STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa - Galatasaray | 4 Aralık | 19.00

Vay arkadaş be baştan sona okudumda topiği bir an bi anadolu takımının forumunda hissettim kendimi.

Tabiki kimseye kızmıyorum bende böyle düşünüyorum ve hepimiz haklıyız maalesef.

Ama bu durumdan biz değil bizi bu hale düşürenlerin utanması gerek. Hoş onların umrunda mı derseniz bu konudada haklısınız.

Sanıyormusun ki Servetciğim, Sarpcığım yada Baltacığım şimdi biz gibi üzgünler. Onlar evlerinde çoluk çocuk ve eşleriyle hayatlarına devam etmekteler.

Tez zamanda bizi bu hale getirenlerden hesap sorulması dileklerimle... Amin

Küme düşmeme mücadelesi veren iki takım. Bakalım ne olacak ?

Çok önemli bir maç galatasaray için çok.Hey allah'ım ne günlerdeyiz.alsınlar bi zahmet bizimkiler şu maçı.

kasımpaşa da son haftalarda formda.skor tahmini yürütemiyorum artık.hayırlısı.

komedi.png

Aklıma Ajan Smith geldi :asd: :asd: :asd:

Olaya gel :D

Ufuk

Ali - Neill - Servet - Hakan

Baris - Cana - Ayhan

Sabri - Pino - Kewell

Kafa kafaya oynariz.

Ufuk

Ali - Neill - Servet - Hakan

Baris - Cana - Ayhan

Sabri - Pino - Kewell

Kafa kafaya oynariz.

Hala Ali'yi mi yazıyorsunuz yahu. Yapmayın etmeyin. Ayrıca Sabri ortasahanın sağında bile zor oynarken, 4-3-3'te yani sağ forvette nasıl oynasın? Sabri beke, Batdal forvete, Pino sağa geçmeli bence.

ilk 10 dakika'da k.pasa lehine penalti calinir, bize yapilan fauller es gecilir, cizgi uzerinden defans oyuncusu eliyle topu cikarir, yilmaz hoca kenardan taklalar atar.. arda-nonda-keita ve baros olmadigina gore yeniliriz mac boyu guleriz komedi gibi mac olur, mac sonu yonetim daha iyi olacagiz, gerekenler yapilacaktir yolumuza devam ediyoruz diye aciklama yapar.. :(:(

Ufuk

Sabri- Neill - hakan - insua(Çaglar)

Baris - Cana - Ayhan

pino - m.batdal- Kewell

ilk 10 dakika'da k.pasa lehine penalti calinir, bize yapilan fauller es gecilir, cizgi uzerinden defans oyuncusu eliyle topu cikarir, yilmaz hoca kenardan taklalar atar.. arda-nonda-keita ve baros olmadigina gore yeniliriz mac boyu guleriz komedi gibi mac olur, mac sonu yonetim daha iyi olacagiz, gerekenler yapilacaktir yolumuza devam ediyoruz diye aciklama yapar.. :(:(

Hakketen bu sene hep en kötü senaryolar gerçekleşiyo hem takım kötü hem şanssızız hem de hakem hataları aleyhimize oluyo

ilk devreyi 3te 3 yaparak tamamlayacağız inş.

Ufuk

Sabri- Neill - hakan - insua(Çaglar)

Baris - Cana - Ayhan

pino - m.batdal- Kewell

Koskoca Galatasaray şu kadroyla lig maçına çıkmak zorunda kalıyor. Adnan Polatda boş boş konuşuyor. Birisi sorsaydı keşke bugün Başkan Kasımpaşa maçının kadrosu yukardaki gibi olacak bu kadroyu Galatasaray taraftarı hakediyormu ne dersiniz? ne diyecekti acaba.

Maçla ilgili tahmin falan yapılmaz. Şu son sıradaki kasımpaşanın kadrosu bile bizden iyi. Yekta-Varela falan gol atacak bir sürü adamları var. Bizim takım ne gol atar ne golu tutar. Yazık gerçekten. Normal sonuç kasımpaşa bizi 3-1 falan yener geçer gider...

Zor maç. Kasımpaşa'nın ortasahası bizimkinden kaliteli, forvetleri var ilerde mesela; adamın işi gol atmak falan. Zor maç.

100 yılın derbisi, kasımpaşa kesin favori yükselen formu var bizde bir numara yok...

Üst Alt