, kendilerini gelistirmeyi birakirlar artik, gerek görmezler cünkü hedefleri burasidir. Daha büyük hedefleri yoktur cogunun, nerdeyse hicbirinin. Altyapidan gelen oyuncular icin de aynisi gecerli. Yabancilarin bazilari icin bunlari söyleyebiliriz, özellikle Brezilyalilar, ama Kewell gibi bir adama bunu söylemek ayiptir. Bu yasina gelmis, Türkiye'de oynayan en taninmis, kariyerli oyuncu Kewell. Ülkesinde Beckham muamelesi görüyor adam, Ingiltere'nin en popüler oyuncularindandi ordayken, rahatlikla daha fazla para kazanabilecegi bir yere gidebilirdi ama gitmedi, su son 2 maca kadar da oynadigi her macta fark yaratti. Cok uzak degil, daha sezon basinda bu takim icin ne kadar özel oldugunu belli etti.

Bu takimda Galatasaray'i para ve söhret kaynagi olarak gören, her idmandan sonra , medyanin önünde bekledigi alisveris merkezlerine, gece kulüplerine kosan o kadar adam varken, Kewell'a laf atmak ayiptir.

en önemli yer burası.

ben adnan polatta dahil olmak üzere hiçbir başkanın ve yöneticinin takım ve taraftarlık aşkı yüzünden görev aldığına inanmıyorum. Hepsi çok iyi biliyor Galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş vb isimlerin nasıl bir etiketi olduğunu,bazı kapıların kendilerine daha kolay açılacağının farkındalar. Yönetim kısmını geçelim amigolarda bile bu böyle. Çok net bildiğim bir olay var ama yazamıyorum çünkü anlatırsam ispatlamamın imkanı yok.

Ağabeycim özelden yazar mısın bana?

en güzel mustafa denizli konusu

"Galatasaray ocakta yabancilar haric en az 10 futbolcuyla göndermek zorunda. Ali, Caglar, Batdal, Serdar, Baris, Adin, Emre, yerlilerin büyük bölümü gönderilmeli"

en önemli yer burası.

ben adnan polatta dahil olmak üzere hiçbir başkanın ve yöneticinin takım ve taraftarlık aşkı yüzünden görev aldığına inanmıyorum. Hepsi çok iyi biliyor Galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş vb isimlerin nasıl bir etiketi olduğunu,bazı kapıların kendilerine daha kolay açılacağının farkındalar. Yönetim kısmını geçelim amigolarda bile bu böyle. Çok net bildiğim bir olay var ama yazamıyorum çünkü anlatırsam ispatlamamın imkanı yok.

ozelden bana mesaj olarak anlatabilir misin cok merak ettim ?

en güzel mustafa denizli konusu

"Galatasaray ocakta yabancilar haric en az 10 futbolcuyla göndermek zorunda. Ali, Caglar, Batdal, Serdar, Baris, Adin, Emre, yerlilerin büyük bölümü gönderilmeli"

Emre Colak mi bu Emre dedigi? Niye bir tek gencleri gönderiyormusuz ayrica? Ayhan, Balta, Servet, Sarp'in ne dokunulmazligi var? Hem gönderip yerlerine kimleri alacakmisiz, paf takimla mi cikalim? Bunlari da söyledi mi acaba?

Hasan Şaş:Taraftar 5-6 futbolcunun hemen yarın kafasını koparmak istiyor bu işe yaramaz operasyon devre arası yapılmalı transfer devre arası zor oluyor bu operasyonun maddi külfeti var taraftar sakin olmalı yönetim suçlu.

Genel olarak bunları söylüyor ve çok haklı.

Beyazıt Can: Ultraslan ttarneadan rant kapmak için yönetime yağlanıyordu bugüne kadar ama onlarında canına tak dedi

beyazitin dediginin altina imza atarim. bugünde ölüydü ultraslan. tepki daha sert olmaliydi.

