STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa - Galatasaray | 4 Aralık | 19.00

şu platformda galatasarayla dalga gecen arkadaslara 2 çift lafım var,evet kesınlıkle takım çok ama çok kötü bU buyuk bır gercek,yalnız unutmamalı herkes iş hayatında aşk hayatında bıle herzaman hersey yolunda gıtmeyebılır,gun gelır kaybedersın gun gelır kaybettıklerınden cok fazlasını kazanırsın,hayat zaten bu matematıgı bılen için psıkolojık dalgalanmalardan fazla etkılenmemek demek.şimdı gelelım futbola mesela barcelona yı ornek alalım, ben 31 yaşındayım bundan yıllar once guardolalı bakerolu stoıckhovlu zubızarettalı sanırım maradonada vardı,STOICKHOV YADA MARADONA IKISINDEN BIRI KADRODAYDI,boyle ozamanın 1.cı sınıf futbolcularından kurulu barcelona cok basarısız bır donem gecırmıstı yıllarcada ust duzey bır sevıyeye cıkamadı takı 2005 yılına kadar,AMA NOU CAMP HEP 100 BIN KISIYE OYNADI,taraftar asla destegını cekmedı o ruhu kaybetmedı..unutmayalımkı galatasaray adnan polattan adnan sezgınden ıbaret degıl.bu ısımlerın hepsı gıder hatta bu platformda yazan herkes toprak olur ama dunya dondugu surece galatasaray spor klubu varolacaktır.protestonuzu anlıyorum ama ıpın ucu gıt gıde kacıyor yazan arkadasların yaslarına verıcem ama ben yasa onem versem oyle bır egom olsa bu platformda bende yazmam..ama arkadaslar sabredelım galatasaraylı durusunu bozmayalım,UNUTMAYALIMKI BU TARZ PAYLAŞIM SITELERI HERKESE SERBEST YANI FENERLISI BESIKTASLISIDA GIREBILIYOR VE BIZIM KENDIMIZLE DALGA GECTIGIMIZ YAZILARI OKUYORLAR.BENIM BIR ONERIM VAR TUM ARKADASLARDAN BELKI BU ALANIN BASLIGI YAZACAKLARIMIZLA ALAKALI OLMAYACAKTIR AMA HERKES NASIL DUZLUGE CIKARIZI FIKIR OLARAK YAZSIN BUNU TARTISALIM.BIR SONUCA VARIP BIZ DUZELTMEYECEGIZ AMA BILGI ALIŞVERISI FIKIR PAYLAŞIMI GUZEL ŞEYDIR

Bu mactada Kasimpasayi destekleyecek sözde Galatasaraylilar varmi,haftalardir yenilmemiz daha hayirlidir diyen insanlar,bugün baskan acik acik kötü sonuclarin devam etmesi durumunda Hagi ve Adnan Sezginin gönderilecegini söyledi,ve istifa etmelerinin söz konusu olmadigini söyledi,haftalardir Galatasarayin yenilmesini isteyenlere tepki gösteriyorum ve ceza yiyorum,okadar adamsaniz bu haftada tutun Kasimpasayi

Kasımpaşa düzeldi gibi. Daha var ama zor maç olucak.

Bu mactada Kasimpasayi destekleyecek sözde Galatasaraylilar varmi,haftalardir yenilmemiz daha hayirlidir diyen insanlar,bugün baskan acik acik kötü sonuclarin devam etmesi durumunda Hagi ve Adnan Sezginin gönderilecegini söyledi,ve istifa etmelerinin söz konusu olmadigini söyledi,haftalardir Galatasarayin yenilmesini isteyenlere tepki gösteriyorum ve ceza yiyorum,okadar adamsaniz bu haftada tutun Kasimpasayi

katılıyorum zaten gelebileceğimiz en son noktaya geldik bence mesaj atarken daha dikkatli olmak gerekir yok derbiymiş yok bank asyaymış falan insanın moralimi alt üst ediyor zaten moral denen birşey kalmadıda, renkdaşların daha hassas olmasını rica ediyorum.son olarak bu maçı kazanacağız.

Arka arkaya bu derbilere kalp dayanmaz :D

Kasimpasa kesin favori, ama favoriler herzaman kazanmiyor. Belki top bizi severde yeneriz

burasi gsyin taraftar forumumu yoksa anti galatasaray anlamis degilim antuda bile bizim kendi takimimizla dalga gectimiz kadar dalga gecmiyorlar adamlar .yazik diyorum baska birsey degil sizin gibi taraftara sozum geneleme degil kim olduklarini biliyor zaten...

Arda oynarsa endişem yok. Oynamazsa umudum yok.

Yahu arkadaş burada temmenimi yazmak zorundayız yoksa gerçekte maçın analizini mi yazmalıyız. Elbetteki Galatasarayın kazanmasını temenni ediyoruz ama maç öncesi kadroları form durumlarını falan analiz edersek ve evsahibi olma avantajıylada bu maçın avantajlı tarafı Kasımpaşadır. Son maçlarda bizden iyi oynuyorlar, gol silahları bizden daha fazla. Biz resmen dipteyiz. Eğer kasımpaşa ilk golü atarsa bu maçtanda puan alamayız, işte durumumuz bu kadar kötü. Yekta Varela gibi etkili adamları var. Bizde gol atacak bir tane adam varmı acaba!!! Kasımpaşa bile bizden iyi takım şu anda. Bu bazılarını acıtıyorsa acıtsın. asıl acı duyması gerekenler duymuyor malesef. başkan çıkmış andersenden masalları anlatmaya devam ediyor.

sağ bek ali

sol bek hakan balta

orta saha sabri

şu 3 ünü görürsem sahada hagiye 0 olur..

sanmiyorum yenecegimize, kasimpassa daha komple, aslinda kolay gol yiyorlar, ama biz kimseye atamiyoruz o yüzden yeniliriz yada berabere bitter

bu maçı da digisport plus veriyo .Bu kez plus veriyo bakalım sopcast te olacak mı . Maça dair yorumum yok malesef

Hagi'nin Elano'nun yerine forvet arkası kimi oynatacağını merak ettiğim maç..

Büyük ihtimal ufuk ali neill servet hakan - barış ayhan cana -sabri pino kewell 11iyle çıkarız .

Hagi'nin Elano'nun yerine forvet arkası kimi oynatacağını merak ettiğim maç..

4_09092009144212.jpg

Sarpinho dönene kadar Baris idare eder orayi.

Kaleci kalp krizi gecirmesse

Topu elinden kacırmazsa

Kafası güzel masa cıkmazsa

Bi sıgırlık yapmazsa

Gol atamayız o yuzden ya beraberlik ya maglubiyet olur.

Üst Alt