STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu

Şu maçta bu Galatasaraya yakışmayan yönetime tepki koymayan taraftar benim için çok büyük bir hayal kırıklılığıdır..

Kimse kusura bakmasın bu taraftarla bu klübün hem avrupada hem türkiyede sürekli ve kalıcı başarı yakalaması çok zordur..

Bu zihniyetle fener şampiyonluk sayısında bizi geçer..Beşiktaşta bizi yakalar..

Neden mi....Çünkü Galatasarayın iyiliği ,daha iyi olması için en büyük olması için görmemiz gereken gerçekleri göremiyoruz...

Bu kadar olan bitene ,yapılan yanlışlara tepki verilmemesi çok büyük fiyaskodur...

Nasıl bir Adnan Polat sevgisiymiş bu gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum...

Genel Kurulda Desteklediğin başkan adayının ismini yaz bence buraya sen.

Seyrantepe oto sanayine devam edeceksin.Küçük tabelalar var seni yönlendiriyor.Otosanayinin ordan stadıntam karşısına kadar devam ediyorsun.kocaman metro otoparkına cıkarıyor seni.Hatta taraftar grupları falan ordaki meydanda toplanıyor.Otopark cok buyuk giriş çıkış çok rahat Girişte 5 tl veriyosun.Otoparkın önünde metro girişi var.Direk tünele bağlanıyor.3 dk sonra stadın onundesin metorya binmiyorsun.tünele bağlanıyor.çıkışta yogunluk nedeniyle otobandaki kopruden yuruyerek geçtim karşıya tuneli kullanmadım

Seyrantepe oto sanayine devam edeceksin.Küçük tabelalar var seni yönlendiriyor.Otosanayinin ordan stadıntam karşısına kadar devam ediyorsun.kocaman metro otoparkına cıkarıyor seni.Hatta taraftar grupları falan ordaki meydanda toplanıyor.Otopark cok buyuk giriş çıkış çok rahat Girişte 5 tl veriyosun.Otoparkın önünde metro girişi var.Direk tünele bağlanıyor.3 dk sonra stadın onundesin metorya binmiyorsun.tünele bağlanıyor.çıkışta yogunluk nedeniyle otobandaki kopruden yuruyerek geçtim karşıya tuneli kullanmadım

Tamamdır bir dahaki maç arabayla giderim artık metroda dönüş çilesi çekmeden. Çok sağol. :)

S.a maçtan yeni geldim, stad inanılmaz,ambians müthiş batı tribünündeydim ama yinede sesim kısıldı.Yekta,Culio,Stancuyu çok beğendim.Metro sırası beni öldürüyordu bu arada :)

beyler maçı takip edemedim yeni geldim de.

nasıldı takım ? pozisyonlar falan ?

Hagi nin son dakikalarda oynattıgı futbol Galatasaray'a yakışmıyor. Zaman geçirmeler vs. Ama bu kafasındaki düşünceden mi yoksa kadrosuna güvenmediği için mi bilemiyorum .

Hagiyle alakası yok.Rijkardd varken de bundan 2 kat daha iyi kadroyla bucaya karşı baros korner bayrağının orada vakit geçiriyordu

bu stancu ya, yok koşmaz bu adam yok kedi gibi kalenin önünde bekler deniyordu, ikili mücadeleye girmez falan filan..açıkcası ben bu oyuncuyu hiç seyretmemiştim ve yorumlara bakarak pek umudum yoktu ama bu yorumları yapan herkesi şaşırtmıştır herhalde, yekta da gs de kalıcı olmaya gelmiş sanırım, ben beğendim doğrusu, ama şu BAM üçlüsü artık değişmeli gs de.

Bu takımda anlamadığım acayip taktiksel yanlışlar var:

1-Oyuncular birbirine neden bu kadar uzak oynuyor? Her oyuncu arasında 10-12m var.

2-Defanstan çıkarılan toplar neden sürekli uzun(şişirme) top olarak kullanılıyor?

3-Balta bu takımda ve milli takımda sol bek diye nasıl oynatılabiliyor? (son derece ağır ve futbolcu değil)

4-Bu takım neden tek forvet oynuyor? 4-2-3-1 moda mı?

5-Topu orta sahada sakince alıp paslaşmak nasıl bu kadar zor olabiliyor?

Şu maçta bu Galatasaraya yakışmayan yönetime tepki koymayan taraftar benim için çok büyük bir hayal kırıklılığıdır..

Kimse kusura bakmasın bu taraftarla bu klübün hem avrupada hem türkiyede sürekli ve kalıcı başarı yakalaması çok zordur..

Bu zihniyetle fener şampiyonluk sayısında bizi geçer..Beşiktaşta bizi yakalar..

Neden mi....Çünkü Galatasarayın iyiliği ,daha iyi olması için en büyük olması için görmemiz gereken gerçekleri göremiyoruz...

Bu kadar olan bitene ,yapılan yanlışlara tepki verilmemesi çok büyük fiyaskodur...

Nasıl bir Adnan Polat sevgisiymiş bu gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum...

yönetimden çok başka birilerine tepki olmalıydı.başkana ihanet eden helvacıdan başlanabilirdi mesela değil mi ?

taraftar bugün muhteşemdi.hakeme tepkileri pozisyonları saniye saniye yaşamaları.Saldırgan bir taraftar profili çizdiler.teşekkür etmemiz gerekiyor oraya giden 40bin kişiye. Yeni stad açmışsın talihsiz olaylar yaşanmış.onca para verip metrolarda kuyruk beklemişsin.birde tadınımı kaçıracak adam protestolarla ıslıklarla.paşalar gibi desteklediler takımımızı.yapıcı olun biraz.Öle bjk falan geçemez bizi.geçiniz bunları.kimse Galatasaraydan büyük değildir.Bundan sonra çok iyi yerlere getiricek başkan takımı.

bügün bende tribünde olma şansını yakaladım stad dehşet birşeyy akustik süper ötesi ses kalmadı :D

Kötü oynadık. Üstüne basa basa söylüyorum. İkinci yarı biraz kıpırdanır gibi olduk ama yeterli değil. Sivas girdiği pozisyonlardan birini atsa takıma küfrediyor olurduk yine. Çok daha iyi olmamız gerek.

[video=youtube;R0hjfNi3Mhw]https://www.youtube.com/watch?v=R0hjfNi3Mhw[/video]

Haldun Üstünel bu gün gerekeni söyledi.

Yönetimi rahat bırakmak lazım dedi.

Transferleri nasıl buldunuz dedi.

Galatasaray'da görmek istediğim isimler bunlar değil ama bekleyip görmek lazım umarım iyi performans gösterirler dedi.

Maç sonunda Rıdvan'ın yorumuna da katılıyorum. Beşiktaş'ın transferleri takıma sınıf atlattı, Galatasaray'ın transferleri sadece kaliteyi birazcık arttırdı dedi. Culio'yu ayırıyorum hakikaten çok faydalı oyuncu. Ama bize orta saha ile defans arasına oyun kurucu niteliği taşıyan bir ön libero lazım. Yaya Toure, Pirlo, Xabi Alonso bu işi en iyi yapan örnekler. Biz de benzerlerinden birini bulmalıyız.

Sahanin zemini cabuk mu bozuluyor yoksa bana mi öyle geldi?

Üst Alt