Ya bu yerli yabanci ayrimina illet oluyorum. Yabancilar Türkiye'yi Katar gibi görüyormus da para icin geliyorlarmis da bilmem ne.. Türkler cok mu farkli? Anadolu takimlarindan gelen oyuncular, ohh büyük takima kapagi attim artik düsüncesine kapilmiyor mu. Hani cogumuz Üniversiteye girmek icin deli gibi calisiriz da girince rahatlariz, 7-8 yilda ancak bitiririz, ayni durum iste. Türk oyuncular icin de büyük takimlar hem paranin hem söhretin doruk noktasidir, onlar icin son duraklaridir. Büyük takima geldiler mi calismayi, kendilerini gelistirmeyi birakirlar artik, gerek görmezler cünkü hedefleri burasidir. Daha büyük hedefleri yoktur cogunun, nerdeyse hicbirinin. Altyapidan gelen oyuncular icin de aynisi gecerli. Yabancilarin bazilari icin bunlari söyleyebiliriz, özellikle Brezilyalilar, ama Kewell gibi bir adama bunu söylemek ayiptir. Bu yasina gelmis, Türkiye'de oynayan en taninmis, kariyerli oyuncu Kewell. Ülkesinde Beckham muamelesi görüyor adam, Ingiltere'nin en popüler oyuncularindandi ordayken, rahatlikla daha fazla para kazanabilecegi bir yere gidebilirdi ama gitmedi, su son 2 maca kadar da oynadigi her macta fark yaratti. Cok uzak degil, daha sezon basinda bu takim icin ne kadar özel oldugunu belli etti.

Bu takimda Galatasaray'i para ve söhret kaynagi olarak gören, her idmandan sonra , medyanin önünde bekledigi alisveris merkezlerine, gece kulüplerine kosan o kadar adam varken, Kewell'a laf atmak ayiptir.

Türkler hicte farkli degil, hatta Servet acik acik söylemisti sezon basi "Teklifler yok degil, var. Almanyadan falan bir kac teklif var ama Galatasarayda aldigim paranin cok altinda bir rakam veriyorlar, Galatasaraydan ayrilmak isime gelmez ki" dedi adam acik acik.

simdiye kadar emre colak diye diye dilimde tüy bitti. yok abi bu cocuktan da bir cacik olmayacak. iyi futbolcu kendini biraz belli eder.

Emre Colak mi bu Emre dedigi? Niye bir tek gencleri gönderiyormusuz ayrica? Ayhan, Balta, Servet, Sarp'in ne dokunulmazligi var? Hem gönderip yerlerine kimleri alacakmisiz, paf takimla mi cikalim? Bunlari da söyledi mi acaba?

Sadece bir kacini saydi..

Adam genel olarak Galatasarayin yerli topculari yetersiz, cogu yerli topcudan hic faydalanamiyor Galatasaray demek istiyor.

Yabancilari konusup duruyor millet, yabancilardan da faydasiz olan var ama önemli olan yerli futbolcularin kalitesi zaten, yerli futbolcularin kalikteli olursa, bu ligi yürüye yürüye kazanirsin.

Mustafa bunu demek istiyor gibi geldi bana.

Adam genel olarak Galatasarayin yerli topculari yetersiz, cogu yerli topcudan hic faydalanamiyor Galatasaray demek istiyor.

Yabancilari konusup duruyor millet, yabancilardan da faydasiz olan var ama önemli olan yerli futbolcularin kalitesi zaten, yerli futbolcularin kalikteli olursa, bu ligi yürüye yürüye kazanirsin.

Gercekten yerli oyuncularımızda bir kalite problemi var ama kimi alabiliriz ki baska? o ayrı bir problem ..

Barış bende dinledim banada öyle geldi yabancılar o kadar önemli değil demeye getiriyor mustafa hoca imalı konuşur zaten hep

Bu takıma Emre ne yapsın Yusuf abi lutfen ..

sorun zaten sadece emre degil. mesela baskasida ayhan cok kosuyor o ne yapsin diyor. digeri de baris digerlerinden iyi diyor. hatta bir digeri ise ise sarp cok savasci diyor. velhasili kelam sorun bütününde. bizim yerliler berbat. köklü bir degisiklik sart. misimovic kötü futbolcu olabilir mi? ya da elano? ama oynadiklari adamlara bak.

İddiam: Şu forumda avatarında Rijjkaard'ın koparılmış kellesini koyan adamlar futbolun F harfinden anlamıyor hepsi futbol cahillleri. YAhu adam bizi son 1 buçuk yıl süründürdü hala neyi savunuyorsunuzu? hadi Lucescu'yu Gerets'i savunun eyvallaha diyeceğim Rijkaard'ın nesini savunuyorsun bana.

Rijkaard 2 yildir bu takimin topculari kalitesiz oldugunu söyledi, gösterdi. Nerde beles orada yerles transfer politikasini dogru olmadigini göstermek istedi. Bu bile yeter bana onu savunmak icin.

Adnanlar Rijkaardi getirip, ardindan Zan, Ali, Batdal gibi topculari aldi, al oynat dedi adama. Oda dogal olarak oynatamadi. Yetmezmis gibi Keita gibi takimin en iyi topcusunu satarak "7.5 milyon euroya aldik, 9 sattik" dediler.

Üst Alt