STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Rıdvan Galatasaray ikinci devre 30 puan alır, küme de düşmez diyor. Rahat olun..

T.Kupasına asılmalıyız, bu açıdan en kritik maçlar asıl şimdi oynayacagımız T.Kupası maçları.

Erdinç ve Emre Toraman kadar akro oyuncular hiç görmedim.Hem kazma , hem zekasız olup bunları bünyesinde sentezleyip insan takliti yapabilen futbolcu parçalarıdır.Dün Mehmet Topuz,Ceyhun'a yumruk atıyor hakem eşşek gibi sırıtıyor kart vermiyor bugün gözünün önünde olan olayı analiz edemiyor.

Bu lig bu hakemlerle , bu oyuncularla değil bu beyinsizlerle yürümez.Zeka olarak yetemedikleri için böyle saçmalıklar çıkıyor ortaya.

Kaybettigimiz mactan sonra ancak Yonetim istifa diye bagirirlar. Asil kazandigin macta, deplasmanda bagircan be.

Ridvan halen Cana olsada olur olmasada olur diyor

Adam hakli beyler

Cana´ya kurban ol sen Ridvan. Onun karsisinda oynasaydin da elini ayagini agzina verseydi senin. Zaten her b.ka sakatlanip duruyordun. Sen kimsin?

Arkadaslar tamam bir mac kazandik, sol bekimiz iyi oynadi, alt yapidan gelen oyuncumuz gol atti. Güzel. Ama bu pembe tablo nedir ya? Ligin en kötü takimlarindan biriyle rezalet maclarimizdan birini daha oynadik, zar zor bir gol attik. Güzellikleri özlemisiz katiliyorum, Anil'in golü moralimizi uzun süredir olmadigi kadar yükseltti. Ama abartmayalim, gecen mac nerdeyse linc edecektik Caglar'i, bir macla kahraman mi oldu? Anil bir gol atti diye gelecegin santraforu mu oldu? Bir mac kazandik diye iyi mi oldu hersey ya, bu kadar skora göre yorum yapmak zorunda miyiz?!

Arkadaslar tamam bir mac kazandik, sol bekimiz iyi oynadi, alt yapidan gelen oyuncumuz gol atti. Güzel. Ama bu pembe tablo nedir ya? Ligin en kötü takimlarindan biriyle rezalet maclarimizdan birini daha oynadik, zar zor bir gol attik. Güzellikleri özlemisiz katiliyorum, Anil'in golü moralimizi uzun süredir olmadigi kadar yükseltti. Ama abartmayalim, gecen mac nerdeyse linc edecektik Caglar'i, bir macla kahraman mi oldu? Anil bir gol atti diye gelecegin santraforu mu oldu? Bir mac kazandik diye iyi mi oldu hersey ya, bu kadar skora göre yorum yapmak zorunda miyiz?!

Kaybetseydik daha mutlu olurdum. Sadece Anıl'a sevindim..

Üst Alt