STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa - Galatasaray | 4 Aralık | 19.00

Iste buyur bak sen kendin söylüyorsun....

Gecen Sezonki Takim ilk Sezonun ilk yarisinda nasil Top oynuyordu..?? Süper degilmi..? Neden cünki Oyuncular dinlenmis bir vaziyetteydi...

Sonra ne oldu..? Maclar cogaöldikca Futbolcularin büyük kismi ezilmeye basladi..Kaldiramaz haale geldiler.. kisacasi kalitelerinin ne derece oldugunu gösterdiler..!!

Sezon bitti ve takimini iyice taniyan Frank rijkaard özellikle Stoper ve Önliberoya 2-3 Transfer istedi.. (Neil, Emre Belöz, Ernst) gibi... Birde Baros´un yanina Kaliteli bir Santrofor..(Alternatif olarak düsündü)

Ama Servet gibi Futbolculari istemiyordu..!! Keita, Gio, Elano, Kewell, Baros, Arda, Neill önderliginde bir takim kurmak istiyordu...

Peki Yönetim ne yapti..? Biz onu Taa sezon baslamadan söyledik..!!

Rijkaard´in ufacik bir sucu yoktur..

Tamam sana göre suçu yok bana göre var. Tartışmaya gerek yok o zaman

Ben izlemiyecem artık gs maçlarını o yüzden kimle maç yaptığı önemli değil.:D

Konya ve Kasımpaşa maçlarını kazanırsak ligde kalırız. Ben artık ciddi ciddi korkmaya başladım. Ligin en kötü takımı biziz. Adımız Galatasaray değil de Kasımpaşa olsa kesin düşeriz.

Sana bisey dimi Emrah kardes.. O Adamin hic ama hiiic bir sucu yok.. Bak görüyormusun Teknik Direktör degisti ama Futbol degismedi...

Biz Gördük biseylerde o Kaliteli adami savunduk..!! Taa Bu Sezon baslamadan bunlarin olacagini yazdik..!! Kanitlarimda bütün actigimiz yazdigimiz konular kayitli..!! Demekki biseyler biliyoruz, görüyoruzki bu Kadroyu elestiriyoruz ve bugünlerin olacagini söylüyoruz..!!

Degil Rijkaard, Hagi... Mourinho, Fergusson, Wenger ve Hitzfeld bu takimi beraber yönetsinler yine bir halt olmaz bu takimdan...

Hocam, senin bu mantıkla bakarsak başarısızlıkta hocanın hiç bir suçu yok, bütün suç futbolcularda ise, başarı durumunda da hocanın hiç bir payı yok, bütün pay futbolcuların olmaz mı? O zaman hocaya ne gerek var ki?

Rahat mı alırız yoksa zorlanır mıyız bilemem. Ama maç benim için herhangi bir önem teşkil etmiyor.

yenersek cok iyi olur bütün üzüntüleri kederleri alır... yeniden dogmus gibi oluruz.. düsünsenize 20 puanımız olacak.Düsündükçe içim içime sıgmıyor..

Kazansak ne olur kazanmasak ne olur? Ha dogru, ligde kalmak icin her puan önemli degil mi? Hadi bastir Galatasaray.

Kasımpaşa, Gençlerbirliği ve Konyaspor maçlarını kazanmamız şart. Baros döndü, Arda'da oynar bence haftaya. Kasımpaşa ofansif oynayan ve savunmayı önde kuran bir ekip, boş alanlar bulacağımızı düşünüyorum bu maçta. Erken gol atarsak maçı kazanırız.

Kasımpaşayı yensekte 2010 yılında bir 'derbi' alsak. :eek:

[video=youtube;x-b6Ap5CXbI]https://www.youtube.com/watch?v=x-b6Ap5CXbI&feature=related[/video]

olası puan kaybında ultrAslanı floryaya davet ediyorum

Yine 2 gol yeriz.2 golden fazla atarsak kazanırız.Gol atamazsak yeniliriz

Sezon sonu Puan eşitliginle ikili Averaj çok önemlidir Deplasmanda Bir gol kesinlikle atmalıyız.

Kazanan taraf,kümede kalma yolunda ciddi bir avantaj sağlar.

Kasımpaşa iyi top oynuyor,bu maçta da gol bulacaklardır.Galatasaray ise Kasımpaşa'yı en fazla 1 golde tutabilirse puan alabilir.

Ekstra bir penaltı falan da olursa 3 puandan söz edebiliriz.

Üst Alt