STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Konyaspor'u bile tek farkla yendik hoş yendik ya onada şükredelim.Eyyy koskoca Galatasaray'ımın haline bak.

İşler rayına oturdu. Yönetim revizyondan vazgeçmiş.

Takımda baya bi degişiklik olacak bence. Arenada bu şekilde olmaz.

dün gece topuza verilmeyen yüzde bir milyon kırmızı kart,daha öncesinde şımarık emreye verilmeyen cezalar kırmızılar sarılar ve bugün canaya verilen kırmızı,beyler neler oluyor biraz sesiniz çıksın,takım kötü diye hakemlerin bizi katletmesi gerekmiyor,15 yaşındaki bebeler kalkıp bana takım iyi değil oynasınlar gibi laga luga yapmasınlar,ligin ilk haftasından itibaren organize şekilde harcanıyoruz,lütfen haklı olduğumuz konularda sesimiz yüksek çıksın...

Cana'nin yerinde Emre B. olsaydi o kirmizi cikar miydi? Dün Mehmet Topuz'un yaptigi hareket'e bile kirmizi cikmazken, bugün Cana'ya cikmasi tuhaf degil mi? Hakemler tarafindan katlediliyoruz resmen. Evet cok kötüyüz, bulundugumuz konumu hakediyoruz belki oynadigimiz futbolla ama bu hakemler sene basindan beri düsene bir tekme de ben vurayim mantigiyla maclarimizi yönetiyorlar.

+1905 kesinlikle katılıyorum, Başkana ve Futbolculara hakaret etmekten hakemleri göremiyor taraftarımız.

dün gece topuza verilmeyen yüzde bir milyon kırmızı kart,daha öncesinde şımarık emreye verilmeyen cezalar kırmızılar sarılar ve bugün canaya verilen kırmızı,beyler neler oluyor biraz sesiniz çıksın,takım kötü diye hakemlerin bizi katletmesi gerekmiyor,15 yaşındaki bebeler kalkıp bana takım iyi değil oynasınlar gibi laga luga yapmasınlar,ligin ilk haftasından itibaren organize şekilde harcanıyoruz,lütfen haklı olduğumuz konularda sesimiz yüksek çıksın...

:tiphat:

Kim ne derse desin, Konyaspor'u deplasmanda, bukadar sakat oyuncular ile yenersen, iyi isler yaptin demektir. Gheorghe Hagi'ye niye okadar yükleniyorsunuz anlamakta zorluk cekiyorum acikcasi. Frank Rijkaard ile cok mu güzel oynuyorduk allah askina ya? Hagi mi istedi sanki Misimovic ile Elano'yu. Adama zaman verin be bikere. Hagi Galatasaray'da basarili olacaktir, adim gib eminim.

bugun mactaydım aynı bestelerı durmadan soylemekten bıktım usandım bu nedır arkadas sahada ıskence trıbunde ıskence

Acaba iyi bir futbol oynadıklarını mı düşünüyor bu futbolcular..

4 top çeviremediler, top sürerken rakibe top kaptırıyorlar rezil bir futbol oynadılar tarihimizin en rezil kadrosu bu..

Bu galibiyetle Adnan Polat ve Adnan Sezgin takımda ki genç oyuncuların hep milli takımlarda oynadığını ve kadronun yeterli olduğuna karar vermişlerdir.

Çağlar müthişti anılda arda neill çağlar sabri anıl baroş cana kalsın gerisini yollayın bak nasıl düzeliyo takım

[video=youtube;Qi91zvFfSVo]https://www.youtube.com/watch?v=Qi91zvFfSVo[/video]

Aslinda attigimiz gol bile nasil berbat bir durumda oldugumuzu gösteriyor:) Neill-Keita, Hakan Balta-Misimovic, Anil gol :D

Baştan belirteyim maçı izlemedim.

16 dakikalık özet görüntüsünü izledim.

Açıkcası bizim pozisyonlarımız daha net olmasına rağmen gördüğüm kadarıyla ortada bir maçmış. Ama sezon başından beri hayretle izliyorum, artık bu maçta tavan yaptı, inanılmaz bir çalım yeme hastalığımız var. Müdahale için o kadar uygun pozisyonlarda futbolcularımız bırakın topa müdahaleyi rakibi dahi bozmadan yere yıkılıyor ki anlamak mümkün değil. Üstelik ayrım yapmıyorum. Servet, Neill, Cana, Hakan Balta, Ayhan. Yahu adam karşıdan geliyor yine de yıkılır mı bir insan. Yanyana olsa anlıcam omzu yedi dengesi kötüydü diye.

Konyaspor futbolcuları orta saha ve defans oyuncularımızın arasından çiftlikte gezermiş gibi defalarca geçip gittiler. Son vuruşlar kötüydü, final hareketleri başarısızdı da gol olmadı. Toparlanmamız şart. Bunun kötü futbolculukla alakası yok. Kendimize güvenimizin gelmesi ve inanarak oynamamız gerekiyor. Şutlar, paslar, müdahaleler inanarak yapılmalı. Bu halde ayağa kalkamaz çünkü Galatasaray.

Cana'ya kirmizi gosteren o pembis yanakli pehlivan kilikli hiyarin kokartini yirtayim.

Üst Alt