STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Yekta iyi bir Galatasaraylıdır ve kapasitesiz yerli futbolcularımızdan üstün bir adamdır.Keşke gelse.

Evet Yekta da maçı izlemeye gelmişti.

İki takım da onu istiyordur bence.

Ama tabiki biz alamayız. :)

turkiyede alabilecegimiz en iyi adamlardan biri

adam gelmek icin yirtiniyor

Bence makoun gelecek gs ye zaten fransada mutlu olmadıgını açıkladı.sezon başı aldıgım teklifleri tekrar alırsam bu sefer düşünmeyeceğim dedi..

maçı izlemedim. sadece skoru takip ettim. hiç umrumda olmadı nedense maç. yönetim istifa sözlerine bugün itibariyle katılmıyorum. pek bir faydası olacağını sanmıyorum. olabilecek en iyi şey devre arası takımdan "pis"kan temizliği yapılıp altyapıdan adam çıkarmak. en azından 6 ay forma görseler pişerler (bkz aykut şaka maka her hafta yeni bir adam çıkartıyor). sezon bitmiştir. seneye bakalım.

Ultraaslanın tavrı nasıldı bugun arkadaslar stadda ızleyen varsa paylasabılır mı yonetıme bagırdılarmı

lincoln8.jpg
REİS SENİ YİYENLER UTANSIN..

çok iyiydi destekleri bugün maç boyunca gücüne güç katmaya geldik tezahuratı duyuldu hiç susmadılar

İşin kötü tarafı maç oynamaya değil beraberliğe yatmaya gelmiş olan beşiktaşa maçı verdik.Neredeyse pozisyona girmeden 2 gol atıp galip geldiler.Maçta ki en büyük hata sağ bekte sabri yerine ali turan tercihidir.Bir nevi maçı hagi verdi.

alıştık artık. tek teselli en azından beşiktaş iddiasını sürdürdü de fenere kalmasın ortalık. bunlar çünkü bursa ve trabzonu oyunlarla saf dışı bırakabilirler.......

zaten benim gözümde bjk gs den sonra türkiyenin 2. büyüğü........

Üst Alt